Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ĆAMIR reče pred 38 minutami:

Ne vem, kaj ma to veze s tem utrujanjem s podatki iz RL. Pač pribij mu, da živi v mamini kleti, je plešast in nima okusa za igrice, ali pa kak drug meme material pač, ne pa lepit njegove slike in zraven nicknejma itd. (namigujem na Gnoj poste, ne karkoli je bilo izbrisanega --- tega nisem videl)

sam to delas krivico mefistu

 

sam se kle hvali, da je najboljsi pravnik, najlepsi moski, celo v medije pride, da bo ja prepoznaven, pol se ga pa tko skensla na forumu:D

 

 

Povezava do prispevka
Paljo se ruga reče pred 4 urami:

Ni me.


Samo na kurac mi gre, ker je dvolicna pizda. Pridiga o obnasanju na internetih, a on je podoben, kot tisti twitter gibo iz JU.

 

njegov stil pisanja je vedno na polno tryhard in zapretiravan, valda ni v resnici tak 

 

eno je zajebancija tle na gaming forumu, drugo pa debilizem na facebooku, kjer folk z imenom in priimkom pise take komentarje, da te prime srat

Povezava do prispevka

vrtna lopa za gejming sobo mora biti zakon.

sam sem imel na vikendu ločen plac za take stvari in je bilo odlično. Čez poletje je bilo notri 18stopinj, pozimi pa ena mini peč dokler konzola ni ogrela prostora. Škoda, da gor ni bilo interneta.

Povezava do prispevka
Paljo se ruga reče pred 11 urami:

Samo na kurac mi gre, ker je dvolicna pizda. Pridiga o obnasanju na internetih, a on je podoben, kot tisti twitter gibo iz JU.

 

Tudi meni gre včasih dobesedno na kurac, ko mora pri odgovarjanju na kostruktivne poste vedno uporabljat neke vulgarne izraze, na katere sem mogoče jaz tuhtal v 5. razredu OŠ, ampak ajde, to obdobje je mimo, no on pa takšne izraze uporablja samo zaradi tega, ker se mu zdi fajn. 

Moraliteta te zgodbe je dobesedno naslednji pregovor:

”Kar seješ, to žegnješ.”

 

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

GOSPOD PRAVNIK je pa kr utihnu in se umaknu, zgleda mu ni čisto vseeno ker je zajeban pravnik, tuki pa kao fuka 20-letne lulike in ima na računu bale denarja, vsi ostali smo pa luleki

 

zanimivo kok mal je treba da jagenjčki obmolknejo

 

mogoče tut cajt da se zamisli in se ne obnaša kot gibo na internetih, ker znajo hitro kake informacije/poasti do kakih medijev pridet

 

#SAMPOVEM

uredilo bitje vlaho
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Saj kul, sam tole so imo predivji konji:

vlaho reče pred 8 minutami:

mogoče tut cajt da se zamisli in se ne obnaša kot gibo na internetih, ker znajo hitro kake informacije/poasti do kakih medijev pridet

Jaz ne pišem postov niti približno v rangu pravnika, pa vseeno ne bi želel biti reprezentiran z njimi v RL :D. In pomoje ostali tudi ne 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...