Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

To pa je pač zelo odvisno od okusa vsakega. Itak, da ni imdb totalno relevanten. Je pa mu vseeno nek okviren pokazatelj s katerim se strinjam. Če pogledam prvih 20-30 filmov recimo... Se kar strinjam z večino. Vrstni red teh pa je odvisen od nians. 

 

Lahko mi je dober tudi film z oceno 5. Ampak ga vzamem kot nek trash in to tudi dejansko je (to mislim predvsem kake horror filme). In pa za serijske trilerje je 6 tudi kar standard ocena. To moraš vedeti kaj pričakovati že preden se spraviš gledat (enako kot igrat Ubi Soft špile recimo). 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

Če še niste gledali, pol si nujno vzemite čas za Everything Everywhere All at Once.

Čisti odfuk :avadodo:

 

Super, zgleda obetavno. Ta film gre danes dol. 

 

Sranje me jebe malo od kar nimam več Partisa. Tam sem sproti čekiral kar je prišlo na spored in odprl IMDb ter pregledal o čem gre. Zdaj pa sem nekoliko izgubljen, ker sploh nisem na tekočem kaj izhaja in potem nekaj naključno gledam... Kar pa je v veliki večini primerov čista beda. 

Povezava do prispevka

Ker so me nekaj zajebali. Najprej mi je delalo normalno in bil ves ratio po starem kot mora biti... Potem čez par dni nehalo delati in mi javljalo, da uporabnik ne obstaja. Pisal podpori kjer so rekli, da je zgleda račun izgubljen. Takrat so jemali nove uporabnike, če si kao del dohodnine namenil dobrodelni organizaciji. Od 0 nisem mislil začeti in dajati dohodnine zato nekomu pač. Ne vem zakaj so me zajebali. Sem imel odlično razmerje in razumel bi, če ne bi delalo od ponovnega zagona naprej. Pa je delalo še potem par dnim

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 32 minutami:

To pa je pač zelo odvisno od okusa vsakega. Itak, da ni imdb totalno relevanten. Je pa mu vseeno nek okviren pokazatelj s katerim se strinjam. Če pogledam prvih 20-30 filmov recimo... Se kar strinjam z večino. Vrstni red teh pa je odvisen od nians. 

 

Lahko mi je dober tudi film z oceno 5. Ampak ga vzamem kot nek trash in to tudi dejansko je (to mislim predvsem kake horror filme). In pa za serijske trilerje je 6 tudi kar standard ocena. To moraš vedeti kaj pričakovati že preden se spraviš gledat (enako kot igrat Ubi Soft špile recimo). 

Lmao @all the nolan films, ki jih se 10 let nazaj ni bilo. Intersellar kar tam vmes. Samuraji padli skoraj izven top 20 :(

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 4 minutami:

Lmao @all the nolan films, ki jih se 10 let nazaj ni bilo. Intersellar kar tam vmes. Samuraji padli skoraj izven top 20 :(

Men je tip ful precenjen. Oz. njegovi blockbusterji mi niso nikoli bili ne vem kaj. Memento in The Prestige sta mi še vedno daleč najljubša.

Nikoli nisem razumel norije okoli Batmanov (minus Ledgerjev Joker, ki je res fenomenalen imo).

Povezava do prispevka

men najaca filema sta house of sand and fog in memento. slednji je celo med top 100. wow. :D najjaca doslej videna scena pa je telefonsko citiranje machadove campos de castilla v the counselor. oni glas od sefa in kako se (f)assbender sesede, ko mu model pove da prejsnje resnicnostni ni vec. mojstrsko.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 46 minutami:

Sranje me jebe malo od kar nimam več Partisa. Tam sem sproti čekiral kar je prišlo na spored in odprl IMDb ter pregledal o čem gre. Zdaj pa sem nekoliko izgubljen, ker sploh nisem na tekočem kaj izhaja in potem nekaj naključno gledam... Kar pa je v veliki večini primerov čista beda. 

