Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Fak, Centurionse sem tudi skoz gledal na Cartoon Network, ko smo dobil kabelsko doma.

 

Kaj pa Saber Rider, je kdo gledal? To sm mel na kasetah skoz sposojeno iz knjižnice, ker naše TV postaje tega niso vrtele. Kva mi je kot otroku dogajal tist 80s kitarski riff tam od 1:23 dalje, ko se je avijon v robota spremenil :ododava::

 

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

A je še kdo gledal eno risanko, kjer so bili kralj Arthur in vitezi okrogle mize, samo da so imeli neke elementarne robote al pomoč elementov / živali al neki? Ful se ne spomnim dobro, vem sam da me je trgal po jajcih, ker je imel en skor najbolj cool knight ovna za svojega pomočnika / simbol, jst sem pa oven po znamenju in me je čist trgal :D:D  Glavni bad guy je imel pa mislim da gada za simbol / pomočnika.

 

Ampak se bojim da lahko te naše otroške risanke in spomine samo v sekret fuknemo, ko se joina kak primorec in useka katero od ITA sinhronizacij :(

 

Pa seveda en masten +1 na Centurions.

 

edit: King Arthur & Knights of Justice očitno. Sliši kot nekaj, česar bi se ful bal kot afroameričan v 50ih leti tbh :D

 

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Drugače, od risank preko naše prve kabelske (večinoma Sky Channel), so mi najbolj ostale v spominu (čisto na hitro iz glave): 

Inspector Gadget, Brave Star, He-Man, G.I. Joe, Ghostbusters, Transformers
in verjetno še marsikatera, ampak te so mi res prve padle na pamet. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Galko reče pred 20 minutami:

Ampak se bojim da lahko te naše otroške risanke in spomine samo v sekret fuknemo, ko se joina kak primorec in useka katero od ITA sinhronizacij :(

 

 

heh, ko sem bil kot otrok en teden na dopustu pri sorodnikih primorcih, sem uspel naletet na tole:

 

 

Nekdo ni spal kak teden :D In nasploh so meli Inhumanoids ful enih zblojenih, skrivenčenih pošasti, to definitivno ni blo primerno za šestletnika.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 13 minutami:

Toj bil kr velk minus ljubljane, sicer sm se preko risank naucu anglesk ampak ne oa nemsk kot stajerci al pa italjansk kot primorci

 

Mi je blo vedno zal da sm zamudil to moznost

 

Dobro dojco smo se pol v sol ucil pa vseen

 

Anglo bi znal v vsakem primeru


Jaz sem se 90% nemščine naučil iz ORF1 (takrat enostavno poimenovana kot Avstrija 1 kanal). Predvsem Knight Rider. :) Ostalo pa potem silom prilike, ko sem dejansko moral (služba). Nikoli pa nič v šolah, tečajih... 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 8 minutami:

@Galko

 

glej to:

 

https://www.imdb.com/title/tt2591814/

 

https://www.imdb.com/title/tt0983213/

 

https://www.imdb.com/title/tt5311514/

 

ne vem, ce obstajajo lepsi animeji (kar se tice arta, detajlov itd)

 

Haha dobesedno Shinkaia sem mu prišel zalepit. Ful nisem fan animejev, samo njegov stuff mi je dobesedno najlepši art v zgodovini animejev risank animejev. Lanski (po torencih letošnji) Tenki no ko meje tudi čisto odlomil.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 minutami:

Parasyte sem gledal nazadnje in mi je bil carski 

 

https://www.imdb.com/title/tt3358020/

Tole zgleda nice

 

Pismo, prav nič ne poznam tega sveta animejev. Čeprav določene stvari so mi bile zakon, nekje tam dobrih 5 let nazaj pa sem povsem nehal spremljat, ker pač ko imaš dosti "kulturnih" zanimanj moraš nekje presekat, če ne se ti sfuka, in kitajske risanke so pri meni odletele, jebiga

 

Mi pa bi sedlo spet kaj pogledat. So mi pa carski kaki bolj odpiljeni grafični slogi, npr. tole:

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...