Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 16 minutami:

A ni tako, da je važno s čim so preliti/v kaj so namočeni... In potem itak ne okušaš neke razlike samih špagetov, makaronov, ostalega :)


Ni ravno tako enostavno. Jaz recimo vedno dam manj omake, kot pa samih testenin. Omaka je samo pika na i. 

Povezava do prispevka

@tomazekMa če niso samo testenine! Saj je omakca in vse to, pa malo dobrega sira naribanega povrh. Ampak nikoli in nikdar to ne prevladuje nad testeninami. V tvojem primeru bi skoraj razumel, da rajši ješ zgolj samo omako.Testenine pa pač silom prilike, oz. jih celo pustiš na krožniku :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Feget reče pred 6 minutami:

To se tudi jaz sprašujem, ko hočem forumu kmetavzarjev dopovedati kaj je kvalitetna hrana:rofl:

Dej raje malo razloži kje si pobral, da je Barilla splošno sprejeta kot najljubše testenine na slovenskem primorju.

Al je tole spet samo slaboumno trollanje for attention?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 14 minutami:

Dej raje malo razloži kje si pobral, da je Barilla splošno sprejeta kot najljubše testenine na slovenskem primorju.

Al je tole spet samo slaboumno trollanje for attention?

 

To verjetno, ki sem mu jaz reku, naj ne naseda na te "premium" pašte, ki jih prodajajo ljubljančanom. :D

Ampak očitno naseda. :D 

 

 

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 4 minutami:

Jaz sem zadnjič odkril to in pašto skoraj ne jem več - dober nadomestek

 

 

 

Kaj je to? Kje to kupiš? Zakaj je boljše od ostalih testenin? Mam neko dieto in bi prav prišel kak manj kalorične nadomestek, če to sploh je kaj takega (ne ljubi se mi videa gledat preko fona, bom kasneje na računalniku) :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

 

Kaj je to? Kje to kupiš? Zakaj je boljše od ostalih testenin? Mam neko dieto in bi prav prišel kak manj kalorične nadomestek, če to sploh je kaj takega (ne ljubi se mi videa gledat preko fona, bom kasneje na računalniku) :D

 

Narediš sam...pač rezanci iz bučk - rabiš samo nekaj takega

https://www.delimano.si/spiralni-rezalnik-brava

 

Meni je super nadomestek - lahko poješ kolikor te je volja brez slabe vesti. :D

 

 

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 6 minutami:

 

Narediš sam...pač rezanci iz bučk - rabiš samo nekaj takega

https://www.delimano.si/spiralni-rezalnik-brava

 

Meni je super nadomestek - lahko poješ kolikor te je volja brez slabe vesti. :D

 

 

 

 

Fak, bom pogledal video. Len sem glede takih zadev. Ampak, če bo koristilo in me nasitilo... :D

 

To se pol surovo je? Imam rad bučke, ampak popečene in začinjene ... Surove so mi bljek. Isto korenje. Kuhano kul, surovo bljek. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

 

Fak, bom pogledal video. Len sem glede takih zadev. Ampak, če bo koristilo in me nasitilo... :D

 

To se pol surovo je? Imam rad bučke, ampak popečene in začinjene ... Surove so mi bljek. Isto korenje. Kuhano kul, surovo bljek. 

Probaj narediti solato iz bučk. Z lupilcem za krompir nastrgaj na tanke lističe, pokapaj z limono, malo olivnega olja + malo parmezana (tanki lističi). Garant boš spremenil mnenje.

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 8 minutami:

popeces malo v ponvi da so mehke in voila.

 

S takih se verjetno ne da rezancov narediti :) Drugače jih večkrat popečem, solim, popram in dodam česen. So odlične na tak način.

 

Sem si zgleda nekoliko drugače predstavljal zadevo, ki jo je postal Stipe (in nisem pogledal videa). Sem mislil, da ima to nadomestek za testenine, ker je nekako tako omenil in da potem komot narediš neko polivko za to (tuna, gobe, bolognese,...). 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...