Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

MihaKihot reče pred 44 minutami:

Static je samoučeči AI


P****, ne dolgo, kar sem prebral Dan Brownov Izvor,  vnovič preigral Detroit in še nekaj iger na to temo, plus redno komuniciram s Siri in Alexo ...  v bistvu sem čisto pod nekim vplivom AI oz. razmišljanj v tej smeri. Dober ta tvoj komentar, dober! 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

To si nekaj zamešal :) Ker jaz bi se 99% spomnil, če bi se kaj špekuliralo oz tudi v šali pisalo o Detroit 2. 

Btw, Cage ne dela nadaljevanj in poleg tega je zgodba zaključena oz. ima že toliko različnih koncev in stranpoti, da ne verjamem, da bo kdaj kakšno nadaljevanje. 

edit: in hvala, da si omenil ps+ (ker sem igro kupil točno mesec dni pred tem, ko je prišla free na +). ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 6 urami:

Jaz samo upa da niso neka kitajska roba in da bi sin zadovoljen z njimi :)

 

oz upam da so dobili kaksne boljse kot so jih imelai nazadnje ko sem bil tam

 

košček plastike je, kaj češ da je...že 7€ mi je absurdna cena, kaj šele 15 - za 3 te po 15 kupiš že cel plošček, si nor :D

 

Povezava do prispevka
Bumbar s kanglico reče pred 42 minutami:

Jow smrk, 

Sej veš da to je forum, maš možnost pisanja. 

Lahk kdaj napišeš kaj te je tk zmotlo na postu, ne pa sam minuse talat. 

Smesno, ko to leti od nekoga, ki mi brez komentarja tala minuse ze tedne. Pa ne samo meni, ko smo ze na tem. Pac imas dolocene poste pune glupe, ka ti naj jaz zaj opravicujem svojo reakcijo, cuj?

uredilo bitje Smrk
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...