Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@Sovica Jaz sploh ne, ker sem mu dal prav, da je velika razlika med obvladanjem in mojstrovanjem. Zdaj pa... kakorkoli si to kdo predstavlja je pa njegova stvar. 


Btw, petek je in dokaj pozna ura. Kaj noben nič ne sekza? Ali vsaj srka hladno pivo, mogoče celo pleše v neki družbi itd. ? :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 8 urami:

Dacapo res edini razumel:D

 

Ja v mojem vokabularju je: naredil si medicinsko fakulteto in se vpisal na specializacijo - ok priznam ti da si osvojil kuža pazi medicine.

 

Samo jaz pač operiram v strokovni eliti in sem med najboljšimi na svetu v tem kar počnem. Tako da standard osnovnega znanja je pri meni res res visoko. To kar je za mene osnovno znanje (torej kuža pazi), vi patetične spake na tem forumu verjetno ne boste nikoli osvojili na področju s katerim se ukvarjate.

lol model no nehi se napihovat ker si navadn lulek. Vsak drug zobar in zdravnik mata vec place od tebe, da ne govorimo o veterinarjih in managerjih, ki dejansko furajo firme, ti bainitov potrcek pa lahko samo sanjas te denarje, ker kakor si napisal pred kratkim je samo to pomembno ane? Ker se te pac ne bo nihce spomnil cez 50 let in bos tako al zako hrana za crve. Tko da ja navadn lulek si pa zapomn si uvijek ima neko jači in to ze na tem forumu da se razumema, tist pa ce si ti nekje neka dva akta napisal pa je vredno k lanski sneg. Mi je pa zmeri znova zanimivo kok povelicujes sebe in svoje sposobnosti pol pa v sloveniji asistiras na nekem pravnem faksu, ker ipak je vazno samo da si ti jaci od nekih papkov na forumu ambicij pa tko nimas nobenih da bi bil kej vec.

 

10. Zalostno 

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 18 minutami:

Ok ok, sam bodimo si na jasnem.

 

V enem letu noben non-violinist ne pride v dunajski orkester. Wonder why.

Se pa v enem naučiš Kuža pazi pa še ene par drugih komadov, da lahko sodeluješ na spomladanskem koncertu glasbene šole Ruše in na koncu požanješ iskren aplavz za dober nastop. (ploskajo ti tudi ljudje, ki te ne poznajo)

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 2 urama:

- operira v strokovni eliti

- niko mu ne moze nista, jaci je od svjetske sudbine

 

A na konc pod crto asistira na pravniskem faksu :rofl:

 

Keri brukoliniji, lmfao

Verjetno on pravi denar ne dobiva iz naslova nekih fakultet, kjer so plačni razredi ampak potem v pisanju raznih mnenj iz zavetja svojega doma.


 

btw. si lahko predstavljate 1.85m visokega Tom Cruisea v prime? 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 16 minutami:

Kdo je trdil, da v enem letu non-violinist pride v dunajski orkester?

 

Enih 10 osebkov tukaj, malo poklikaj & poskrolaj. Kakorkoli že, izraz mojster je relativna zadeva in ljudje imajo različne standarde za ta naziv. Nekdo, ki zmaga Porsche Carrera Cup je iz neke perspektive mojster, ampak iz vidika LMP dirkača je navaden zelenec in newb.

Povezava do prispevka

blodnje šizofrenika vs facts:

 

  

ĆAMIR reče pred 50 minutami:

Kdo je trdil, da v enem letu non-violinist pride v dunajski orkester?

 

sadhu sequencer reče pred 30 minutami:

Enih 10 osebkov tukaj, malo poklikaj & poskrolaj.

 

 

1E3o0J2.png

A45aXRC.png

 

upam da sem pomagal lp

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 16 minutami:

Ampak morate pa priznati, da je kulsko, ko smo od nadrkanosti v Fortnitu prišli do dunajske filharmonije :)

Heh :D

 

Mislim, js liku ne bom utrujal o pravniskih zadevah, ker legit nimam pojma o njih, edin kar mu lahk napisem, je to, da je kot pravnik poln bikovega govna, low key taunt

 

Sam, ko zacne svoj flattered bullshit mazat po stvareh, o katerih mamo ljudje miljonkrat vec pojma kot on, pa da se na koncu zgovarja na delo s svetovno elito, kao da je to neko priznanje, da lahko bluzi o stvareh, ki mu niso blizu - v tem primeru pa ratam pissed :D

 

Pa pri Sadhujevem polaganju besed na jezik je isto

Povezava do prispevka

Čeprav smo nekako zapostavili en pomemben element. No, mogoče smo ga vzeli kot samoumevnega: talent namreč. Ker brez nekega, vsaj osnovnega talenta (ki je dejansko prirojen), ti tudi leta drkanja ne morejo pomagati do čistega mojstrstva. To seveda najbolj velja za umetnost (glasba, likovna umetnost, literatura...). 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 11 minutami:

Mislim a ni mefi mal pred zaprtjem starega foruma pisal o tem, kaksna burek placila dobiva za svoje delo, zdej je pa poln kesa in med najboljsimi na svetu. 

 

Pick one. Ce si pa najboljsi na svetu in slabo placan si pa se vecji nespo. 

Nestoj mu niti metat kost za glodat in izgubljat eneegije, ki tip si bo itak po poklicni deformaciji izmislil nek izgovor kot zmeraj.. kaj fuka in koliko ima kesa ve samo on in prav je tako =))))

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 12 minutami:

Čeprav smo nekako zapostavili en pomemben element. No, mogoče smo ga vzeli kot samoumevnega: talent namreč. Ker brez nekega, vsaj osnovnega talenta (ki je dejansko prirojen), ti tudi leta drkanja ne morejo pomagati do čistega mojstrstva. To seveda najbolj velja za umetnost (glasba, likovna umetnost, literatura...). 

Talent je spektrum, ne on in off postavka.

Ogromno folka lahko s trdim delom prigura do dobrih rezultatov, ne glede na količino talenta, ki ga ima.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Tut to o posedovanju talenta ne drzi cist :)

 

Sigurno, da ma nekdo nadarjen za dolocen instrument neko prednost pred nekom, ki ni nikoli spilal nicesar, ampak postopek ucenja instrumenta je pr obeh primerih isti. Osebno poznam tipa, ki ni v zivljenju prijel v roke I od instrumenta, pa se je v manj kot enem letu naucil kitaro igrat ornk, ornk fejst. Pa ni mel nobenga naravnega talenta za muzko, nic prirojenga, pa je ratal pr 24ih session kitarist. Sicer je not vrgu cirka eno leto trdega dela, glih zarad manjka tistga "prirojenega" talenta, ampak si je zadal cilj in ga tut dosegu. Pa si na zacetku ni znal kitate pravilno opasat cez rame, lol, se vedu ni, al je njegov fretting hand desna ali leva roka in je en teden ponucal samo za to, da si je zgruntal, kako se instrument drzi v rokah :D

 

Leto poznej me je cist mindblowal, ko se dobimo na jamu, tip preigraval najbolj zafukane Frusciante in Knopfler komade ko da ni nic :D Res kralj od cloveka :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...