Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Pismo, Operation Flashpoint ni več na GOG. A ga je kdo kupil, ko je še bil up, da bi mi poslal setup filet?

 

Project IGI je tudi bil fajn ja, čeprav pomoje Operation Flashpoint še danes zdrži test časa ... Medtem ko IGI verjetno ne :D. Sem pa od IGI-ja pomoje samo demo igral

Povezava do prispevka

Si me ze nahajpal, da jo preizkusim dans :D

 

OF pa sem tut zdle vidu, da ni vec na GoG, sej IGIja tut ni vec, pa bi prisegel, da sem jih obe vidu pred cajtom gor

 

Js sm vceri s popustom na EGS vzel @manakiin ov Gnojni predlog z imenom Among Trees. Shit's legit. Ne vem sicer, ce se ga da direkt primerjat z The Long Dark, ker slednje se nisem igral (pa jo mam v libraryju ze nebroj cajta :D ). Chill out exploring, tu pa tam mal kakega medveda razpizdis, pa dograjujes barako :) Kul zadeva, zelo kul vbistvu. Za early access ma kr velik contenta, ceprav je mal hroscev prisotnih (rastilne rastejo cez skale recimo, pa podobne manjse pizdarije) ampak definitivno obeta spil, vsekakor :)

 

Je ze kdo mogoce poskusil Empyrion Galactic Survival (https://store.steampowered.com/app/383120/Empyrion__Galactic_Survival/)? Spil je po znj letih izsel v 1.0 obliki, veterani, ki so mu posvetili velik ur ga pljuvajo, novincem je na pune vsec :)

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 10 minutami:

Pismo, Operation Flashpoint ni več na GOG. A ga je kdo kupil, ko je še bil up, da bi mi poslal setup filet?

 

Project IGI je tudi bil fajn ja, čeprav pomoje Operation Flashpoint še danes zdrži test časa ... Medtem ko IGI verjetno ne :D. Sem pa od IGI-ja pomoje samo demo igral


Grrrrr... jaz sem imel original škatelno verzijo Flahpointa, ampak si me zdaj spomnil, da sem že pred leti posodil enemu kolegu in seveda nisem dobil nazaj. :( /must check!
Sem pa itak kupil original, ker je bila res top igra in noben pirat (vsaj takrat) ni delal OK.

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 6 minutami:

Si me ze nahajpal, da jo preizkusim dans :D

 

OF pa sem tut zdle vidu, da ni vec na GoG, sej IGIja tut ni vec, pa bi prisegel, da sem jih obe vidu pred cajtom gor

 

Js sm vceri s popustom na EGS vzel @manakiin ov Gnojni predlog z imenom Among Trees. Shit's legit. Ne vem sicer, ce se ga da direkt primerjat z The Long Dark, ker slednje se nisem igral (pa jo mam v libraryju ze nebroj cajta :D ). Chill out exploring, tu pa tam mal kakega medveda razpizdis, pa dograjujes barako :) Kul zadeva, zelo kul vbistvu. Za early access ma kr velik contenta, ceprav je mal hroscev prisotnih (rastilne rastejo cez skale recimo, pa podobne manjse pizdarije) ampak definitivno obeta spil, vsekakor :)

 

Je ze kdo mogoce poskusil Empyrion Galactic Survival (https://store.steampowered.com/app/383120/Empyrion__Galactic_Survival/)? Spil je po znj letih izsel v 1.0 obliki, veterani, ki so mu posvetili velik ur ga pljuvajo, novincem je na pune vsec :)

Nice, bom spremljam AMONG TREES, early accessov nekako ne špilam, ker me zjebe nek latentni avtizem al neki

Povezava do prispevka
Navedek

Operation Flashpoint. A ste igrali? Meni gladko med najjačimi (taktičnimi FPS-ji) v življenju, ajme kako dobra igrca

Podpišem.

 

flashpoint sem igral letos. še vedno carski. še vedno mam OFP & gotyja z sestavljivim tutorialom kako se fura tanke helikopterje in bojuje :D

 

ne res carski špil, sm ga probal zmaxat kkukr se je dal pa posnet vse misije in uploadat za 2 viewa, sam so mi recordingsi neki choke_al randomly pa sm potem obupal

 

 

 

 

:wub::worship: Bohemia

 

Navedek

Sem pa itak kupil original, ker je bila res top igra in noben pirat (vsaj takrat) ni delal OK.

joj kake bučke, ravno takrat ko nismo  dobival day 1 18giga updatov so bli pirati zelo zelo ok.

 

moj OPF je bil prvih 8 let pirat in delal je perfektno, dobil sem v v OŠ, v srednji sva s kolegom še vedno igrala MP online po polnih serverjih, direkt iz ingame menija..

