Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Tok mi dol visi za "največja govna" da v vsaki temi jočem o tem kakšen je ta forum. Odrasu moški si, a se lohk vsaj probaš obnašat kot en, maš pa valda opcijo točit krokodilje solze. A te je kdo kdaj izloču iz te skupnosti, a ti je kdo kaj omejeval pri postanju, kam nisi bil povabljen? Furaš neko kislobo, se ne vklapljaš nikamor, težiš z grenkimi posti kot tvoj uvodni o bitsurugiju, ne prispevaš ene zanimive teme, tvoj edini efekt na foumu je sitnoba. Ampak ogenj v strehi, ko ti en od "debilov, smrkavec, vseh za katere mi dol visi ..." pove, da si problem ti. Jokica balastna.

Povezava do prispevka

Ejga momci, eno vprašanje, če se kdo spomni. Ene 10 let nazaj je nek ~priznani~ slovenski psihoterapevt/psiholog/whatever v nekih intervjujih trdil, da pol ure igranja digitalnih igračk naredi možganom isto ko dve črtici kokaina. A se kdo spomni, za koga je šlo? Pač pobral je iz nekih raziskav v tujini, sam mene zanima, kdo je to v SLO razširjal 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 29 minutami:

Ejga momci, eno vprašanje, če se kdo spomni. Ene 10 let nazaj je nek ~priznani~ slovenski psihoterapevt/psiholog/whatever v nekih intervjujih trdil, da pol ure igranja digitalnih igračk naredi možganom isto ko dve črtici kokaina. A se kdo spomni, za koga je šlo? Pač pobral je iz nekih raziskav v tujini, sam mene zanima, kdo je to v SLO razširjal 

 

a mogoče veš kerga špila?

k sicer kot ne prevelik ljubitelj kokainuma (ki je itak zaključil z njim 4 ever) vseen nism najdu nobenga špila, ki bi prišel blizu dvema lajnama

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Diablo 3 ob izidu, ko je bil še skupni loot

 

Igraš dva dni skupaj s tremi frendi da prideš do Diablota, zadnjega bossa

 

Tik preden Diablo crkne nehaš metat protection / buff spelle, da kolega z Barbarom crkne mičkeno preden crkne Diablo

 

Diablo umre, ka-čing ka-čing ka-čing zvoki milijavžent hudih droppov, ki padajo po tleh

 

Vpitje frenda, moledovanje pomešano z grožnjami s smrtjo in razbijanje po tipkovnci ko gleda You died zaslon, medtem ko se iz ostalih miz sliši Hehehehhehe in zvok kot blisk ekspresnega pobiranja rare gemov, unique itemov in tier 1 rarov

 

"Sej ti bomo zatrejdali kak gem"

 

 

 

Nisem še probal kokaina u lajfu, ma če je 5% tako dober filing, grem zdele po 1 kilogram :D :D

Povezava do prispevka

Ne vem kako je z zasvojenostjo s kokainom, vem pa da sem danes v avto spravil:

1xpralni stroj

1xpomivalni stroj

1xkomodo

1xobešalnik!? 170cm dolžine! 

1xmizo za na teraso

4xvreče s hrano, krožniki ipd. cca velikost merkator vreč oz. še malo večje

1x kovček z oblekami

Še cel kup enih manjših malenkosti...  ipd. 

Neki placa je še za nahrbtnik z igračami. 

 

Tetris hvala, tudi, če si me zasvojil! :fun:

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 43 minutami:

Ne vem kako je z zasvojenostjo s kokainom, vem pa da sem dane v avto spravil:

1xpralni stroj

1xpomivalni stroj

1xkomodo

1xobešalnik!? 170cm dolžine! 

1xmizo za na teraso

4xvreče s hrano, krožniki ipd. cca velikost merkator vreč oz. še malo večje

1x kovček z oblekami

Še cel kup enih manjših malenkosti...  ipd. 

Neki placa je še za nahrbtnik z igračami. 

 

Tetris hvala, tudi, če si me zasvojil! :fun:

 

Če maš plac za vse to, maš plac tut za kinderjajček beuca.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 urami:

Po mojih izkušnjah da največji šus Dota2, sploh ko se začnejo teamfighti. Nasplošno competitive multiplayer špili v tesnih situacijah, CS:GO ko ti rata clutchat like a boss

To ja. Ta dopamin sm skos lovil v MPjih... Sicer solo sede za dick size sam najjace mi je ko s kakim randomom poownas vse ker sva oba 500IQ takticna genija in paziva nase. Tut kaki rtsji ko obrnes garantiran poraz

Enkrat sm v cohu z enim randomom tko poowal 3 premade  svabe da bi najraj tldrd spisal.

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

Par kil bi še komot dal kam. 

To pa čist odvisno koliko časa in kje želiš pol rit nastavljat.
Lahko bi se pa kej zmenili z dežurnim zobarjem, da ti našraufa zobe/ legice na rit.

Maš ZS stomic

Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 15. 6. 2022 at 13:33:

Ejga momci, eno vprašanje, če se kdo spomni. Ene 10 let nazaj je nek ~priznani~ slovenski psihoterapevt/psiholog/whatever v nekih intervjujih trdil, da pol ure igranja digitalnih igračk naredi možganom isto ko dve črtici kokaina. A se kdo spomni, za koga je šlo? Pač pobral je iz nekih raziskav v tujini, sam mene zanima, kdo je to v SLO razširjal 

mater to morš met že ful smolo v instagnoju da večjo neumnost od tega prebereš

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...