Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Jah, to je pač una jocker mn3njalnik klasika, saj isto s temi gastarbejter spački :D

 

Najprej ves forum: banat spačke

 

Pol si en šerif reče ewo pizda res bom banal gastarbejter mongota, ne morem gledat več teh postov

 

In pol ves forum: eeeeeej fak kaj je to, ne moreš kar banat modelčka, saj maš ignore, če te moti 

 

:D 

Povezava do prispevka

Ne vem čemu govorite o banih, ker sem tipa prosu izključno, če lahko počisti off topic poste o minusih iz TLOU2.

Ko je takoj zatem napisal, da nima pojm za kaj se gre, sem mu reku naj raje pusti, ker bo sam še več zmede.

 

Sam ne DaCapo se odloči, da bo zdaj igral nekega mučenca, 4stringed pa da bo pomagal sorojaku krčevinarju, ker je bondal na poldagi bas kitare.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Ma ne, saj jaz malce dramatiziram, nevermind moje gnojenje. Itak bi tbh kot neka zunanja oseba tudi sebe banal, ker se mi zdi, da čisto preveč utrujam zadnje dneve na forumu :D (sem v pričakovanju enega RL eventa in se ne morem skoncentrirat in bi sam gluposti kucal) 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 12 minutami:

Ne vem čemu govorite o banih, ker sem tipa prosu izključno, če lahko počisti off topic poste o minusih iz TLOU2.

Ko je takoj zatem napisal, da nima pojm za kaj se gre, sem mu reku naj raje pusti, ker bo sam še več zmede.

 

Sam ne DaCapo se odloči, da bo zdaj igral nekega mučenca, 4stringed pa da bo pomagal sorojaku krčevinarju, ker je bondal na poldagi bas kitare.

Bas si pametan sinko, tolk da ti ze skodi :)

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 17 urami:

Jo, dej kaj ko bi naredu neki koristnega in malo popucal sranje, ki je nastalo v:

Pretty please with a cherry on top.

 

DaCapo reče pred 17 urami:

Če te teme sploh nikoli nisem spremljal. Kaj točno naj naredim? Do 21. ure še imam čas...

 

 

KE RIT reče pred 17 urami:

Pol nima veze, sem mislu, da si seznanjen z afero o minusih al neki. Sorry, da sem te gnjavu in uživaj pivo v miru. :D

 

Lažnjivi psihopat spet on the lose. :rofl:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 2 minutama:

V tem primeru je cela tvoja eksistenca na tem forumu glupost, ce smo posteni :)

 

Boli me patka za tist o bas kitari, lol. Ce mislis, da se bom spustil na tvoj nivo jokanja ko picketina, se motis

 

Ti nebi skodlo, da zapustis forum za neki cajta imo

sej ga je kao za zmeri, ampak ni bil dost močn pa je skos mal lurku

 

zdej pa spet jovo na novo

 

GUESS WHO S BACK, BACK AGAIN

 

hrbtenica k hobotnca

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka
4Stringed reče Pravkar:

V tem primeru je cela tvoja eksistenca na tem forumu glupost, ce smo posteni :)

 

Boli me patka za tist o bas kitari, lol. Ce mislis, da se bom spustil na tvoj nivo jokanja ko picketina, se motis

 

Ti nebi skodlo, da zapustis forum za neki cajta imo

Ma kakšnega jokanja? O čem ti govoriš?

Prosu sem naj šerifi pobrišejo un spam iz teme, ker je tam not nastala ena faking komedija. Evo imaš moje JOKANJE quotano zgoraj.

Pizda, ti si res skregan z realnostjo. Samo zato ker ti grem iz kateregakoli razloga na kurac, si ne rabiš izmišljavat stvari o meni. Kaj ti ni jasno lol?

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 2 minutama:

sej ga je kao za zmeri, ampak ni bil dost močn pa je skos mal lurku

 

zdej pa spet jovo na novo

 

hrbtenica k hobotnca

Gospod, "vrnu se bo v metnoge", gospod "vrnu se bo na gnoj" Čivava Vlaho.

 

Dej še malo bevksaj čivavica.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 17 minutami:

Ne gres mi na kurac, smesn si mi za popizdit s svojim defenzivnim nacinom odgovarjanja folku in butthurtanostjo all around :)

 

 

 

Ok, sam glede česa sem točno butthurt? Nad 'banda minuski' spamom v TLOU2?

Mislim, sej sem lahko butthurt in princesa in vse, sam v tem primeru mi res ni jasno o čem govoriš.

 

Ajde, sej je res, da bi si lahko prišparal razne omembe krčevin na račun DaCapota. Predvsem ker je tip res genuine nenadležna legenda, samo un tvoj post res neki izkrivlja resnico. Govoriš kot da sem mu utrujal par ur al neki.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
4Stringed reče Pravkar:

Glede na to, da folk tule sprasujes, kolk spijemo, predn gremo neki out of the brain shitpostat tule not, verjetno tut tebi nebi skodlo, da cracknes open enga hladnega, mogoc kak ror zvijes in se sprostis ob pisanju

 

Sam ne, rumenjak seriouz biznis :)

No sej, tole si zaslužim in vse lepo in prav.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...