Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 2 urama:

 

Če malo pretiravaram, priznam tudi, da se občasno pogledam v ogledalo in si rečem: "Ej, ti si bog. Stvarnik. Iz skoraj ničesar si ustvaril čisto novo življenje, razumsko bitje, ki raste pred tvojimi očmi in se razvija."

WAT

DA 

FUCK ??

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Danes failaš... sem bil sicer zmenjen dopoldan, ampak sem kasneje odpovedal, ker imam jutri kar nekaj obveznosti in sem se odločil lenuhat doma cel dan in comp pa TV, saj sem še itak zjeban od petka in sobote. Sem pa cel dan požrl ene 3-4 litre ledeno mrzle Radenske.

Torej še slabše kot sem si mislu. Fak :\

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 15 minutami:

Eno je it v offtopic pomotoma, ker se zagovoriš, drugo pa prav silit proti toku, da neki utrujaš folku, ki noče več poslušat tega sranja, tko kot delaš ti.

Bedaki.


Ce ne zelis vec poslusat tega ne rabis odpirat teme?

 

Mislim, wat? :D

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 4 minutami:

Ej, kolk piv mate v riti trenutno?

 

Mam filing, da so vikendi še posebej krindžoljada, ker ste nacukani. Sam preverjam al teorija stoji al failam na polno.


Jaz sem ravnokar odprl tretje pivo danes. 
Vikendi so z moje strani krinđosomething bolj ali manj zaradi tega, ker pač imam nekaj več časa.  Recimo :) 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:


Jaz sem ravnokar odprl tretje pivo danes. 
Vikendi so z moje strani krinđosomething bolj ali manj zaradi tega, ker pač imam nekaj več časa.  Recimo :) 

Jo, dej kaj ko bi naredu neki koristnega in malo popucal sranje, ki je nastalo v:

Pretty please with a cherry on top.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Vse kar preostane je debatiranje o failu od story tellinga in pacinga, in pa o tem kako je v igro porinjen SJW garbage. Razglasil pa si da o tem "ne mislis debatirat".

 

Mogoce raj ti ne odpiraj vec teme ce ti to vec kot ocitno povzroca epilepticne napade. Edino tako namrec lahko pojasnim da iz tvoje tipkovnice ven prihajajo skropucala ki jih objavljas.

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 34 minutami:

 

Lahko so super family oriented froci in te imajo najraje na svetu, ampak spoznajo tujca/tujko in se odselijo, ali pač dobijo dobro službo v tujini in jih praktično ne vidiš več - ali pa enkrat na leto.

 

Meni se zdi to slab deal, ker na froca res gledam kot na nekaj, s čimer bi hengal ko bom star. Ta experience vzgajanja, pa gledati kako odrašča, pa šolanje, menjava planic pa podobno sranje me ne zanima preveč. Bolj bi mi bilo z njem hengat kot z buddijem, ko bo dovolj star in pameten, da bi to zmogel.

 

No ja, ampak jaz nisem prava oseba za pametovanje o otrocih, ker jih pač nimam.

Danes sem gledal mojega 3-letnega sina kako je zlagal puzzle od starejše sestre. In kako je razmišljal o postavitvi.... Prava poezija. Potem pride zjutro k tebi v posteljo in te zgačka in ti njega nazaj...  In s sestrico napravita mizo za zajtrk in te prideta poklicat v sobo: " Tata, zajtrk". 

Ni vse v denarju, ker itak denarja zmeraj manj  :). Oziorma ne more bit otrok nikoli slab deal...Verjetno je lahko le slab starš ali pa slaba vzgoja. 

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 28 minutami:

:D Malo to, malo ono... Odvisno o čem gre... celo žiljvenje sem se mel za čistega levičarja, tudi foter je bil in full aktiven v politiki, tudi mene je zanimalo... kasneje pa sem ugotovil, da imam v bistvu kar nekaj precej desničarskih mnenj. No kljub temu neke desne opcije še nikoli nisem volil. Tak, da sem v bistvu najbližje stranki KVP (kam veter piha).

 

Jah, realno se v SLO levo/desno itak deli na partizane vs. domobrance, potem sele ekonomsko, čisto zadnje pa glede na neke poglede na družbo. 

 

Mtkica mi je hardcore partizanka/koministka

Sam muslimane bi pa blo treba garbat, ilegalne migrante magari nasilno zaustavit na meji,...

Glede gejev je sicer se kr spremenila mnenje, ampak na uni ravni dokler jih ne rabim gledat v javnosti... 

 

All in all je pa tko Ćamir najboljš napisal

Povezava do prispevka

@StaticTi si resno moten lol. Pa ne sam uno trmast in neumen, prav neke psiho fore imaš. Ne morem verjet, da sem celo bil na tvoji strani glede minusov. Zaslužiš si marsikaj hujšega po moje.

 

EDIT: Sem se spomnu, da si naredu acc bratranca iz amerike. Komu jaz odpisujem ajme bože. Res sem glup.

 

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

@ĆAMIR Nič greznice ne bomo fuknili v Gostilno. Če so bili dialogi kul, saj potem ostanejo tudi če zaklenemo. Evo, zdaj v roku petih minut so padle 3 pritožbe (prijavljena vsebina) glede tamkajšnjih komentarjev. Ampak kot sem že rekel: jaz se ne bom vmešaval, ker nisem spremljal in dejansko nisem enega posta prebral. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 4 minutami:

@StaticTi si resno moten lol. Pa ne sam uno trmast in neumen, prav neke psiho fore imaš. Ne morem verjet, da sem celo bil na tvoji strani glede minusov. Zaslužiš si marsikaj hujšega po moje.

 

 

Psiho tu si kvecjemu ti. Pizdakas tu kot da sem ti kol v rit zaril, non stop zalis, potem pa se neposredno namigujes proti nasilju.

 

Dej umiri se mal model.

 

  

KE RIT reče pred 4 minutami:

Kateri svojec je tokrat?

 

Tokrat iz Antarktike

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...