Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

To je bolj ali manj to, kar dejansko vemo:

 

  

andrejus reče pred 22 urami:

Tole sem pravkar dobil od Febota.

Vas zapuščam in samo še pasivno spremljam.

 

Ne spremljam vaših političnih debat, vendar zoper tvoje vedenje dobivam pritožbe že lep čas, tako od uporabnikov kot od šerifov. Zdaj te je nekdo prijavil še zaradi sovražnega govora na Spletno oko, kar tebe bržda malo briga, mene pa mnogo, saj je pod drobnogledom mn3njalnik. Poleg tega to ekstremistično pisanje odvrača ljudi od foruma, ki ni namenjen političnemu prepucavanju na nivoju komentarjev na 24ur.com. Zatorej te to pot še lepo prosim, da odslej dalje govoriš le še o igrah, tehnikalijah, filmih in avtomobilih, nikakor pa ne več o musličih, partizanih, slovenski družbi in čemerkoli sličnem. Saj se razumeva, ne? (To je retorično vprašanje, ne pričakujem odgovora, le primerno obnašanje.)

 

 

Povezava do prispevka

Sem se zdaj spomnil tiste epizode iz X let, ko je mel Joker pvroaprilsko prilogo Leder Šerif z bolj pederskimi, nekorektnimi vici in so meli tudi neke probleme s prijavami LGBT organizacij glede sovražnega govora :rolleyes: 

uredilo bitje Raz
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Raz reče pred 58 minutami:

Sem se zdaj spomnil tiste epizode iz X let, ko je mel Joker pvroaprilsko prilogo Leder Šerif z bolj pederskimi, nekorektnimi vici in so meli tudi neke probleme s prijavami LGBT organizacij glede sovražnega govora :rolleyes: 

Ma ne vem, če so za Leder Šerifa fasali pritožbo (mogoče interno, ne pa uradno). Vem da je Febo fasal pritožbo, ko je za neko veganko napisal, da že dolgo ni fasala prave klobase (kar je imo pravo postopanje, tudi jaz bi se pritožil, če bi v neki reviji zraven svojega imena in priimka prebral tak taunt :D), plus nekineki z antipiratskim združenjem, to pa sem že pozabil, za kaj je šlo. 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 5 urami:

 

če pogledaš skoz okno in utripajo modre lučke, pol je velika verjetnost, da te je jay zašpecal

 

Pizda kera gnida je ta goran resno. Prav stisnu bi mu plesko, se obrnil za 360 stopinj in pobegnil, preden me prefuka s svojo maso. Itak me niti z e-bikom ne dobi :)

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Pravkar:

 

Pizda kera gnida je ta goran resno. Prav stisnu bi mu plesko, se obrnil za 360 stopinj in pobegnil, preden me prefuka s svojo maso. Itak me niti z e-bikom ne dobi :)

Ma saj Slinch se heca, da ne boš resno vzel. Gorann pa je pač model, ki je najbolj zlat in nikomur nikoli nič žalega, sam vsi drugi so hudobni do njega :)

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 34 minutami:

Uporabnik Barbasecks (na starem forumu znan kot Jay) je Lord Febotu poslal specialno policijsko enoto na dom (temu v ameriki recejo SWATTING). V ozadju celotne akcije najverjetneje Kučan.

 

vir:

nova24tv.si

Fixed for truth

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...