Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kakor spremljam težko rečeš da bo staticovo maščevanje, maščevanje je blo že 3 tedne nazaj. Zdej je vozel že tok prepleten da ga nemore noben odmotat, razen febo če da minuske stran. 

 

Najprej je nekdo nekomu dal minuske

potem mu je un vrnil

potem je un šel dajat minuske na par let stare poste

potem se je un zbunil in dobil forumski gang ki je unemu nazaj dajal minuske še hitreje in odločneje

potem je un dojel da sam ne more dat dovolj minuskov kot si želi, nima pa dost frendov na forumu in si je naredu ae pa z njim minuskal

potem je un spet popizdil in mu dajal nazaj še več minuskov

potem je... 

 

what the fuck 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 minuto:

Kakor spremljam težko rečeš da bo staticovo maščevanje, maščevanje je blo že 3 tedne nazaj. Zdej je vozel že tok prepleten da ga nemore noben odmotat, razen febo če da minuske stran. 

 

Najprej je nekdo nekomu dal minuske

potem mu je un vrnil

potem je un šel dajat minuske na par let stare poste

potem se je un zbunil in dobil forumski gang ki je unemu nazaj dajal minuske še hitreje in odločneje

potem je un dojel da sam ne more dat dovolj minuskov kot si želi, nima pa dost frendov na forumu in si je naredu ae pa z njim minuskal

potem je un spet popizdil in mu dajal nazaj še več minuskov

potem je... 

 

what the fuck 

Zgodba se v resnici začne v prvi polovici 20. stoletja s širjenjem nacionalsocializma, sam razumem, da se ti ni dal vsega pisat 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 21 minutami:

Ej kva pa mene jebe že ene 8 dni, ne morem spati zaradi tega, zbujam se ves prešvican, dvakrat sem tudi že pomočil posteljo:

 

Ali je uporabnik 4stringed dejansko nov uporabnik ali je AE od koga ali je star član z novim imenom

 

sfukal se mi bo

Star clan, novo ime

 

Prej sem mel pa cak i najjacije ime od vseh in to ime je bilo

Povezava do prispevka
4Stringed reče Pravkar:

Na tastarmu forumu, ene tri verzije nazaj, je bil en pune carski uporabnik Lenko :)

 

Tip je mel tako kolekcijo bas kitar, da se mi je kar milo storilo ob njegovih fotkah :)

lik je bil res legendica in k sm bil na študiju v LJ sva kr dost prehengala pa prepohala

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 12 minutami:

lik je bil res legendica in k sm bil na študiju v LJ sva kr dost prehengala pa prepohala


same here. Se crashnu je pr men dostkrat, pol je pa kar naenkrat cist poniknil, dobesedno nimam pojma, kaj z njim dogaja zadnjih par let :( 

Povezava do prispevka
Smrk reče pred 25 minutami:


same here. Se crashnu je pr men dostkrat, pol je pa kar naenkrat cist poniknil, dobesedno nimam pojma, kaj z njim dogaja zadnjih par let :( 

nimam pojma, od kar sem šel iz LJ se potem več nisem nikol slišu iz njem, tut iz foroma je čist izginu :fellsbadman:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...