Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Fak kaj me triggerajo take dost nedolžne zadeve. AC odyssey na gamepassu, posnamem lepo zadevo in začnem igrat in takoj bang po faci, neka DLC oprema, neki legendary itemi od free addonov, gledam kako bi lahko to pizdarijo fuknil iz inventarja, da igram tako kot treba but no, ne moreš fuknit ven in mi tolk ubije vse skupaj, da je za popizdit. Baje edini način je da fukneš v nek storage na ladji, ki pa ga itak še nimam in pas mater mi je tolk zakisalo zadevo :( Ista zgodba je bila pri far cry na gamepassu, nafukajo nekih flashy dlc pušk in mi ubije immersion čist, neke neon barvaste sniper puške. Tule pa neki zlati meči in čelade in nek ezio roman shoes, ki nimajo nobenega smisla v Grčiji itd. fuck off :D

 

Btw fuga je simpatična zadeva, sam nimam kilometrine v JRPG, tako da ne vem a je legit al ne.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 28 minutami:

Ma ne, to niso nedolžne zadeve, tudi meni gre to na kurac. Saj v Valhalli so potem to malo uštimali, se mi zdi, da dobiš te neke golden 360° no scope BFG patch/DLC meče in sekire šele po določenem poglavju v zgodbi :D 

Ma a ni v valhali celo da ne moreš prodajat/razdreti opreme? Potem pa cel inventar nekega dreka, ki ga tak nikoli ne rabiš. V bistvu ne vem, ce sem v valhali sploh kdaj menjal opremo, samo upgradal.

 

Ma ajde to je tak ubisoft zaščitni znak, da nafukajo not orožja za brezveze. FC6 isto brez problema z začetnimi orožji končaš.

Povezava do prispevka

Kako fino vreme :D Moral bi biti na trgatvi pri frendu, ki pa je bla zaradi vremena prestavljena na jutri, ko pa ne morem it :) Spanje skoraj do 9h, kavica, malo rekreacije na tekalni stezi, dobri 2 uri Dark Souls 3, kosilo... zdaj pa ležim s polnim vampom in razmišljam ali malo dremuckat ali nazaj igrat... proti večeru/večer pa kak pir s frendi. To je lajf :mafija:

Povezava do prispevka

Uf turninr fajtanja za vikend... Treba je dvignit hype!

 

To bom storil na naslednji način:

 

 

Ig Nobelov nagrajenec za književnost Eric Martínez, Francis Mollica in Edward Gibson (Kanada, ZDA, Velika Britanija, Avstralija) za dokaz, da so pravna besedila težko razumljiva zaradi slabe ravni jezika in ne terminologije.

 

Kaj menita @Hernier in @Mefisto?

Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 21. 9. 2022 at 10:26:

Uf turninr fajtanja za vikend... Treba je dvignit hype!

 

To bom storil na naslednji način:

 

 

Ig Nobelov nagrajenec za književnost Eric Martínez, Francis Mollica in Edward Gibson (Kanada, ZDA, Velika Britanija, Avstralija) za dokaz, da so pravna besedila težko razumljiva zaradi slabe ravni jezika in ne terminologije.

 

Kaj menita @Hernier in @Mefisto?

da so ljudje neumni in ne znajo brat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...