Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 5 urami:

Glej The Northman, letošnji film, zame je to AAA in je odličen 

Sem gledal. Ful dober. Eggers mi je itak legenda že od The VVitch, The Lighthouse pa je en mojih najljubših filmov na sploh.

 

Itak obstajajo izjeme. Sam fora je v tem, da jih je vsako leto manj. Pa res ne vem ali je res tak trend in vse postaja slabše, al pa sem samo jaz postal bolj zahteven star prdec.

 

@Hernier CODA mi je bil res dober, sam jaz sem sucker za take tearjerkerje. :D

Nightmare Alley je 7/10 s fenomenalno režijo, scenografijo in fotografijo.

Šeram mnenje glede ostalih.

 

Aja, pa nazadnje me je čisto at random povsem sezul Pixarjev Soul. Ful ful priporočam.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pixar itak ma kr 9 od 10 filmov vrhunskih, tko da skor ne morš zajebat pr njih, sem gledal, všeč mi je glasbena tematika

 

@ke_kit ajde, leto 94 in 99 sta res vrhunska za filme, ampak razen tega se mi zdi, da je vsako leto polno carskih filmov, tudi izven indie scene. Into the spiderverse, Jojo Rabbit, The Lighthouse. Trije različni, samosvoji filmi, ki so odlični, vsi trije prišli v zadnjih letih. Dokler bo tko, se ni nič za bat

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 21 minutami:

Into the spiderverse, Jojo Rabbit, The Lighthouse.

Into the spiderverse mi je bil neverjetno sranje. Isto zdaj zadnji Dr Strange. Predvsem nad temi blockbusterji sem neverjetno razočaran.

Jojo in Lighthouse pa sta AA/Indie, tko da po moje ne pašeta glih zraven.

Po medlem Dune (moj problem, ker sem imel ful previsoka pričakovanja), sem sedaj 100% prepričan, da mi bo tudi Top Gun Maverick smeti (tudi, ker nisem nikoli razumel cult followinga, ki ga ima izvirnik).

Povezava do prispevka

Pa sej večina teh filmov je trash, samo realno tudi večina stripov po katerih so narejeni so trash, načeloma grafični romani >>>> stripi, kdor želi nekaj več od hitrega contenta. Je pa blo fajn imeti tako dolgo serijo filmov, ki se nadaljujejo, razumem navdušenje fanov, ki jim je do teh likov.

Edino kar sem vesel je da smo dobil 2 Guardians of the Galaxy filma zaradi uspešnosti Marvela. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 29 minutami:

Jaz si še zdaj ne uspem točno razložit čemu sta mi bila kul. :D

Zato ker sta zabavna. Oba. Več kot to od teh filmov noben ne pricakuje. Te skrajnosti mnenj meni grejo na kurac. 

Razumem "meni osebno" sranja, ampak na to se lahko gleda tudi objektivno, in oba filma sta objektivno ok. Večina Marvel filmov je objektivno ok, seveda so vmes slabi filmi in boljši filmi.

 

Povezava do prispevka

Severance, The Boys, Stranger Things S04

 

Aja pa končno pogledu cel the office 

Fuck, res škoda da je prva sezona tku mučna (sicer je sam 6 delov) in sem se komaj sedaj (letos) spravil zares gledat, sam kaj pol rata to ena huda serija, nerealno (ajt, zadnji dve sezoni malo pade, ampak se vedno) :ododava: 

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka

The Boys se res proper fun, pogled Umbrela academy uceri do konca pa je bl meh, prejsnje sezone so ble velik bolj fun. Obi Wank je carski trip down memory lane, Stranger Things dost podpovprecno. Zgubil so ves car prve seznoe. Zdej se obnasajo kot seasoned monster hunterji ki jim nekak se vedno nic ni jasno ceprav je vse isto ze v tretje. 

Povezava do prispevka

Kva dela ta vročina wat da fak

 

Neki me je v ledvicah zaštihal na brzaka pa danes hodim od offica in doma do laboratorija in ambulant. In valda skoz menjavanje med mega navitimi klimami na 19 stopinj ter med 100% betonskim BTCjem in razgreto bajto brez klime. Uno ko morš it 300 m po soncu od točke A do B pa nisi ziher, če bi mogu vzeti kapo in pol litra vode.

 

Nisem še niti 40 star pa sam čakam da mi kej poči v glavi oz da se mi kej zasveti pred očmi. Bogi stari ljudje ej

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 1 minuto:

Shawshank redemption loooo

 

Mar je ali

1)luknjo/tunel kopal z nogama, da je spravil plakat prek luknje

 

2) plakat je med kopanjem nazaj na zid nalimal z nogami

Lepilni trak samo na zgornjem delu plakata, dvigneš, greš not, spustiš.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...