Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Prvic si napisal, da nekdo zaobvlada nek instrument, ergo da mu postanejo jasne osnove igranja ter kako instrument deluje. Kar traja precej, precej manj kot eno leto

 

Drugic se zgovarjas, da si mislu na dejansko mojstrsko obvladanje instrumenta, (v tvojem primeru violina, ki je mimogrede eden od lazjih stringed instrumentrov za igrat) ter se spet vleces z nekimi ad hominem izpadi ven

 

Mislim, odloci se zej, o cem bi rad govoril. Drgac me ne preseneca niti malo, da si pravnik. Ker si, to je se vedno dejstvo, full of horseshit :)

Povezava do prispevka

@Mefisto Forum pač. Vsak ima neko svoje mnenje, saj preko tega ne morem(o).

Jaz bi lahko tudi o športu še kaj napisal. Npr. namizni tenis, ki sem ga treniral že v ranem otroštvu. Bil sem perspektiven in sploh vse oh in ah (ampak v to je šlo tudi ničkoliko vloženih ur). Sicer se je končalo "žalostno",  ker sem praktično čez noč vse skupaj pustil. Še danes mi je žal, ker bi lahko marsikaj dosegel na nekih višjih ravneh. Sem pa vsaj veliko odnesel, ker mi še zdaj pri teh letih (in kilaži) le malokdo konkretno "parira". No, dobesedno pa sem presegel mojstra (torej trenerja) in to je bilo zame dejansko največ vredno ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 7 minutami:

violina, ki je mimogrede eden od lazjih stringed instrumentrov za igrat


To pa prvič slišim. Zdaj, ali sem se vedno z napačnimi ljudmi pogovarjal, ali pa je res nekaj na tem. Povej več.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Od dejanskih orkestrskih instrumentov na strune, ne spada glih v "najbolj zajeban instrument za igrat" kategorijo

 

Rabis za kak kontrabas al pa tut akusticno kitaro dost vec koncentracije pa tut kondicije za igranje. Violina dalec od tega, da bi bila piece of cake za igrat, okol dejanske tezavnosti igranja v praksi je pa mal drgac :)

 

Ni pa velike razlike med instrumenti. Za karkoli bit mojster, sploh v muzki, so potrebna leta in leta treninga, temu nihce ne oporeka

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 8 minutami:

ergo da mu postanejo jasne osnove igranja ter kako instrument deluje. Kar traja precej, precej manj kot eno leto


To razumem, ampak potem si še vedno nekje na ravni Dominika Kozariča, ki je v manj kot letu "usvojil" ukulele in pred nekaj dnevi objavil svojo priredbo komada Over the rainbow. (guglaj) Kar pa seveda tudi ni slabo v nekem slabem smislu.

Povezava do prispevka

Ne poznam, niti se mi ne ljubi guglat. Predvidevam, da neka srednja zalost od coverja, karkoli, nek napredek pa v tem letu se vseeno je, al js zivim v nekem napacnem univerzumu? Osnove igranja ter kako so strune uglasene mu je verjetno ratalo jasno v dveh tednih. O tem govorim

 

Zej, kolk se pa omenjen cover slisi po enem letu, je pa cist mnenje posameznika, ne vem ne :)

Povezava do prispevka

DaCapo, nikjer ni nobeden pisal, da v 1 letu rataš world class mojster. To je podtaknil v debato gospod pravnik, ker se je še ta stotič osramotil z nabijanjem v tri krasne, a la "v enem letu se na violino ne naučiš niti Kuža pazi" :D

 

Govora je bilo o tem, da v enem letu lahko rataš v nečem "zelo dober" ali ne. Točno o tem in samo o tem. Kar pa IMO kar drži za ful primerov.

 

Pa ko jaz pijan pretepam žensko in nad njo zganjam psihološki teror se ta ne zvija in menja odgovore tko kot jih ti v teh debatah ffs

Povezava do prispevka

Tvoja moc v druzbi in denarnici ne pomeni cetrtinko mojega malega zelenega kurca, ce si sposoben samo bullshitat o dolocenih stvareh, pojma o le-teh ti pa fali na kilometre, sine :)

 

#StayTrue though. Te tvoje Gostilniske eskapade, ko bluzis o stvareh, ki niso tvoj wheelhouse, so nadcarske :)

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 30 minutami:

Ajde recimo nek random papak z ulice, se eno leto intenzivno ukvarja z digitalnim marketingom in postane zelo dober?

Sej vecina v digitalnem marketingu so ti papki z ulice ki so postal strokovnjaki po tem ko so prebral par clankov.

 

Tko da po enem letu proper izobrazevanja si nadpovprecno dober.

Povezava do prispevka

Ne večina, ampak najbolj glasni. Imaš tudi zelo kvaliteten kader v digitalnem marketingu, ki niso glih "papki iz ulice". Se mal preveč keša obrača v tem - vložek v digital npr. v ZDA ali UK presega vložke v TV oglaševanje... In nekim papkom glih ne boš dajal par mio letnega budžeta, da ti ga malo na yolo obračajo.

 

Ful ima nizko postavljen vstopni prag digi marketing, in percipiranega in dejanskega. Gre za specializacijo, ki nima zelo veliko globine, ampak gre zelo v širino. Posamična podznanja znotraj digitalnega marketinga se pa precej hitro osvoji, ja.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 2 urama:

Je pa hecno za popizdit, kolk se model napenja na polno in se vedno tumi o stvareh, o katerih je v najboljsem primeru slisal iz Youtuba :) Klasicni pravnik, can't go wrong, can you

ma najbl smešn v tej zgodbi je dacapo, uleti nekje vmes in še kr naseda temu "mojstrstvo" obvozu, zgleda sploh ne pošteka kako tip obrača besede

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 8 minutami:

ma najbl smešn v tej zgodbi je dacapo, uleti nekje vmes in še kr naseda temu "mojstrstvo" obvozu, zgleda sploh ne pošteka kako tip obrača besede


Saj dober pravnik zna obračat besede. Meni se zdi to čisto logično. 
Btw: nič kaj vmes nisem uletel. Je pa res, da sem verjetno eden redkih, ki je razumel Mefistov point. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...