Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Smrk reče pred 1 uro:

Smesno, ko to leti od nekoga, ki mi brez komentarja tala minuse ze tedne. Pa ne samo meni, ko smo ze na tem.

 

tenor.gif

 

 

gsWH9sw.jpg

 

 

Living rent free in your head. :rofl:

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

Nova evolucija Gostilne: exxxtra pekoče -1 debate :D:D   

 

No ampak smo se pa vsaj moderniziral evo, meni so kolegi z mlajšimi bratci in sestricami že 5 let nazaj razlagal, da se folk v OŠ zdej deli na Fejmiče, Fejkiče, Luzerje in podobno... ...glede na število frendov in lajkov na družbenih omrežjih :D 

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 4. 8. 2020 at 13:28:

Nova evolucija Gostilne: exxxtra pekoče -1 debate :D:D   

 

No ampak smo se pa vsaj moderniziral evo, meni so kolegi z mlajšimi bratci in sestricami že 5 let nazaj razlagal, da se folk v OŠ zdej deli na Fejmiče, Fejkiče, Luzerje in podobno... ...glede na število frendov in lajkov na družbenih omrežjih :D 

 

Top fejmiči mn3njalnika.

fejmiči.PNG

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka

Zdejle sem odkril da lahko klikneš na tisti zeleni plus ob ikoni in tam poklikaš, kake minuse / pluse je potalal kakšen član

 

Tko kliknem na Smrka, ker je pač napisal zadnji odgovor in je prvi ki ga vidim

 

Pogledam njegove reakcije

 

UMRU :D:D:D:D:D 

 

Ahahahahah, kakšen MOŠKI :D:D:D Legenda :D  Vabljeni na ples, igral bo Smrk na PUŠKOMITRALJEZ :D:D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 minutami:

Zdejle sem odkril da lahko klikneš na tisti zeleni plus ob ikoni in tam poklikaš, kake minuse / pluse je potalal kakšen član

 

Tko kliknem na Smrka, ker je pač napisal zadnji odgovor in je prvi ki ga vidim

 

Pogledam njegove reakcije

 

UMRU :D:D:D:D:D 

 

Ahahahahah, kakšen MOŠKI :D:D:D Legenda :D  Vabljeni na ples, igral bo Smrk na PUŠKOMITRALJEZ :D:D

Sej ce pogledas sestevek pozitivnih reakcij, sem tam nekje 50:50 :D :D

uredilo bitje Smrk
Povezava do prispevka

Ne razumem edino zakaj ima Ćamir tolko lajkov. Ok, če pustim ob strani to, da hejta 3/4 foruma in mu vsak tak post vsi podrepniki lajkajo. Ampak je človek na starem forumu dejansko mel cel kup odličnih postov in celo temo o indie igricah ipd. Zdaj pa je šlo vse dol. Saj ne rečem, zasluži si par postov plus in sem ga tudi dal. Splošno gledano pa je postal mučki provokator.

Povezava do prispevka

Facebook chat "Fejmiči", za group icon slika črnskega kurca v mehli beli ritki (ilustracijo je v zameno za 20 lajkov in branjenje na forumu dostavil pridruženi član "ke_kit")

 

Ej Čamir napisal sem nov diss uporabniku Tomazek, stisni mi lajk

 

Takoj, Galko moj brat fejmič. Ti mi morš še od včeraj lajkat en post o indy špilih, ful so alter, sicer nisem še nič špilal ma čutim na vodi da so res cool 10/10 goty

 

Evo bom zdej takoj. Kje je Slinch rabim njegov support, neki mi sika Mefisto Lizzard

 

Ura je 19:00, verjetno se igra s figuricami, bo jutri

 

Ok. Kaj delaš ti zdej

 

Doma sem napravljen v Kosovela, s tipom si bereva poezijo pol greva mal na gugalnico pol pa sexat

 

Lajk

 

(Slinch is typing)

 

Lajk

 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...