Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Smrk reče pred 6 minutami:

Kje si me videl jokat, prosim? Quotaj en moj post, kjer se pritozujem nad minusi :D 

 

ti, bumbar in se par biserov ste se me lotili minuskat in non stop jokate, ko dobite nazaj po glavi, zdej pa spet grdi grdi smrk un ki “razdaja sovrastvo” :D fuk-nje-no

 

Tole vs mojih 8 minuskov. Ful sem se te "lotil minuskat" ja. Ti si jih men nabil ze cez 50, zblojenec en.

psihic.jpg

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 1 minuto:

Kvaj pa opcija, da na tej točki vsi rečete fuck it, pustmo minuske ob strani, ne bomo si jih več talali 

 

Predvidevam, da niste zanjo? :D 

To moras rect uni ubogi zrtvi, ki mi je danes spet limala minuse na stare poste :D mene dost boli kurac tbfh, moram pa priznat, da mi je v rahlo perverzno zadovoljstvo brat jokanje pickic, ki startajo nekaj in pol ugotovijo, da ne morejo dokoncat :D

Povezava do prispevka
Smrk reče pred 24 minutami:

To moras rect uni ubogi zrtvi, ki mi je danes spet limala minuse na stare poste :D mene dost boli kurac tbfh, moram pa priznat, da mi je v rahlo perverzno zadovoljstvo brat jokanje pickic, ki startajo nekaj in pol ugotovijo, da ne morejo dokoncat :D

 

 

fMgxhRf.jpg

Povezava do prispevka

Gostilna spet delivera :D:D 

 

Pizda sej verjetno je to že posledica starosti, udarcev v glavo in zlorabe alkohola v mladih letih ampak men je ta forum še vedno smešen za popizdit

 

Se režat medtem ko skrolaš 30 sekund čez 1 pixel velike hate emotikone na forumu v rumeni barvi

 

Hmmmmmmmm

 

Mami upam da nikdar ne izveš kaj je postalo iz tvojega sina edinca

 

Oprosti Oče naj ti bo rahla zemlja in lahka duša kjerkoli že si, samo da nimaš dostopa do interneta

 

FUCK kje je šlo vse tako narobe in navzdol

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...