Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Res prosim, da pozabimo to. Bohnedaj, da bi videla, ker nekak fanatično in apriori zavrača svoje udejstvovanje na internetih. Meni je pa drugače res luštna, oke ima ene najlepših, kar sem jih videl v življenju. Pa dve leti starejša je od mene!
/end med-over-net post

DaCapo me pa vsi kličejo že iz rane mladosti. Ta nadimek se je pač prijel in zato sem ga tudi uporabil na Mn3.

Mimogrede: Ta komad (in tudi video) mi je res super:

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 30 minutami:

Indijci so najvčeji gnusi od narodov, ki jih poznam. Iztrebljajo se vedno in povsod... ne glede na to kje so.

 

lp

Tomazek, nisem bil še v Indiji in res verjamem da so gnusi. Saj če upoštevaš koliko jih je in kakšen način življenja (okoliščine/revščina) imajo, je itak vse jasno. Kitajci (št. če gledamo) so recimo daleč pred njimi.

 

Sem bil že marsikje v državah 3jega sveta, samo pizdo ej, so mi Italjani največji govnači ever. Sem živel že 3x po pol leta z njimi in to je obup :no:

 

Ok, so albanci ali pa celo kaki američani na istem nivoju, samo njih že po defaultu tak jemleš. 

Si ne morem pomagat, ampak,  ko slišim, da nekdo govori italijansko mi grejo kocine po konci <_<

 

uredilo bitje bojler1
Povezava do prispevka
bojler1 reče pred 8 urami:

Tomazek, nisem bil še v Indiji in res verjamem da so gnusi. Saj če upoštevaš koliko jih je in kakšen način življenja (okoliščine/revščina) imajo, je itak vse jasno. Kitajci (št. če gledamo) so recimo daleč pred njimi.

 

Sem bil že marsikje v državah 3jega sveta, samo pizdo ej, so mi Italjani največji govnači ever. Sem živel že 3x po pol leta z njimi in to je obup :no:

 

Ok, so albanci ali pa celo kaki američani na istem nivoju, samo njih že po defaultu tak jemleš. 

Si ne morem pomagat, ampak,  ko slišim, da nekdo govori italijansko mi grejo kocine po konci <_<

 

 

Oprostite kolega, vi ste bedak.

 

Italjani so top 3 narod na svetu z lahkoto, edina (ogromna) črna pika je tisto sranje okrog fašizma in dreka ki so nam ga povzročali med '20 - '43.

 

Drgač pa sam tisto trikolor zastavico v roke pa proper šlager hite v kasetar 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Italjani so top 3 narod na svetu z lahkoto, edina (ogromna) črna pika je tisto sranje okrog fašizma in dreka ki so nam ga povzročali med '20 - '43. v pisoarju na pumpi

:cry:

 

zgodovinsko so tudi meni gladko v top, mas za vidt od rima do renesanse itd noro veliko.

 

Ne bom pa pozabu k sm uletel ob 5ih zjutri na pumpo, takoj udar vonj 10ih malizij, spijem kafe, grem na wc, moski, in takoj kulturni sok k je bil isti k zenski; 10 umivalnikov, vsak ta velko ogledalo, pa pet tipov ki se ureja. Mi je blo kr mal nerodn da sm edini ki je zgleda prisel scat. 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Uuu, zdaj sem se spomnil, da je danes Top Gun Day! DaPubec gre gledat s kolegi in mi bo kasneje podal izčrpno poročilo. Saj bi tudi jaz šel, ampak mi samemu res ni. V pubecovo družbo se ne mislim šlepat, kolegica pa je nekje v tripm zulu nation. Aja, pa ona  filmov itak ne gleda :( .  Glede filma me seveda najbolj zanima, če Tom spet na veliko teka. Enka je bil sicer menda edini njegov film, kjer ni laufal, zato sem še toliko bolj radoveden. Brez spoilerjev, prosim. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Zgodovinsko so Italijani fajn, so pa totalni drekači dandanes in bi lahko bili bogatejša in naprednejša država, samo so preleni, da bi izkoristili vse kar imajo

