Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Jaz pa tukaj sploh ne razmišljam o dobrem ali slabem "dealu". Otrok je otrok. Boli me, če bo kdaj moral skrbeti zame ali me celo komplet zapustil. Itak vsi živimo od danes na jutri in jaz si ne delam nekih predstav in načrtov o prihodnosti. 
 

Če malo pretiravaram, priznam tudi, da se občasno pogledam v ogledalo in si rečem: "Ej, ti si bog. Stvarnik. Iz skoraj ničesar si ustvaril čisto novo življenje, razumsko bitje, ki raste pred tvojimi očmi in se razvija."

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Morski reče pred 1 uro:

A vas je dosti takih (kot sem sam), ki ste 35+, brez otrok in brez stalne partnerke, a mate solidno službo? Včasih bi bili seveda označeni za lokalne zgube, “strice”, na srečo se časi spreminjajo in sedaj smo to moderni moški. Se vedno pa bi raje fural nek družinski lifestyle če priznam počasi. Je že koga strah kaj bo počasi?

Zdaj ti bom dal en proper nasvet še od dedka :) Še lažje je, če živiš kje v manjšem mestu, na podeželju ipd... Nikoli ne vzet in iskat za zvezo neke full lepe ženske, ker to v 90% primerov kasneje pomewni probleme, ko prične s svojimi forami. Od nje pa navadno nič nimaš razen to, da jo tu pa tam fukaš. Vzami lepo eno celo malo podpovprečno normalno dekle, ki ima nek čist običajen đob... Vesela bo, da si jo vzel in to dosti bolj vračala kasneje celo življenje. Kot sem nekoč slišal izraz "tako, ki je noben ni hotel imet, jaz pa sem jo še težko dobil" :DTu in tam še vedno seveda lahko kje mimo pofukaš kako lepotičko, če se pokaže prilika al pa enostavno greš na kako kurbo.

 

Tistih par seksov z lepotičko, ti ne odtehta tega, da se ti bo kasneje itak probala podrediti, moral boš skrbeti v glavnem samo za njen comfotr (manikure, pedikure, depilacije, oblekice, fini čeveljčki...)... na neka druženja s kolegi čez vikend praktično pozabi... Kuhat ponavadi itak tudi ne zna. Če pa vzameš tako kot ti jaz pišem, pa je odlična mati, ne teži, če greš ven s kolegi pit za vikend al pa kam celo na izlet za podaljšan vikend, če ji omeniš da drug večer pridejo kolegi na obisk in na kak pir ne bo godrnjala in se zgražala ampak celo sama rekla, da bo spekla kaj za prigriznit, da bote imeli... Z onimi prvimi "lepimi" pa je par kolegov, ki so po faksu ostali v večjih mestih imelo v večini primerov same težave. Na začetku se ti še gre nekako, da ji ustrežeš, ampak ko ti dopizdi enkrat, pa zveze razpadajo. Daleč večji procent takih ima za sabo že kar nekaj razpadlih zvez.

  • Račka +1 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 13 minutami:

Ker otrok, po neki moji logiki, živi naprej v tebi

Mislim, da gre kontra XD

  

Mefisto reče pred 10 minutami:

Jaz ko sem nekaj časa sam, malo začnem pogrešati kako žensko, ampak čim se pa kaj zapletem, sipa hitro mislim kako cool je bilo biti sam, in spizdim

Story of my life.

 

Pri samskem življenju mi je še največji minus manjko travel buddyja.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Mene pa je najbolj jebalo manjek intelektualnega buddyja. Pač res rad gledam filme in berem knjige ter se potem instantno pogovarjam o njih. Tako da so me itak posledično vedno bolj privlačile artfag ženske. Pa travel buddy je tudi fajn ja, jaz dosti več potujem v dvoje, pa tudi tako nasploh ... Ko sem single sem prenekateri večer stinkal doma, čeprav sem vedel, da je v mestu nek zanimiv event, pa se mi ni dalo, v dvoje s spodbudo mi je ful lažje in imam tudi boljši večer v primerjavi s stinkanjem doma haha. Saj je žalostno po svoje, da rabiš drugo osebo, da te spodbudi k večji aktivnosti, ampak OK, to je zgleda nek moj problemčič. Drugače pa sem od sedemnajstega leta naprej bolj ali manj bil ali v zvezi ali pa bil samski in imel seks buddyko, pa moram reči, da v zvezi boljš funkcioniram. 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 5 urami:

nah prcite se prosm  24/7, sam keep it v tej temi

 

stargate se8 e18, ko Oma Desala fajta anubisa v neskončno sam zato da imajo drugi mir

 

tojto

 

never stop boys

 

I am martyr

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Zdaj ti bom dal en proper nasvet še od dedka :) Še lažje je, če živiš kje v manjšem mestu, na podeželju ipd... Nikoli ne vzet in iskat za zvezo neke full lepe ženske, ker to v 90% primerov kasneje pomewni probleme, ko prične s svojimi forami. Od nje pa navadno nič nimaš razen to, da jo tu pa tam fukaš. Vzami lepo eno celo malo podpovprečno normalno dekle, ki ima nek čist običajen đob... Vesela bo, da si jo vzel in to dosti bolj vračala kasneje celo življenje. Kot sem nekoč slišal izraz "tako, ki je noben ni hotel imet, jaz pa sem jo še težko dobil" :DTu in tam še vedno seveda lahko kje mimo pofukaš kako lepotičko, če se pokaže prilika al pa enostavno greš na kako kurbo.

