Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 17 minutami:

Ni letelo nate haha


Saj bi dal sliko tamalega DaCapa, ampak v tej vročini se mi res ne da :) 

Dajte se rajši kot o seksanju malce razpisat o kakšni poletni hrani. Za kosilo sem danes imel neke pariške lignje, ampak je bilo več cvrtja in pomfrija, kot pa lignjev :( . Zdaj konkretno razmišljam kaj bi mi sedlo proti večeru... 
Hladno solato iz hobotnice bi recimo komot zmazal. Ampak je nimam in tudi pripravljat doma se mi je danes ne da!  Sicer sem skoraj 100%, da bo za popoldansko malico McCountry, kar je sicer odlično. Ampak kaj pa za večirjo??? 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ko smo ravno pri hrani. Vsi ki še vedno jeste barilla pasto in podobno cheap sranje izrekam sožalje, ker je italijanski gurman v vas mrtev.

 

Sploh se mi smilite primorci, za katere sem mislil, da imate malo bolj razit okus za italijansko hrano. Mogoče res veste, da se pravilno reče grana padano, samo kaj vam to pomaga, če ga potem potrosite po krš nekvalitetni pasti. 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Feget reče pred 9 minutami:

Ko smo ravno pri hrani. Vsi ki še vedno jeste barilla pasto in podobno cheap sranje izrekam sožalje, ker je italijanski gurman v vas mrtev.

 

Sploh se mi smilite primorci, za katere sem mislil, da imate malo bolj razit okus za italijansko hrano. Mogoče res veste, da se pravilno reče grana padano, samo kaj vam to pomaga, če ga potem potrosite po krš nekvalitetni pasti. 

 

Potem pa priporočaj kateri makaroni so top shit, da sprobamo.

Povezava do prispevka

Moja priporočila so sledeče znamke: Gentile, La Molisana, Di Martino in potencialno Garofalo. 

 

Ne ne, nihče mi ni nič prodal - ampak ko enkrat to vašo poceni pasto primerjaš z neko pravo italijansko pasto je razlika ko dan in noč. Mislim taki ste ko tisti, ki se hvali kakšen super steak je žrl, dobil pa ga je v Lidlu za 2 evra:wacko:

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...