 

arma2 AO je pa že imela neke haklce pri crackih in si mel zjeban aim(tudi pri II, ampak AO pomnim da je mel  še neke pop upe pa svašta) pa take fore ko je špil poštekal da ni oriđinel

 

anyway,  kar se tiče drgač OPFja, sedaj tudi uradno znanega kot najjačega taktičnega fpsja v življenju, bi mu dal lah še 1x tok 10/10 za mission editor ki je res, fak, več kot še en dodatni špil

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

@Sovica: jaz se samo spomnim, da sem si (itak) najprej naložil gusarski OPF, ampak po (sicer kaj nekaj vloženih urah) so se začele dogajati čuda čudne stvari. Kot je že nekdo pred mano omenil. In potem sem še nekje bral, da je to zaradi neke posebne zaščite itd. Pa sem kupil original. Seveda mi ni bilo žal, ker igra mi je bila ena najboljših. Pa še velik zemljevid celotnega otoka sem dobil v škatlici. In mislim, da sem potem celo online (multy) preigraval, čeprav je bilo kar zajebano.  :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 uro:

napisal sem ti zgoraj, to je bla 99% arma 2

 

al ste pa dobival vi manj kvalitetne pirate :P


Flashpoint je bil posebej izpostavljen, tudi v revijah (če se ne motim celo v Jokerju), kot igra z zelo zanimivo anti-pirate zaščito. Arme pa nikoli nisem igral. 
Je pa res, da na gusarkem Flashpointu potem nisem več dolgo vztrajal (mogoče so kasneje res prišli kaki novi "cracki"/updejti, ki so zadevo rešili). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 14 urami:

@atomic

 

dons bodo rizlingi  (disregardi te urbajse). Mam še par drugih... A misliš da bosta ok protnerja.

vino.jpg

Uf... Rizlingi... :)

Bosta tudi od  Protnerja dobra, sj se dobro starajo, pa Protner ima doma starejših letnikov ful. Men je bil itak od Ducala mindblown, ko sem ga prvič probal. Sam potem sem slišal, od parih rizling loverjev, da ta ni considered, kot neka referenca za rizlinge.

In kaki so bli?

Povezava do prispevka

Lepi Konjzolaši, žal nimamo več namenske teme o drugih medijih v Konzolcu (:D), ampak vseeno: a je kdo gledal netflix serijo Ju-on Origins? Originalni film (oziroma nek japanezerski incountry remake, ne spomnim se točno) mi je pomoje med TOP 3 scary filmov v lajfu, pa bi mogoče pogledal še kaj iz tega lora. Aj kul? 

 

Ju-on: The Grudge (2002) - Filmaffinity

 

PA LEP LP

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Uf... Rizlingi... :)

Bosta tudi od  Protnerja dobra, sj se dobro starajo, pa Protner ima doma starejših letnikov ful. Men je bil itak od Ducala mindblown, ko sem ga prvič probal. Sam potem sem slišal, od parih rizling loverjev, da ta ni considered, kot neka referenca za rizlinge.

In kaki so bli?

 

 

2006 protner je bil sick, 2004 protner je bil mrtu, ducal je bil odličen sam dokaj brez sadja, najboljse vino je blo en alzacijc, k sm ga dal kot kontrolo: hugel estate 2013

IMG_20200809_014753.jpg

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 41 minutami:

najboljse vino je blo en alzacijc, k sm ga dal kot kontrolo: hugel estate 2013

IMG_20200809_014753.jpg

Not suprised :)

 

Kakšen se ti zdi Verus, k ga vsi dissajo, kot industrijsko vino? Mislim v tej bio maniji so men cišt ok P/P crsp in brez napak pitna vina.

Povezava do prispevka

@atomic

 

men je ok, pac tako solidno vino. Men je cel njihov lineup ok, odlicen pp, so si pa vina med letniki smešno podobna , kar kaže na kr precej intervencije. drugač ma njihov renc dost karakterja in je kr zmagu ta lineup mlajših vin (markus, gjerkes, verus) tud cenovno prijazno. 

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

se kr nisem nabil 200 postov, ajme. 

 

v istem casu k smo po osnovni soli igral s kolegi igrice in smo se matral s project igi (vsak je igral dokler ni umrl, sam en dober računalnik smo premogli med nami tremi), smo obračali tudi ONI. to je bla šele vrhunska zadeva. sem bil presenečen, da je dejansko od bungieja kasneje, ko sem enkrat googlal. 

Povezava do prispevka

Ne vem, kaj ma to veze s tem utrujanjem s podatki iz RL. Pač pribij mu, da živi v mamini kleti, je plešast in nima okusa za igrice, ali pa kak drug meme material pač, ne pa lepit njegove slike in zraven nicknejma itd. (namigujem na Gnoj poste, ne karkoli je bilo izbrisanega --- tega nisem videl)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...