Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče pred 55 minutami:

Mefisto zagrozil Febotu z miljardno tozbo, tko da je vsebina bla izbrisana tudi iz gnoja.

Vro-če, ty.

 

Paljo se ruga reče pred 1 minuto:

Haha, en serifpeder je spet zbrisal poast, ko sem odgovarjal uporabniku @Doppelganger

 

 

Stay classy menjalnik.

 

Internet, magicni kraj.

 

Hvala vseeno, cenim trud!

uredilo bitje Doppelganger
Povezava do prispevka

  

vlaho reče pred 57 minutami:

GOSPOD PRAVNIK je pa kr utihnu in se umaknu, zgleda mu ni čisto vseeno ker je zajeban pravnik, tuki pa kao fuka 20-letne lulike in ima na računu bale denarja, vsi ostali smo pa luleki

 

zanimivo kok mal je treba da jagenjčki obmolknejo

Je naredu seppoku in kliknu odjava izpis zgoraj desno. 

 

Sramota je bila prevelika.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 41 minutami:

GOSPOD PRAVNIK je pa kr utihnu in se umaknu, zgleda mu ni čisto vseeno ker je zajeban pravnik, tuki pa kao fuka 20-letne lulike in ima na računu bale denarja, vsi ostali smo pa luleki

Vseen mislm, da je njegova mn3 persona tolk zapretiravana, da je zlo ocitno, da gre za karikaturo. In cetudi Mefistov forumski odnos do revnih, ljudi, ki imajo drugacno mnenje o kaki igrici ali hamburgerju ali pa jim je samo ljubsa druga konzola, potencirano odrazajo njegovo RL mnenje, se mi zdi prav, da se ju ne mesa. Nekako podobno kot je napisal Ćamir raje vidim, da moj nick tule ni direktno povezan z mojim RL. V nasprotnem primeru se lahko vsi gor prijavimo s svojimi pravimi imeni in priimki pa je. Vseeno mi je jocker forum kul tudi zato, ker je do neke mere dopusca role play in ma mal pridih lawless divjega zahoda na internetu in ce bi zacel striktno enforcat pravila obnasanja approved by Spletno Oko, bi ratal ziv dolgcas in bi sam stisnil odjavo desno zgoraj.

  • Račka +1 8
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Absolutno se strinjam da povezat forum v rl ni prav in se ne bi smelo dogajat, pa tut doxxanja extra ne odobravam. Glede na to, da se je edina skoda ki je bila storjena, zgodila internetni osebnosti mefisto, realno skode ni. Ce bo tip od zdaj naprej za njegove nebuloze (ce se bo sploh upal vrnit) po faci fasal njegov RL quote mislim da lahko kvecemu pridobi - forum in on sam.

 

Za tiste ki so zgresili: mefisto, v RLju dejanski spostovani pravnik, je v nekem intervjuju grajal grdo obnasanje po internetih (nacrtno vaguely povzeto). Nekdo je ta clanek nasel in ga prilimal na forum, kjer se je folk zacel tipu upraviceno rogati zaradi ironije.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 29 minutami:

 Vseeno mi je jocker forum kul tudi zato, ker je do neke mere dopusca role play in ma mal pridih lawless divjega zahoda na internetu

To je res, ampak mefisto je v vsaki drugi objavi šel full on gibo, no. 

 

Saj, pisarije po internetih so res odraz tega, kaj je človek ... Le kdo je izrekel to modrost. Aja, nevermind. 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Arey reče pred 5 minutami:

Absolutno se strinjam da povezat forum v rl ni prav in se ne bi smelo dogajat, pa tut doxxanja extra ne odobravam. Glede na to, da se je edina skoda ki je bila storjena, zgodila internetni osebnosti mefisto, realno skode ni. Ce bo tip od zdaj naprej za njegove nebuloze (ce se bo sploh upal vrnit) po faci fasal njegov RL quote mislim da lahko kvecemu pridobi - forum in on sam.

 

Za tiste ki so zgresili: mefisto, v RLju dejanski spostovani pravnik, je v nekem intervjuju grajal grdo obnasanje po internetih (nacrtno vaguely povzeto). Nekdo je ta clanek nasel in ga prilimal na forum, kjer se je folk zacel tipu upraviceno rogati zaradi ironije.

