Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@Fuksija: no ja, če nobenemu ni za rejvanje, lahko tudi klasično Zorbico udarimo !

Potem pa na internetih in pri poročilih na TV vidiš: "Mnenjalničarji s plesom okupirali Celovško v Ljubljani." :)
 


Ima da bi v času kislih kumaric imeli najbolj gledan video leta!! 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Sicer čisto random tema, sem pa ravno danes bral na avtobusu - holivudski gender-bender, non-binary igralec/igralka/they Ezra Miller... malo groomanja, brainwashanja in manipuliranja mladoletnikov, nudenja 'zatočišča' mami s tremi majhnimi otroki na svojem weed farm posestvu, na tone orožje in mamil zraven majhnih otrok... človeku očitno kar intenzivno dogaja.

 

https://www.gq.com/story/ezra-miller-disturbing-accusations

 

https://www.rollingstone.com/tv-movies/tv-movie-news/ezra-miller-young-children-vermont-farm-1372295/

 

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 minutama:

Sem že rekel kako debilno je, da Johhny Deppu so do neke mere zjebal kariero, ta tipac, ki je praktično veliko slabša oseba pa še vedno v Harry Potter filmih in v DC filmih, tu se samo vidi, da je studijem vseeno dokler so te osebe profitabilne

 

Tale teza ne vem če čist drži v tem primeru :D

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 10 minutami:

Sem že rekel kako debilno je, da Johhny Deppu so do neke mere zjebal kariero, ta tipac, ki je praktično veliko slabša oseba pa še vedno v Harry Potter filmih in v DC filmih, tu se samo vidi, da je studijem vseeno dokler so te osebe profitabilne

 

Mah nočem sicer po nepotrebnem summonat kake Sovice in Amnesie v ta topic, je pa ta Ezra res, res slaba reklama za ta agresiven non-binary/trans aktivizem, ker tip (oz. ono, da se popravim), če prav berem, med drugim nagovarja, manipulira in nadleguje ravno neke gender-confused najstnike in celo 12-letnike...

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

 

Tale teza ne vem če čist drži v tem primeru :D

Nima on več tega pull-a, tud Fanstastic Beasts 2 so studiji rekli, da je Johnny Depp kriv, da ljudje niso šli bolj masovno gledat pa da so reviewi slabi, kar mi je žalostno (pa Ezra Miller v istem filmu lol). Johnny Depp rabi neki bolj resen movie zdej, da ne bo spet šel kakega pirata oziroma v karkoli bi ga Tim Burton dal.

 

Dejstvo je, da je Ezra Miller v zadnjih petih, šestih, sedmih letih večja zvezda kakor Johnny Depp... in da ima zaenkrat še nekaj rezerve, da ga Hollywood ne pokoplje, ker prinaša preveč denarja. Kar se mene tiče je top3 gnoj Hollywooda in upam, da pade in se nikoli ne pobere.

Povezava do prispevka
Raz reče pred 1 minuto:

 

Mah nočem sicer po nepotrebnem summonat kake Sovice in Amnesie v ta topic, je pa ta Ezra res, res slaba reklama za ta agresiven non-binary/trans aktivizem, ker tip (oz. ono, da se popravim), če prav berem, med drugim nagovarja, manipulira in nadleguje ravno neke gender-confused najstnike in celo 12-letnike...

Pa dobr, sej maš tud Jared Leta, ki je 'normalen hetero' moški, pa tud ne bi blo nič narobe, če gre v zapor. Če je kdo šupak in v bistvu nevaren drugim ljudem je logično, da non-binary/trans nima nič s tem

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Sem že rekel kako debilno je, da Johhny Deppu so do neke mere zjebal kariero, ta tipac, ki je praktično veliko slabša oseba pa še vedno v Harry Potter filmih in v DC filmih, tu se samo vidi, da je studijem vseeno dokler so te osebe profitabilne

No ja, tanovi HP filmi so tok zanič da to, da je gridelwalt v vsakemu drug igralec, čist nič ne pokvari izkušnje.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

No valda se strinjas da so tanovi hp filmi smeti. 

Meni so dobesedno vsi novi AAA filmi smeti. Pa, da ne govorimo o pop serijah. Res nerealno kako bedno mi je ratalo vse skupaj. :hmm:

 

Sama sreča, da obstaja indie scena in A24. Life-saver.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Jz sm glih rewatchal once uppon a time in west po ene 15ih letih

 

Sergio:wub:, Ennio:wub:, fonda, bronson 

 

Kako dober filem, fuck

Nerealno kako posolajo novodobne smeti

Komi cakam da cez ene 5 let spet kolekcijo spagetov rewatcham

 

Raz reče pred 12 urami:

 

Nocem te zdej summonat sam

Many such cases.

 

Lp

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 urami:

Meni so dobesedno vsi novi AAA filmi smeti. Pa, da ne govorimo o pop serijah. Res nerealno kako bedno mi je ratalo vse skupaj. :hmm:

 

Sama sreča, da obstaja indie scena in A24. Life-saver.

Glej The Northman, letošnji film, zame je to AAA in je odličen 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 10 urami:

No valda se strinjas da so tanovi hp filmi smeti. 

Mislim ja, itak da se, samo prvi nov HP film sem gledal, pa mi je bil tako slab, da ne morem kliknit na ogled ostalih, čeprav jih vsak teden vidim tam na HBO listi

 

ke_kit reče pred 9 urami:

Meni so dobesedno vsi novi AAA filmi smeti. Pa, da ne govorimo o pop serijah. Res nerealno kako bedno mi je ratalo vse skupaj. :hmm:

 

Sama sreča, da obstaja indie scena in A24. Life-saver.

Itak, te res summer blockbusterji so vsi smeti. Top Gun 2 mogoče ne, ne bom sodil vnaprej, samo razni Jurrasic Parki, jaz se kar ne morem pripravit, da bi jih pogledal

 

Prav tako mi je vsa ta bolj pop-orientirana Netflix produkcija smeti

 

Drgač pa evo, vam za free predlagam en carski film, ki je na Netflixu, mene je dobesedno pribilo in mi ni jasno, zakaj je to na Netflixu, sem mislil, da imajo prohibicijo na dobre filme, tako da je zgleda nek bug, sam dajte vsi pogledat, preden skinejo

 

In sicer tole

 

Italijanski film o kmetih leta 1890 na podeželju okrog Bergama, izjemno

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Glej The Northman, letošnji film, zame je to AAA in je odličen 

Tudi večina Oskarjevih nominacij za najboljši film je ponavadi zelo mainstream in s huge budgeti, a je kdo kaj gledal in bi priporočal?

 

CODA 

Belfast 

Don't Look Up 

Drive My Car

Dune 

King Richard 

Licorice Pizza 

Nightmare Alley 

The Power of the Dog

West Side Story 

 

Jaz sem Dune (meh, v redu je/10), The Power of the Dog (v redu/10), Drive My Car (carsko/10)

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 7 urami:

Jz sm glih rewatchal once uppon a time in west po ene 15ih letih

 

Kako dober filem, fuck

Nerealno kako posolajo novodobne smeti

 

Tista scena na železniški postaji, ko Harmonica pride z vlakom in ga čakajo trije revolveraši je res :worship:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...