 

Tistih par seksov z lepotičko, ti ne odtehta tega, da se ti bo kasneje itak probala podrediti, moral boš skrbeti v glavnem samo za njen comfotr (manikure, pedikure, depilacije, oblekice, fini čeveljčki...)... na neka druženja s kolegi čez vikend praktično pozabi... Kuhat ponavadi itak tudi ne zna. Če pa vzameš tako kot ti jaz pišem, pa je odlična mati, ne teži, če greš ven s kolegi pit za vikend al pa kam celo na izlet za podaljšan vikend, če ji omeniš da drug večer pridejo kolegi na obisk in na kak pir ne bo godrnjala in se zgražala ampak celo sama rekla, da bo spekla kaj za prigriznit, da bote imeli... Z onimi prvimi "lepimi" pa je par kolegov, ki so po faksu ostali v večjih mestih imelo v večini primerov same težave. Na začetku se ti še gre nekako, da ji ustrežeš, ampak ko ti dopizdi enkrat, pa zveze razpadajo. Daleč večji procent takih ima za sabo že kar nekaj razpadlih zvez.

Dej, a si lahko manj krinđolini?

 

Kak so to za eni stereotipi? 90% lepih in urejenih žensk je neuporabnih, ne znajo kuhat, samo občasno fukajo...

 

Ne vem no... Men so ble celulitne tetke precej manj uporabne.

Povezava do prispevka

Jebi ga, ne vem zakaj je to za tebe krinđ. Jaz ti to pišem iz izkušenj veliko kolegov (z obeh strani), ki smo v tistih letih šli študirat po sloveniji. In verjetno sploh nimava v mislih enakih bab... jaz sem mel predvsem v mislih tiste, ki so se že od začetka po faksu najbolj nosile. Veliko slinastih, par jih je celo uspelo kaj za zapecat... potem pa taka žalost, da baba pač ni bla za drugo kot sex... Jaz pač preferiram svojo svobodo, to da je bilokdaj ustrežljiva do mene in mojih frendov in prijazna..., ko pridem kdaj nabit domov, da nikoli ne teži... kot pa to, da mi bo cele vikende hodila na nohte pa k pedikerju, pa težila naj jo vsak vikend vozim kam okrog po izletih, kosilih... Ti pa, če ti paše drugače pa izberi drugače, hvala bogu, da smo različni.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

Daj razloži nam, ki ne vemo točno vsega še enkrat, za kaj ti smrk vse poste minuska? Kdo je bratranec iz Amerike? Je še med nami? Je bla tu kaka debata z njim?

 

Ker je zagrenjen star ata v letih kjer nima boljsega za pocet v lajfu kot prezivljat vecine prostega casa na mnenjalniku in talat minusov ljudem s katerimi se ne strinja.

 

Precej pateticno, bi rekel? Prav imas.

Povezava do prispevka

Ok itak, da ne bomo vsi imeli istega mnenja nikoli. Ampak jaz v svojem celotnem zapisu nisem nikogar žalil. In ne vem zakaj tudi neka ženska povprečnega izgleda zgleda ne more biti negovana in urejena po tvoje. Ne, vse so razcapane in hodijo okrog z mastnimi zanemarjenimi lasmi in črnim za nohti. Je pa res, da imam nek pik na umetne nohte, ki sem mogoče 1x videl kolko tolko sprejemljive. Najboljši kolega je še nedolgo nazaj imel eno tako, pa si pločevinke pijače ne more sama odpreti. Hvala bogu je to zdaj mimo.

 

Ne vem zakaj tudi taka nastrojenost do kurb... ko je debata o transih in kaj te vem čem vse, bi morali vsi rečt, da je kul... najstarejša obrt na zemlji, ki bo obstajala tudi še dolgo za nami pa je nekaj totalno nesprejemljivega in poden.

Povezava do prispevka

A lahko nehaš s tem nizkotnim podtikanjem. To so res uno the worst fore mn3njalnika.

 

Nikjer nisem nastrojen proti prostitutkam. Niti sem rekel, da povprečna ženska ne more biti negovana.

 

Vse kar sem komentiral so tvoji nasveti, da je bolje imeti povprečno žensko in eventualno hodit na kurbe ali varat in da so lepe ženske v 90% neuporabne.

 

Tako mačka z umetnimi nohti in celulitasta tetka sta lahko super ženski in neuporabni ženski.