 

Jaz bi imel pa link do tega clanka, ce to seveda ne pomeni, da bo doticni z mano vred odsel potem v Banovce (permanentno). Ampak me res interesira kaj je imel tip povedati na to temo.

Povezava do prispevka

Sem 100 % za to, da se IRL ne meša z nicki, sploh pa ne v kariernem smislu. So pa "ta pa ta" je uspel v lajfu redne teme na gnoju, tako da če bo kdo to brisal iz gnoja mora potem to postat redna praksa, druge ni jebiga. 

 

Je pa mefistov primer ajsi. Do določene mere je na netu karikatura, ampak v nekaterih nazorih je tok močan in konsistenten, da sem jaz kar prepričan, da resno misli. In nekdo je na prejšnji strani napisal, da un politik tweeta z imenom in priimkom mefi pa se skriva za nickom (in potem kao ni take škode v mefijevem primeru) - tukaj mislim, da je celo obratno. Ministrove izjave so ble gnojnica, ampak če si jih pripravljen rečt z lastnim imenom in priimkom imaš vsaj jajca in si pripravljen žret (upravičeni) drek, ki sledi.

 

Medtem ko je furanje neke nestrpne in sovražne e-persone ki odkrito hejta vse, ki so "pod" njim, dost ubogo početje, sploh če to počneš že toliko časa, udobno skrit za nickom. Pa me ubistvu precej boli kurac, če se sam mal heca.... Men se jebe, dokler spušča take prijave za burgerje, xbox ali sony, je pa vmes že neštetokrat prestopil mejo dobrega okusa na drugih področjih, samo valjda če greš na m33t z njim to pozabiš in je potem čist okej. 

 

Vse te slejkoprej ujame.

 

 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 5 minutami:

Mogoce bi blo fajn da folk ki hoce furat neke edgy roleplay like po internetu to pocne anonimno in pri tem ne lepi svojih slik ter RL podatkov.

 

Upam da pa zdej ne fase Streisand efekt. Folk ze matra firbec.

Jst bi samo pripomnil, da odkar sem na forumu (cirka 10 let) nisem videl, da bi Mefi nalepil svojo fotko 

MIHA_IS_GOD reče pred 2 minutama:

Za vse ki se vam mal prevec smili, ne pozabit da je (smrku?) enkrat grozil kako ga bo zjebal RL ce dobi sanso. Tist dejansko ni zgledalo kt hec.

Se strinjam, zelo necool

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 2 minutama:

Za vse ki se vam mal prevec smili, ne pozabit da je (smrku?) enkrat grozil kako ga bo zjebal RL ce dobi sanso. Tist dejansko ni zgledalo kt hec.

Ne vem ce gre kle za neko smiljenje posameznika ampak za ustroj foruma nasploh. Vseen jst mislm, da tist ni resno mislil, ampak to za to debato niti ni tok bistveno, bistveno je, da ce smo njega takrat obsojal, ker bi forum mesal z RL, je prav da tut zdej to obsodimo, ko je on na drugi strani, a ni? 

Povezava do prispevka

 

ĆAMIR reče pred 5 minutami:

Jst bi samo pripomnil, da odkar sem na forumu (cirka 10 let) nisem videl, da bi Mefi nalepil svojo fotko 

Jaz se ene dveh treh spomnim, ena je clo v svetlo modri brisači semizdi. (Je pa res da sem forum zapustil cca. 8 let nazaj, tko da mogoče kasneje ni bil tko radodaren)

 

Drugače se strinjam s pimpom, mors bit res trd da verjameš, da je vse kar mefisto napiše 100% resno.