Jaz vecinoma uporabljam https://rarbgaccess.org/torrents.php 

Odpres in takoj na vrhu vidis, kaj je novega 

Povezava do prispevka
skiny reče pred 10 minutami:

Jaz vecinoma uporabljam https://rarbgaccess.org/torrents.php 

Odpres in takoj na vrhu vidis, kaj je novega 

 

Tnx, saj uporabljam zdaj jaz tudi rarbg in 1337x. Ampak sem bil tam bolj vajen. So se dodajale res skoraj samo nove zadeve. Tukaj pa sedaj pogledam prvo stran filmov in jih je več kot 80% starih zadev. In to kar precej let.

Povezava do prispevka

Kako naj popolnoma resetiram doom 2 instalacijo s steama? Izklopim cloud sync, ko restartam client, se mi vedno znova aktivira ta opcija, pobrišem vse ostanke, savegames, disablam syn in cloud za dotično igro, pa nič. Vedno znova najde neke stare ostanke in jih privleče zraven pri novi instalaciji - saves. addon, ki je aktiviran (govorim o tem unity portu iz 2020)... Imam težave s keybindsi, ki se jim enostavno zmeša kakšno minuto v igro. tipke se kombinirajo, ESC ne dela več, W tipka spušča glasove kot pri USE in podobne bedarije. Keybind reset ne dela. Preveril sem tudi za mapo z ID igre v steam/userdata, pa je ni. Kako lahko počistim vse sledove za igro, če ima kdo kakšen nasvet?

uredilo bitje jazbinec
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 15 urami:

Ker so me nekaj zajebali.

Imam en Partis account viška, sicer je kolega gor, samo če ti ni bad sharat, te komot priključim :). Ima tudi dosti kul ratio, tako da se ne rabiš neki z uploudanjem ukvarjat, ker sem pofejkal uploud 1TB, da je mir za nekaj časa :D (Partis res vedno scummam, da imam sproščen realen uploud za druge trackerje haha)

ke_kit reče pred 15 urami:

Men je tip ful precenjen. Oz. njegovi blockbusterji mi niso nikoli bili ne vem kaj. Memento in The Prestige sta mi še vedno daleč najljubša.

Nikoli nisem razumel norije okoli Batmanov (minus Ledgerjev Joker, ki je res fenomenalen imo).

Christopher Nolan, more like Christopher No-fun. Ne saj ne, tudi jaz ga ne maram. Lani sem rewatchal Intersteller in kvalitetno cringal zraven, mi je pa prvi ogled v kinu bil všeč. Pač so res kino filmi, da mal gledaš, kako se lomijo in zvijajo mesta ali pa Bane udari Batmana, to je pa to. 

tomazek reče pred 15 urami:

Tnx, saj uporabljam zdaj jaz tudi rarbg in 1337x. Ampak sem bil tam bolj vajen. So se dodajale res skoraj samo nove zadeve. Tukaj pa sedaj pogledam prvo stran filmov in jih je več kot 80% starih zadev. In to kar precej let.

Jaz če bi res rad gledal mainstream filme, bi na tvojem mestu odprl nominacije za aktualne/1yo oskarje in potem počekiral filme za kategorije 'best movie', 'best original screenplay', 'best adapted screenplay', 'best visual effect' in če ti dogajajo risanke/dokumentarci še ti kategoriji. Se mi zdi, da oskarji razmeroma v redu pokrijejo mainstream in AAA filme. Pol načekiraš še pač 10 najbolj dobičkonosnih, če kaj ni bilo gor, pa imaš spodobno pokrite mainstream release aktualnega oziroma prejšnjega leta 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Imam en Partis account viška, sicer je kolega gor, samo če ti ni bad sharat, te komot priključim :). Ima tudi dosti kul ratio, tako da se ne rabiš neki z uploudanjem ukvarjat, ker sem pofejkal uploud 1TB, da je mir za nekaj časa :D (Partis res vedno scummam, da imam sproščen realen uploud za druge trackerje haha)

