Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

MartinPocrezze reče pred 1 minuto:

Terrahawks so bili zakon to se spomnim da sem vsak vecer gledal kot mulc.

 

 

 

Sem šel prav zeldo zgooglat, ker me je blo res na hard strah, pa vidim da je še vedno spooky as fuck

 

Mislim kere fore smo mi to gledal, dons je pa debata med mladimi mtkicami ČE JE TOM & JERRY PREVEČ NASILNA RISANKA 

 

image.png.e873fe4b4be59d2393653ad60fc04433.png

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Prav spomnim se k je fotr šel do babice (ista bajta drugače) in mi je res kot malemu mulcu dal za gledat terrahawkse. Pa lih nek del je bil ko je bla neka jama in not pošast, fak čist sem okamenel in še do danes se spomnem tega strahu. Me zanima, če mam res kakšne trajne posledice (kot bi trdile današnje mamice), razen tega, da raje pišem pica kot pizza 

Povezava do prispevka

Je pa zanimivo, da fenomenalni Terrahawki dejansko izhajajo iz starejših Thunderbirds. Slednjih načeloma nisem kaj dosti gledal, verjetno zato, ker gre res za konkretno starejšo zadevo (60-ta). 
Sokole imam seveda shranjene na enem od zunanjih diskov, dočim teh Thunderbirdov nimam niti ene epizode. Bi bilo pa zanimivo, če bi se kje našlo. :) 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 7 minutami:

Prav spomnim se k je fotr šel do babice (ista bajta drugače) in mi je res kot malemu mulcu dal za gledat terrahawkse. Pa lih nek del je bil ko je bla neka jama in not pošast, fak čist sem okamenel in še do danes se spomnem tega strahu. Me zanima, če mam res kakšne trajne posledice (kot bi trdile današnje mamice), razen tega, da raje pišem pica kot pizza 


Meni je bila pa (nekako) mučna tista epizoda, ko je Zelda ustvarila cute prijaznega medvedka, ki pa je bil v bistvu ultimativno hudoben. 

Povezava do prispevka

Meni je recimo ključnik posrečen slovenski izraz za #hashtag, ne deluje mi neumno/prisiljeno prevedeno in lepo zadane bistvo, t.j. iskanje objav po ključu.

 

Kvečjemu mi je opletanje Slolvenčkov z izrazom hešteg malce dosadno, sploh ker takoj dobim asociacijo na influencerje in ostalo social media nesnago...

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Drugače se glede TMNT najbolj spomnim, da je bla risanka začetek 90-ih na sporedu ravno isti čas kot žajfnica Santa Barbara, in ker je bil pri bajti samo en TV, sem v vojni za dostop do televizije prot babici seveda potegnil kratko.

 

Pol pa po koncu njene jebeno uro dolge serije milostno preklopi na drug kanal, da bo vnuček ujel ravno še zadnje 2-3 minute svoje 20-minutne risanke :mad:

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Kaj Sužnjo Isauro je tudi kdo gledal v otroštvu? To je bilo še precej let pred Esmeraldo in vem, da v tistem času nisem imel dostopa do TV. Mi je bilo pa kul, ker dokler je familija gledala, nisem rabil it spat :) 

hm...glede na wiki: Za prvo telenovelo predvajano v Sloveniji velja brazilska Sužnja Isaura (Escrava Isaura) iz leta 1976, na TV Ljubljana predvajana v osemdesetih letih 20. stoletja.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...