 

Res delujejo po principu "nardim tok da je dovolj, ne pa vedno da je dobro"

 

Ajde, sever - Torino, Milano - to še izgleda kot da so skupaj z nami stopili v trenutno stoletje, drugje pa ne. Sej ma to tud nek svoj šarm, samo vseeno je treba izpostavit kako sami sebe streljajo v stopalo. Infrastruktura čist v kurcu, politika čist v kurcu, šolstvo zelo v kurcu, tudi zato ker se cela država ne more zediniti kako italijanščino mislijo furat v šolah lol. Baje se severnjaki komajda sporazumevajo z nekaterimi

 Sicilijanci (čeprou prekmurščina pri nas je tud lah dost nerazumljiva)

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 13 minutami:

Po tolkih letih js še vedni ne morem verjet, da je Da Capo prav zares človek. Sam tud Google/Microsoft nista sposobna nardit takega bota. 

 

Pa to ob vseh unih norcih/psihičnih bolnikih na gnoju. DaCapo still takes the crown :)

Jaz mislim, da je rogue facebook comments AI.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 urami:

 

Oprostite kolega, vi ste bedak.

 

Italjani so top 3 narod na svetu z lahkoto, edina (ogromna) črna pika je tisto sranje okrog fašizma in dreka ki so nam ga povzročali med '20 - '43.

 

Drgač pa sam tisto trikolor zastavico v roke pa proper šlager hite v kasetar 

 

Gospod kolega, domov si ga pelji :D

 

Weraziel reče pred 4 urami:

Zgodovinsko so Italijani fajn, so pa totalni drekači dandanes in bi lahko bili bogatejša in naprednejša država, samo so preleni, da bi izkoristili vse kar imajo

 

Res delujejo po principu "nardim tok da je dovolj, ne pa vedno da je dobro"

 

Ajde, sever - Torino, Milano - to še izgleda kot da so skupaj z nami stopili v trenutno stoletje, drugje pa ne. Sej ma to tud nek svoj šarm, samo vseeno je treba izpostavit kako sami sebe streljajo v stopalo. Infrastruktura čist v kurcu, politika čist v kurcu, šolstvo zelo v kurcu, tudi zato ker se cela država ne more zediniti kako italijanščino mislijo furat v šolah lol. Baje se severnjaki komajda sporazumevajo z nekaterimi

 Sicilijanci (čeprou prekmurščina pri nas je tud lah dost nerazumljiva)

Točno tako. Severnjaki so še kolikor tolikor za prenašat, bolj južneje pa greš večji lenuhi in smrduhi so, jebi ga tak pač je. 

 

Pa kot je @Sovica rekel, rihtajo se kot pičke, tono parfuma na sebe zlijejo, umivanje jim je pa odveč....

 

Tak da ja, jebiga kolega Galko, ne maram jih niti malo...:D

Povezava do prispevka

Obozujem morski zrak to lah pijes cel dan :D sm nekje 4 piva in 8kozarcev vina in, v lj bi po 3eh pirih lah sel samo spat

 

v LJ prejsni tedn sm hodu spat ob 3eh pa take, nemogoce zaspat da ne sopas klime, ki jo imam nestratesko ravno ne v spalnici

 

blagor vsem ki zvijo na morju

 

inb4 2/3 svetovnega prebivalsta

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 12 minutami:

Obozujem morski zrak to lah pijes cel dan :D sm nekje 4 piva in 8kozarcev vina in, v lj bi po 3eh pirih lah sel samo spat

 

v LJ prejsni tedn sm hodu spat ob 3eh pa take, nemogoce zaspat da ne sopas klime, ki jo imam nestratesko ravno ne v spalnici

 

blagor vsem ki zvijo na morju

 

inb4 2/3 svetovnega prebivalsta

Kje pa si sploh?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...