 

To bi blo vunderšun :D Sicer zdaj preko enega urejam nekaj, da mogoče dobim account nazaj, ampak nič ni fiksno. 90% sem itak dol vlačil neke freelech zadeve. Pa to vse skup ni nekaj dosti :)

 

Tako, da bi te prosil za podatke, če je možno.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Batman Begins je bil fajn, ker je bil dejansko dober movie namesto tistega shita kar je blo v 90s. Spomnim se, da dost folka, ki je šlo gledat Dark Knight niso niti vedli, da Batman Begins obstaja

 

Zame, ki sem dost bral Batmana kot mulo/najstnik, je Batman Begins bil vrhunski za svoj čas. Poglej kaki filmi so takrat bili popularni.

 

Interstellar in Dark Knight Rises sta mi vedno bila dost zanič, vse pred 2010 mi je pa kul od Nolana.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Batman Begins je bil fajn, ker je bil dejansko dober movie namesto tistega shita kar je blo v 90s. Spomnim se, da dost folka, ki je šlo gledat Dark Knight niso niti vedli, da Batman Begins obstaja

 

Zame, ki sem dost bral Batmana kot mulo/najstnik, je Batman Begins bil vrhunski za svoj čas. Poglej kaki filmi so takrat bili popularni.

 

Interstellar in Dark Knight Rises sta mi vedno bila dost zanič, vse pred 2010 mi je pa kul od Nolana.

Ayy, ne dissat 2005 stripovskih (kaj šele vsega ostalega)

Sin City, V for Vendetta, History of Violence, Serenity (ok ni lih, sam kot da bi bil :D ), Constantine

Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 29. 6. 2022 at 9:02:

Mislim ja, itak da se, samo prvi nov HP film sem gledal, pa mi je bil tako slab, da ne morem kliknit na ogled ostalih, čeprav jih vsak teden vidim tam na HBO listi

 

Itak, te res summer blockbusterji so vsi smeti. Top Gun 2 mogoče ne, ne bom sodil vnaprej, samo razni Jurrasic Parki, jaz se kar ne morem pripravit, da bi jih pogledal

 

Prav tako mi je vsa ta bolj pop-orientirana Netflix produkcija smeti

 

Drgač pa evo, vam za free predlagam en carski film, ki je na Netflixu, mene je dobesedno pribilo in mi ni jasno, zakaj je to na Netflixu, sem mislil, da imajo prohibicijo na dobre filme, tako da je zgleda nek bug, sam dajte vsi pogledat, preden skinejo

 

In sicer tole

 

Italijanski film o kmetih leta 1890 na podeželju okrog Bergama, izjemno

U to zgleda carsko, pa še krščanska tematika, če ne pride kej takega vmes ga danes pogoltnem.

 

Drugače en fun fact o HP filmih: Ne vem če poznaš en dost dober film Y tu mama tambien, en tak coming of age road trip movie. Skratka enkrat gledam da je režiser tega filma (ki je med drugim avtor Children of men) randomly posnel tudi en HP movie: https://www.imdb.com/title/tt0304141/ Mislim da ga nisem gledal, ampak zna bit da je ta kul, res interesantno da tak režiser posname Harry Potter movie.

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 34 minutami:

Ayy, ne dissat 2005 stripovskih (kaj šele vsega ostalega)

Sin City, V for Vendetta, History of Violence, Serenity (ok ni lih, sam kot da bi bil :D ), Constantine

eno je popularni, drugo je pa kere filme smo še meli takrat

od teh bi rekel, da je bil samo Sin City popularen pa je tud po mojem mnenju najbl campy film od vseh teh (gledal samo enkrat, men je bil okay)

 

tko nasplošno 2000ča imajo tok enih zanič popularnih filmov, da si še nismo opomogli od takrat. 90ta last great decade of films

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...