Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 18 minutami:

Za kaj se je pa sploh šlo?

Zgleda sem zamudil

Zarafustra je filozof in najpametnejši človek na forumu v vesolju

Stom1c je kolega od Kočevca, zobozdravnik in razvaljivač 

neki sta se skregala glede ne vem česa, neke neumnosti najbrž

pol je nekako to preraslo v idejo showdowna, kdo je jači 

in pol od tam do tega, da sta tekmovala in v živo streamala delanje pic

Zaraf je naredil un bumerang

Stom1c pa pico, ki bi jo vsi pohrkal ko exforumaš mefisto random bejbiko

  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 14 minutami:

A ni bilo še tako, da Zaraf ni imel za sestavine za pico in mu je Stom1c nakazal denar?

 

Ja :D Nakladal je kako razmišlja, da bi doniral 500€ na mesec v dobrodelne namene, ker ga višek denarja ovira... Potem pa je rekel, da nima za sestavine za pico, ker ni dobil nekega keša in mu je Stomic doniral 20€ na PayPal. Pa vidiš kake sestavine je vse uporabil na pici, ki jo je spekel.

 

Z nekom se gre kregat kako je pohlepen in da mu je povprečna plača 1,5K več kot dovolj za lagodno življenje (to je bila osnova prepira), potem pa reče, da nima za sestavine za pico in mu naj donira :rofl:

 

P.S.: Ti si to želel nekaj pojasniti Stipetu... to je nemogoče predstaviti nekomu, ki ne pozna opusa del in lika Zarafa :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Ja :D Nakladal je kako razmišlja, da bi doniral 500€ na mesec v dobrodelne namene, ker ga višek denarja ovira... Potem pa je rekel, da nima za sestavine za pico, ker ni dobil nekega keša in mu je Stomic doniral 20€ na PayPal. Pa vidiš kake sestavine je vse uporabil na pici, ki jo je spekel.

 

Z nekom se gre kregat kako je pohlepen in da mu je povprečna plača 1,5K več kot dovolj za lagodno življenje (to je bila osnova prepira), potem pa reče, da nima za sestavine za pico in mu naj donira :rofl:

:avadodo: 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 4 minutami:

Kje se lahko pogleda stream, al je bilo samo live? 

 

Žal se ti ne splača nazaj gledat, ker tehnično ni blo najbolje urejeno. To sem gledal prvič po dolgem času, ker mi drugače Zaraf gre na jetra. Zdaj pa se mi je zdelo, da bi znalo biti zanimivo. In potem je laufalo tako, da si moral gledati v bistvu posnetke obeh na Twitchu, zvok pa je bil od obeh samo na Discordu (kjer je vrtel Stomic). Pri Zarafu na Twitchu pa se je slišalo samo njega, zato je gledanje za nazaj praktično neuporabno.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

še en fun fact: ta norec (Zaraf) je meni grozil s smrtjo, mi pošiljal grozilne ZS-je in kar je najboljše, javno pozival folk, da jim plača za moje osebne podatke in naslov bivališča...

 

...zato ker sem mu 2x izbrisal post v NBA topicku, kjer je model prišel shitpostat in iskat kreg v sicer dosti normalni temi 

 

Gnoj subforum ima par res kvalitetno usekanih uporabnikov :D 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Ne me jebat 2
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 minutami:

Gnoj subforum ima par res kvalitetno usekanih uporabnikov :D 

 

To je edino kar me vleče tja :D Nehal sem postat pred več kot pol leta tja, grem pa še vedno počekirat. Takega folka in takih tumarij (pa tudi sam znam biti konkretno krinđ) nisem in ne bi nikoli v lajfu srečal v živo. Občasno pred izbruhom smeha samo zijam in se čudim, ali sem res prebral to ali se mi samo zdi in preberem še enkrat :)

 

P.S.: Seveda ne mislim vseh uporabnikov. Se pa najde konkretna bera "biserov".

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...