Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@Arey: jap, predvsem psihološko gledano je shirala. Očitno tak karakter (nekateri se v domu recimo počutijo odločno). Doma je pač vedno nekaj počela, karkoli in čisto po njeni volji, samo da se je zamotila. Npr. plela neki plevel na vrtu, vedno si sama kuhala, pobirala pasje kakce od naših psov na zelenici (čeprav tega ji res ne bi bilo treba), gledala TV ko ji je ustrezalo, čvekala s sosedi, pometala dvorišče in zalivala rože... Zelo neodvisna je pač želela biti, čeprav pri teh letih to morda res ni najbolj OK. Naj bi recimo kje padla, ko nikogar ne bi bilo doma..  
Bojda so jo v domu zadnjih nekaj tednov morali vsako noč dobesedno privezati na posteljo. Ker enostavno ni imela miru, oz. sploh ni hotela tam spati.

Mi je pa en dober prijatelj pripovedoval, kako je v bistvu delati v domu za osterele. To njegovo prigodo sem si nekako najbolj zapomnil:
"Ponoči se je začel ples. Dežuram na hodniku in vsako noč so začeli starčki prihajati iz svojih sob. Kaj sem lahko naredil? Enega za drugim sem najprej vprašal, kam gre, nato pa ga pospremil nazaj v sobo. In čez čas ponovno in ponovno. Do jutra ni bilo miru. Ampak so bili prijazni, dokaj izgubljeni v svojih mislih in hvaležni za vsako lepo besedo, prijazen stisk roke in z obljubo, da bo jutri pri kosilu dodatna porcija sladice." Malce v šali jih je imenoval "mesečniki", ampak je res z dušo in srcem delal z njimi. Pač tisto v smislu, da jim nekako olajša pozno jesen življenja. Nobenega tudi ni nikoli privezal na posteljo. In to iz noči v noč... Za kaj tega moraš imeti res karakter in strašno močne živce. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

@DaCapo koji kurac ste nam to poslali? Gledal sem radarsko sliko in upal, da gre nekam mimo in je prišlo direkt nad nas. Lepo ga lije in vmes tolče tudi. Dajte drugič proti žabariji usmeriti. Oni nimajo pridelkov. 


Hja, jebeno je to vse skupaj. Dandanes niti Harp niti Chemtraili več ne delujejo tako, kot bi morali. Kaj šele moj ročni minomet. :) 

Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 27. 5. 2022 at 22:47:

@DaCapo koji kurac ste nam to poslali? Gledal sem radarsko sliko in upal, da gre nekam mimo in je prišlo direkt nad nas. Lepo ga lije in vmes tolče tudi. Dajte drugič proti žabariji usmeriti. Oni nimajo pridelkov. 

Je to prišlo s Savinjskih Alp? Ker sem bil včeraj okoli desetih tam nekje in je dvakrat počilo, kot bi nas Rusi napadli/posebno operirali.

Povezava do prispevka

1653821272364.jpg.f72f67466c808a6d4bda01130f69953b.jpg

 

Alo closet fegi, a je cineplexx res tok boljsa izkusnja kot da grem 22:15 v kolosej ko bom sam v dvorani in si lah not prinesem cel mcmeni kokice pivo in uzivam v ameriski izkusnji kjer probam s kalorijami prehitet mache na platnu

 

 

sgd905qhdpu21.jpg?auto=webp&s=d5223cdc61

 

Moj sedez po koncanem ogledu

 

Clean that shit zoom zoom

 

Drgac me nerealno triggera ta zoomer

 

RP aside valda nikol ne bi pust takle za sabo in so tile ljudje dost svinje

 

Sam tale zoomer, Boo fucking hoo 3 minute da pomete in vse pomece v vreco za smeti jeben razvajanec konc sveta al kaj da gre v ta fetal position, slikat in jokat 

 

Se par sekund dlje bom gledal to sliko pa bom na strani svinj ki so tke pustile za sabo in postal najvecji pacek v zgodovini slovenskih kinov, super pacek

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 27. 5. 2022 at 22:47:

@DaCapo koji kurac ste nam to poslali? Gledal sem radarsko sliko in upal, da gre nekam mimo in je prišlo direkt nad nas. Lepo ga lije in vmes tolče tudi. Dajte drugič proti žabariji usmeriti. Oni nimajo pridelkov. 

niso dost kisa kuhal

 

to so zdej kemtrailovci upgradal da ga ne rabiš samo polivat, treba ga je kuhat

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...