Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 1 uro:

Kaj Sužnjo Isauro je tudi kdo gledal v otroštvu? To je bilo še precej let pred Esmeraldo in vem, da v tistem času nisem imel dostopa do TV. Mi je bilo pa kul, ker dokler je familija gledala, nisem rabil it spat :) 

hm...glede na wiki: Za prvo telenovelo predvajano v Sloveniji velja brazilska Sužnja Isaura (Escrava Isaura) iz leta 1976, na TV Ljubljana predvajana v osemdesetih letih 20. stoletja.

 

dej sestav se clovek

 

 

 

gledal se je Blejkovih7 in Planet opic

Povezava do prispevka
Doppelganger reče pred 3 minutami:

Pesem ptic trnovk*


ufffff... že kot mulcu mi je bilo to mučno gledat, ampak, ko se je familija zbrala pred (praktično edinim) ekranom, nisem imel kaj dosti izbire. Celo na video kasete smo snemali... ker pač: da bodo mati in teta imeli v arhivu. Fak, dobesedno. Kaj smo to vse včasih gledali. :) 

Povezava do prispevka

Tsubasa itak.. ma vse je blo.. ves koliko je bilo teh jap risank milijon, skoraj vse taglavne

 

Saint seiya

 

Ma vsee

 

Ken Shiro

Dragon ball z je bil itak najjaci

Tiger man.. ma niti se ne spomnem.. vem samo da takrat so sopale risanke nonstop.. zdaj ne pali vec.. samo se simpsone vrtijo

 

Se Berserka so dali ob polnoci =)))))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Raz reče pred 2 urama:

Fak, Centurionse sem tudi skoz gledal na Cartoon Network, ko smo dobil kabelsko doma.

 

Kaj pa Saber Rider, je kdo gledal? To sm mel na kasetah skoz sposojeno iz knjižnice, ker naše TV postaje tega niso vrtele. Kva mi je kot otroku dogajal tist 80s kitarski riff tam od 1:23 dalje, ko se je avijon v robota spremenil :ododava::

 

 

:avadodo: Ker blast from the past je tole ne se jebat

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 41 minutami:

Kir DBZ char ti je bil najjači

 

Meni Vegeta 

Itak Vegeta 

 

Jaz ko sem bil v srednji soli.. 3. Letnik tam leta 1998 99 ne vem tocno, so vrteli dbz na italia uno, so bli ravno na Namecu Freezer saga.. jaz sem sow v neko igrackarsko stripovsko trgovino, ki so jo takrar slucajno imeli tle in pokupil vse strim od dbz serije.. pol so me vsi sosolci sprasevali kaj bo ipd

 

So pa bli neki ultra clani ki so imeli ze infote iz usa kjer je bila risanka sigurno kaksno leto prej

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 44 minutami:

 

 

Se je včeraj jedlo kaj dobrega

 

 

 

Tole pa par Bevogov

Doma sem omrl in zaspal 

Sem ga jedel že lani ko je bil, samo letos mam filing da se jim je čist spipalo z pulled porkom, tok je blo not da sem mel težave na ta vroč poletni dan 

 

cuba-3.thumb.jpg.55b5e4bb4e614cdb4e0cc6645cb65180.jpg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...