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 1 uro:

 

Fora otrok je, da če so pridni in bodo ostali v Sloveniji in skrbeli zate ter se družili s tabo so dober deal, ker ne boš osamljen starec. Če pa ti spizdijo v tujino, ali pa čakajo da čim prej crkneš da pridejo do prihrankov, ki si jih dobil s solidno službo, so pa precej precej slab deal

To je sicer res, ampak samo če gledaš na froce kot v investicijo. Kar ok, do neke mere čist objektivno itak so, ampak jz zastopam stališče da ti froci niso ravno veliko dolžni. Če si jih vzgojil tko da jim bo družina nekaj pomenila bo to ostalo tudi če se odselijo, vsaj na nek način. Če ne, pa je to tvoj problem.

Če hočeš investicijo je dosti boljši ROI da kupiš psa, keš ki bi ga porabu za froce pa investiraš v nekaj drugega. Tko imaš družbo in še keš. Sam, kot pravim, kdor ma froce za to da bo iz njih nekaj profitiral je že v osnovi dost falil in je šansa da popuši čist dovolj velika.

Povezava do prispevka

Vsak posamazen karakter je tisto kar šteje. Sem imel "izkušnje", tako z ženskami, ki bi lahko bile oh-in-ah manekenke, kot tudi s kao povprečnimi. In tu nekoliko dam prav Atomicu, čeprav razumem point obeh. Tomazek, mogoče si malce preveč posplošil zadevo, oz. razumem, da si napisal iskreno in v smislu, da govorimo o nekem povprečju oz. glede na izkušnje, znance, prijatelje... .  

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 48 minutami:

Daj razloži nam, ki ne vemo točno vsega še enkrat, za kaj ti smrk vse poste minuska? Kdo je bratranec iz Amerike? Je še med nami? Je bla tu kaka debata z njim?

Dobro, pa kaj ti ni jasno?

 

Static reče pred 39 minutami:

 

Ker je zagrenjen star ata v letih kjer nima boljsega za pocet v lajfu kot prezivljat vecine prostega casa na mnenjalniku in talat minusov ljudem s katerimi se ne strinja.

 

Precej pateticno, bi rekel? Prav imas.

Tudi ti. KAJ. TI. NI. JASNO?

 

KE RIT reče pred 5 urami:

Dej odjebite že enkrat iz te teme s temi glupimi minusi. A mate res 15 let al koji kurac?

 

Povezava do prispevka

Sej jz ne pametujem o frocuh, bog nedaj. 3 mesece star dojencek pa bolj kot ne je sam upanje da ne delam necesa strahovito narobe.

Tudi jaz upam da bom lahko pri 60+ sedel na terasi s sinom, spil pivo pa rekel kaksno o cimerkoli ze, ampak definitivno pa ne mislim da je sinova dolznost da se to zgodi. Ce bo nasel boljse zivljenje kje drugje good for him. Se vedno mi lahko domov poslje kak miljoncek, ce bo milijonar :p

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 minuto:

Men tomazek po nazorih vcasih deluje ful kot en redneck, ampak je relativno tehnicno pismen in igra igrice. Tko da ga sploh ne morem vkalupit v neko predstavo kaksen clovek je. :D

:D Malo to, malo ono... Odvisno o čem gre... celo žiljvenje sem se mel za čistega levičarja, tudi foter je bil in full aktiven v politiki, tudi mene je zanimalo... kasneje pa sem ugotovil, da imam v bistvu kar nekaj precej desničarskih mnenj. No kljub temu neke desne opcije še nikoli nisem volil. Tak, da sem v bistvu najbližje stranki KVP (kam veter piha).

Povezava do prispevka

Moja resnična zgodbica, sicer že kar nekaj let nazaj, ampak ajde:

Je bila ena res luštna, dejansko tako top, da bi jo lahko takoj uporabili za nek model. Nekaj časa sem sicer rabil, da sem se zmuval dovolj blizu (malo je igrala na tisto finto izmikanja/nedostopnosti), 
potem pa ji zjutraj rečem: "Mater, kak si ti lepa." Ona pa skoraj histerično v jok (dejansko solze): "Jooooooooooj, to mi pa še noben ni rekel. Pa sploh namazana nisem!!!" 

Saj potem sem si mislil svoje, ampak nima veze...  
Moral sem pač napisat. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 minuto:

Eno je it v offtopic pomotoma, ker se zagovoriš, drugo pa prav silit proti toku, da neki utrujaš folku, ki noče več poslušat tega sranja, tko kot delaš ti.

Bedaki.

No, no... to si do zdaj samo ti napisal in ne vidim razloga zakaj upoštevat mnenje enega. Tudi jaz sem že v kaki temi zapisal, da bi se lahko nehalo z določeno debato pa ni nihče jebal 5%... Življenje je težko včasih res ;)

 

Navsezadnje je to vse skupaj povezano s temo in ni čisti offtopic. Ker je v sami igri o kateri je govora ozadnje zakaj je prišlo do minuskanja ipd. Tak, da je vse skupaj prepleteno in povezano :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...