Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Treasure hunters na stran.. Svoj čas sem od teh serij na Discovery-u kot nor gledal PawnStars, Forged in Fire, Wheelers Dealers in legendarno Teutul familijo (American Chopper). Pa nekaj o kuhanju, ampak sem žal že pozabil.

Btw, @tomazek & @Sovica: o kakšnem F15 in Tom Cruisu v Thin Red Line govorita? 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Teutli so bili od začetka še zelo OK, potem je pa res šlo samo navzdol. Glede designa motorjev pa tudi tako-tako. Pač, delali so kao po željah/osnovnih smernicah stranke, recimo. Ampak potem so itak pokvarili vse skupaj s tistimi (spet kao) družinskimi spori.  Dočim Pawn Stars pa... meni so še zdaj res ok! Ravno nekje na meji med zaigranim in kolikor toliko dokaj resničnim. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
bojler1 reče pred 13 urami:

 

@ke_kit vidim, da sploh nimaš pojma o Štajerskem kriminalu

 

Priprave na Operacija: SOSEDOVO ZLATO:

 

 

banda.jpeg

To so Domžale ne pa štajerci, si me ravno spomnil, en mi mora še neki vrnit... 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 19. 5. 2022 at 21:56:

@tomazekPa če ti pravim, da noben sploh opazit ne more. Ni šanse. Še roštilj si lahko zakuriva, pa ne bo panike. :) 
Soseda tako ali tako ne bo doma (bomo nekako uredili, da bo dobil brezplačni vikend paket v Čateških). Ko bo pa čez par dni prišel nazaj, pa sploh ne bo pomislil, da mu je nekdo kaj zmaknil z vrta. Itak nikoli ne hodi tja. Pa tudi če bi res slučajno šel kaj pogledat, mu ne bi bilo nič sumljivo. Ker bomo tisto pest zemlje/trave brezmadežno položili nazaj. 

@Stipe2: noben ne ve, da imamo detektor. Sosed pa je itak že pozabil. Dokaj safe varianta, res. Si zraven? ;) 

 

Zdaj sem se spomnil - preden začneš operacijo, mu kakšen dan prej pošlji SMS če rabi zlato - ti bo napisal ne, ki ga itak ima - in potem te ne bo mogu niti pravno preganjat, ko mu spizdiš, ker si ga prej vprašal. :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

 

Zdaj sem se spomnil - preden začneš operacijo, mu kakšen dan prej pošlji SMS če rabi zlato - ti bo napisal ne, ki ga itak ima - in potem te ne bo mogu niti pravno preganjat, ko mu spizdiš, ker si ga prej vprašal. :D


Dobra ideja! 

Povezava do prispevka

Dečki a kdo ve kje bi se dalo v Sloveniji kupit displayport to hdmi 2.1 kabel  - torej da gre iz grafične v TV in podpira 2.1 hdmi - torej 4k, 120hz, HDR.

 

Na amazonu ga najdem, v Sloveniji pa nikjer. Imamo kakšno trgovino, ki je založena z boljšimi kabli?

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 36 minutami:

Evo, sem pobrisal fotko. Saj dejansko je res žalostna... jebena ta starost in inkontinenca in podobne težave. Sem dejansko imel ne dolgo nazaj podoben primer z lastno mamo, ko sem jo peljal na pregled v bolnišnico.

Ja, saj lih nek tak scenarij sem si predstavljal. :/ 

Povezava do prispevka

Jaz sem ogromno dreka že počistil v življenju, zato me takšne stvari sploh več ne ganejo. Saj je žalostno, ker pač moraš razumeti bolezen, sploh pa starostnike.

Od žene prababica (s katero smo si delili WC v hiši) je recimo vsaj 1x na mesec dobesedno posrala ves hodnik, pomazala vrata in ploščice v WC-ju (bele fuge smo imeli; predstavljaj si, kako fino je to čistiti), dočim školjka pa je ostala nedotaknjena. Ne vem kako ji je to redno uspevalo. Ampak kaj moreš, človek se pač hočeš nočeš navadi. Sploh pa pri nekem družinskem članu, ki ti je res pri srcu.
V bistvu sem ji ful želel polepšati stara leta, vedno ko sem kuhal sem ji nesel kosilo, res veliko debatiral (neverjetne zgodbe iz mladosti je imela, sploh zadeve okrog druge svet. vojne itd.), občasno je šla celo zraven v BigBang (kjer sem jaz dve uri izbiral DVD-je, njej pa je bilo super, da je pač opazovala) itd.
Saj so bili tudi res neprijetni trenutki, recimo čisto vedno, ko je dojenček ravno zaspal je na polno začela trkati na vrata. Kot da bi prav čakala  Pesi so itak začeli lajat, dojenček jokat.. Pa odprem in stoji tam in mi poda velik lonec in reče: "Glej, malo dobre juhe sem glih skuhala. Pojejte, da ne bo šlo v nič." Kaj naj potem drugega nardim, kot da jo objamem in se ji zahvalim?
100 let je dočakala, pa še več bi po moje, če je ne bi njen vnuk spakiral v dom, kjer je shirala v manj kot enem samem letu!  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...