Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Po 5tih letih...

Navedek

When Metal Gear Solid V was released, tucked away in the code was a cutscene designed to only play once every nuke in the game had been found and destroyed. Earlier today, almost five years later, that cutscene was triggered for anyone left playing on PlayStation 3.

 

 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 5 minutami:

A ste videli anti-5g jumbo plakate po Sloveniji? :D

 

Jumbo.jpg

 

Meni so res odlom. Od Eve, ki nam ponuja jabolko, do C-19 cepiva na terminatorski strani :D

 

Še procent večji odlom od SDS-jumbotov, pa so tbh slednji nivo postavili dosti visoko

/sad

Povezava do prispevka

Z ženo sva najprej gledala, kaj je to, a promovirajo 5G al so proti, no men se je zdelo proti... čeprav skor en moreš verjet, nikjer pa ne piše dejansko, kdo je plačal oglas. Baje so po celi sloveniji.

 

Drgač, desno spodaj je inekcija s cepivom za covid... 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 minuto:

Z ženo sva najprej gledala, kaj je to, a promovirajo 5G al so proti, no men se je zdelo proti... čeprav skor en moreš verjet, nikjer pa ne piše dejansko, kdo je plačal oglas. Baje so po celi sloveniji.

Tam na gnoju je stena objavila neko low res sliko, jest sm šele na tej čamirjevi dojel, da je tam covid-19 cepivo :avadodo:

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 13 minutami:

A ste videli anti-5g jumbo plakate po Sloveniji? :D

 

Jumbo.jpg

 

Meni so res odlom. Od Eve, ki nam ponuja jabolko, do C-19 cepiva na terminatorski strani :D

 

Še procent večji odlom od SDS-jumbotov, pa so tbh slednji nivo postavili dosti visoko

To je v bistvu uganka, morš najdt vse easter egge imho :D

chemtraili, covid-19 cepivo, vaška situla... kup detajlov, da se lažje odločiš kam se nagibaš :D

Povezava do prispevka

Drgač po interpretaciji iz une 5d strani, ki jo je linkal Bessie, slika kao kaže dve prihodnosti: in mi moramo izbrati, kaj si želimo

 

A ni desna bolj safe? Vsaj veš, da sprejemaš deal s terminatorjem, kjer ne bo koronca, ker bomo imeli cepivo + pune rore hitrega interneta zraven

 

Leva je una klasična Eva iz raja, ki te spelje v greh in zafukaš celo človeštvo, prav veš da je neki apokaliptičnega za tem jabolkom 

Povezava do prispevka

 

Smrk reče pred 10 minutami:

 

 

kaka je pa vajina razlaga vaške situle? :D

 

 

lol jebi se, veš kok časa sem jo iskal na dark side, nisem pričakoval memetov tut na svetli strani :D Očitno hočejo nazaj na stopnjo razvoja iz bakrenega veka al neki. 

 

Mene vse skupi spominja na Scare iz TLOU2, k nočejo ničesar iz new worlda (oz v igrici iz old worlda). 

Povezava do prispevka

Čeprav jaz res še nisem spoznsl fizika, ki se ne bi strinjal s tem, da so vsa ta wireless omrežja in valovanja dangerous as fuck. Tako da rak na prostati nam je garantiran bolj kot cheating na 4 player split screen matchu v Call of Duty.

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...