Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Matell, 1985. Serijske žal ne morem razbrati.
Precej akcijska figurica, ker ima neke zobnike, ki zvezno premikajo roke in glavo. Good old times. Pa seveda žal manjkata meč in ščit. Je pa tudi edina iz Masters of the Universe, ki sem jo sploh uspel najti. Npr. Skeletor je že ohoho let absolutno pogrešan.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 21 minutami:

 

To je edino kar me vleče tja :D Nehal sem postat pred več kot pol leta tja, grem pa še vedno počekirat. Takega folka in takih tumarij (pa tudi sam znam biti konkretno krinđ) nisem in ne bi nikoli v lajfu srečal v živo. Občasno pred izbruhom smeha samo zijam in se čudim, ali sem res prebral to ali se mi samo zdi in preberem še enkrat :)

 

P.S.: Seveda ne mislim vseh uporabnikov. Se pa najde konkretna bera "biserov".

 

Enako ja. Gnoj ima tudi meni mega roadkill faktor, ko veš da ni lepo gledat, ma ne moreš nehat buljit :D :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 34 minutami:

da jim plača za moje osebne podatke in naslov bivališča...

 

Maš srečo, ker bi moral odpreti https://www.gofundme.com/en-gb

 

Vmes pa bi ga itak minila božja jeza.

 

Galko reče pred 2 minutama:

 

Enako ja. Gnoj ima tudi meni mega roadkill faktor, ko veš da ni lepo gledat, ma ne moreš nehat buljit :D :D

 

Egzaktly. Saj dosti krat je kaj žalostno in smešno hkrati.

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 minutami:

Nikol nism gledal He-Mana pa vseeno vem zanj. Meni izgleda posebno gay show, mnogo mavričnih barv, glavni lik ponosno kaže mišiče v tanki opravi, kot vsak pravi gay ima eno velko mačko


Jaz sem bil v svojih zgodnjih letih strašno velik fan He-Mana in Gospodarjev vesolja. Risanke sem požiral kot nor, kupoval sem celo stripe... Spomnim se, da so v Yugi celo izdajali nek preveden strip. Žal nimam ohranjene niti ene številke!
Sicer pa mi je bila takrat večna želja, da bi imel komplet Greyskull grad in pa Skeletorjevo palačo. Ampak ni bilo, žal. Cene so bile takrat kar navite ali pa so bili moji starši dokaj škrti. Dočim, gay scena mi je bila takrat še neznana, zato nikoli nisem polagal pozornosti v tej smeri.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Carsko mi je, kako DaCapo 100 % vedno postreže z random funny offtopicom, ko neki zagusti. Uno, da se kaže, da se bosta dva forumaša konkretno spičila ali pa da so neke zgodbe o tem, da je nek forumaš fizično grozil drugemu, DaCapo bo vedno nevtraliziral z random prigodo ali pa sliko :D 

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

@Hernier: Temu se reče multitasking :) .
Itak mi je kul spremljati tisto debato o dveh forumaških pizzopekih, ampak He-Man mi je vmes čisto slučajno padel v glavo in sem pač objavil. (ker sem ravnokar našel figurico). 
Hočem pač reči, da res ni bilo namenoma. Pa še opravičil sem se za offtopic. Ajde, gremo dalje..

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 8 minutami:

Carsko mi je, kako DaCapo 100 % vedno postreže z random funny offtopicom, ko neki zagusti. Uno, da se kaže, da se bosta dva forumaša konkretno spičila ali pa da so neke zgodbe o tem, da je nek forumaš fizično grozil drugemu, DaCapo bo vedno nevtraliziral z random prigodo ali pa sliko :D 

 

A ti si tudi to opazil lol :D

 

Torej če ignoriramo DaCapov poizkus derailanja: kateri je bil najbolj ubrisan uporabnik na forumu, all time? :D Tisti model ki je zaklal taksista? Uni kralj, ki je stalkal ženske in dobil court order za prepoved približevanj? Kateri tretji?

Povezava do prispevka

Biskvit, mambo, 

 

Pa kaj je bil že Un (v telovadbi pogosto) ki je umoril starše zaradi stavnih dolgov (ni bil tweener). 

 

Nisem niti zihr da jih je ubil ampak je blo neki na hard. 

 

Meni najbolj prizadet uporabnik je še vedno VonGriffin. 

uredilo bitje Mutombo
Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 minutami:

A ti si tudi to opazil lol :D

 

Torej če ignoriramo DaCapov poizkus derailanja: kateri je bil najbolj ubrisan uporabnik na forumu, all time? :D Tisti model ki je zaklal taksista? Uni kralj, ki je stalkal ženske in dobil court order za prepoved približevanj? Kateri tretji?

Jaz sem enkrat prebral (možno, da je fake news, ampak neki posti so bili o tem), da je bil na forumu aktiven nekdo, ki je ubil oba starša in šel v zapor

 

Bo kak starejši uporabnik znal kaj več povedat, ampak če ta informacija drži, potem smo menda končali s to debato :D 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 12 minutami:

Biskvit, mambo, 

 

Pa kaj je bil že Un (v telovadbi pogosto) ki je umoril starše zaradi stavnih dolgov (ni bil tweener). 

 

Nisem niti zihr da jih je ubil ampak je blo neki na hard. 

 

Meni najbolj prizadet uporabnik je še vedno VonGriffin. 

 

Hernier reče pred 2 minutama:

Jaz sem enkrat prebral (možno, da je fake news, ampak neki posti so bili o tem), da je bil na forumu aktiven nekdo, ki je ubil oba starša in šel v zapor

 

Bo kak starejši uporabnik znal kaj več povedat, ampak če ta informacija drži, potem smo menda končali s to debato :D 

 

O faking hell

 

Ok se strinjam, debata zaključena, nothing to see here, gremo nazaj na He-Mana

Povezava do prispevka
Me3do reče Pravkar:

A ni bil on stalking guy? Da je puščal rože na avtu od svoje bivše ipd..? 

 

@Hernier

Uf, možno. Ta dva se mi zmeri malo zmiksata v glavi

 

Mislim, da sem bral, da se je uporabnika, ki je ubil svoja starša, v celoti anihiliralo s foruma in pobrisalo vse njegove poste, tako da čisto možno, da se je nickname že izgubil v zgodovini :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Keri pa je zaštihal taxista?

To je pa Solaris, tega se pa gladko spomnim, ker sem že bral forum :)

 

V bistvu mislim, da je bil kombo prerez vratu in zabod, ampak je dejansko taksist preživel prerezan vrat, ker je bil ... em, pač debel je bil in mu je to rešilo življenje :D 

 

Spomnim se ga kot nekoga, ki je bil res do vratu v drogah, skos je pisal zgodbice, kaj konzumira in kaj mu dogaja

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...