Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

kemik reče pred 4 minutami:

Na prejšnji strani smo 3je quotali un wall of photos in jay je samo meni dal minus

V roku 10 dni pričakuj obisk bratranca iz Kanade 

Meni je tudi. Ni panike, ker je se tebi, mogoce mu jih je zmanjkalo. "Masceval" se mu ne bom, raje poklonim minusek bratrancu, ker je vsega kriv

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 9 minutami:

Meni je tudi. Ni panike, ker je se tebi, mogoce mu jih je zmanjkalo. "Masceval" se mu ne bom, raje poklonim minusek bratrancu, ker je vsega kriv

 

 

OK SAFE! 

 

Zdej sem ti dal plusek, da ti pokrijem njegov minusek. Mogoče lahko ustanoviva gang, ne vem, treba mal razmisliti. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 21 minutami:

Na prejšnji strani smo 3je quotali un wall of photos in jay je samo meni dal minus

V roku 10 dni pričakuj obisk bratranca iz Kanade 

 

Wtf, vsem sem dal minuse... 

Tolk, da mi je zmanjkalo reakcij za danes, k sem hotu zarafu stisnit plus v beli tehniki. 

 

Tud nism dobil odziva, da reakcija ni bila dodeljena. Sam pač fucking mobile (in ta nov forum je na njem sčiš) + roaming

Povezava do prispevka
kemik reče pred 6 minutami:

Nisem majkemi. Svašta :D Sej se nič takega ni dogajal okol tega oporabnika, vsaj glede na to kakšen halo je bil in kok je triggeral folk takrat ko je bil še zaraf 

Kaj a si zamudil Giroud poste v greznici? 

 

Drgač je bil tip ja banana, ker je nekomu prbil da bo nase navleke full tactical gear in ga bo ubil. Zato ta nick

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 14 minutami:

 

Men so pune hudi karhu/Heretik vs zaraf /callo boji v beli tehniki. Vsaj na nivoju sta

Jest tbfh sam cakam, kdaj bosta sla full rage mode (eden ali drugi). Ceprav zaenkrat sta res oba presenetljivo... umirjena 

uredilo bitje Smrk
Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 18 minutami:

Js bi se tut prjavu v kak forumski homo gang, sam verjetno neo noben Stojerca vzel med svoje vrste :/

 

Zdej si probam predstavljat Štajerca pedra pa mi ful ne gre skupi :D Pol pa si še probaš predstavljati proper dirty talk v štajerščini (Tak ftakni ga že no, glej kak je trdi in veliki itd) pa sam odjava desno zgoraj :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Galko reče pred 34 minutami:

 

Zdej si probam predstavljat Štajerca pedra pa mi ful ne gre skupi :D Pol pa si še probaš predstavljati proper dirty talk v štajerščini (Tak ftakni ga že no, glej kak je trdi in veliki itd) pa sam odjava desno zgoraj :D

Čuj ti samo tiho fukajva, da naju pubec nea čuje 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...