 

@Arey hvala za obnovo

 

uredilo bitje Doppelganger
Povezava do prispevka

tak primer me zmeri spomne na otroštvo k smo drkal starejše čez ograjo, pol k so nas pa kje drugje začopatili pa ni bilo ograje vmes smo pa vsi takoj jokal pa se opravičeval, sej smo se samo šalili in smo jih pol lepo dobil po pički itd...tuki je isto 

 

ker piše preko nicka pa ponižuje vse ljudi je kr neka druga oseba al kako? drgač v RL nosi domov babicam spizo, pomaga prostovoljno pri lokalnem Sonček društvu in je na splošno občudovanja vredne član skupnosti? jok brate ne palim se js na te fore

 

mej jajca ane če že maš gobec pa stoj potem za tem o čem pametuješ

 

se pa na splošno strinjam z Pimpom, Areyem in Kemikom, da obstaja neka ločnica med forumom in RL in da se te stvari ne meša in izdaja podatkov

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 2 minutama:

bistveno je, da ce smo njega takrat obsojal, ker bi forum mesal z RL, je prav da tut zdej to obsodimo, ko je on na drugi strani, a ni? 

Dobro, a pa mu je kdo grozil, da bo poslal njegove shitposte v javnost ali je nekdo samo objavil javno dostopen članek zaradi te next level ironije v njem? 

Povezava do prispevka
Avion reče Pravkar:

Dobro, a pa mu je kdo grozil, da bo poslal njegove shitposte v javnost ali je nekdo samo objavil javno dostopen članek zaradi te next level ironije v njem? 

A ni to uizico grožnja? :D 

 

  

vlaho reče pred 1 uro:

mogoče tut cajt da se zamisli in se ne obnaša kot gibo na internetih, ker znajo hitro kake informacije/poasti do kakih medijev pridet

 

#SAMPOVEM

 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 2 minutama:

tak primer me zmeri spomne na otroštvo k smo drkal starejše čez ograjo, pol k so nas pa kje drugje začopatili pa ni bilo ograje vmes smo pa vsi takoj jokal pa se opravičeval, sej smo se samo šalili in smo jih pol lepo dobil po pički itd...tuki je isto 

 

ker piše preko nicka pa ponižuje vse ljudi je kr neka druga oseba al kako? drgač v RL nosi domov babicam spizo, pomaga prostovoljno pri lokalnem Sonček društvu in je na splošno občudovanja vredne član skupnosti? jok brate ne palim se js na te fore

 

mej jajca ane če že maš gobec pa stoj potem za tem o čem pametuješ

 

se pa na splošno strinjam z Pimpom, Areyem in Kemikom, da obstaja neka ločnica med forumom in RL in da se te stvari ne meša in izdaja podatkov

 

Itak je zdej taka panika samo zato, ker je tok neverjetna razlika med člankom in forumsko persono

Če bi bil to nek drug bolj klasičen account bi se napisal par troll postov v tisto temo in bi blo pozabljeno 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 4 minutami:

Dobro, a pa mu je kdo grozil, da bo poslal njegove shitposte v javnost ali je nekdo samo objavil javno dostopen članek zaradi te next level ironije v njem? 

Sej se strinjam, da ni cist isto, sam kot je Ćamir napisal, vseen je to neka pasivna groznja. Dost je ze da se ju prek google hitsov poveze.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 6 minutami:

ker piše preko nicka pa ponižuje vse ljudi je kr neka druga oseba al kako? drgač v RL nosi domov babicam spizo, pomaga prostovoljno pri lokalnem Sonček društvu in je na splošno občudovanja vredne član skupnosti? jok brate ne palim se js na te fore

Ni izkljuceno, poznam nekoga k je res salty 4chan level troll pa je v RL prostovoljc in kratkocasi starcke.

Povezava do prispevka

mah kaka grožnja neki no, sej sem butl sam nisem pa idiot, samo izpostavljam kaj se bi lahko zgodilo če bi komu stopu na živc

 

1. ker ne vem kaj bi mel zarad tega, če bi to objavil in

2. ker me boli kurac za drekača, ki je navaden lulek, ki se skrije pod kožico k je treba porivat

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka

@[]D [] []V[] []DJa no, okej, potem pa pizda ne bit totalen šupak na javno dostopnem delu foruma, ane? Ali pa ne bit totalen šupak pa adijo. 

 

Ker kaj, pol se vsak lahko zagovarja za svoj nestrpen izpad, da je to samo del forumske persone. No, saj je vlaho lepo povedal.

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...