Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ĆAMIR reče pred 8 minutami:

Še hujša je, če ti ženska kupi nov AAA naslov in gre kao za par dni v toplice/na izlet, da maš mir doma igrat novo igrico 

 

Pol res lahko pričakuješ na instagramu sam še take utrunke s sprehodov med bungalovi term 3000

 

Sexy men

prijatelj s faksa je praznoval RD

Povezava do prispevka

Fak, meni se bo zmešalo. Zadnji mesec in pol imam tako, da bi vse poslal nekam v tri krasne ...

 

1) Cca. par tednov nazaj foter operacija prostate. Druga, ker prva ni uspela. Operacija kaže da je OK. Pride iz bolnice, sicer dokaj nepokreten, ampak ajde. Mama skrbi zanj. 

 

2) Teden dni kasneje klic, babica hospitalizirana. Levkemija (od prej) in proper rana na želodcu, celostno okrevanje nemogoče. Enjoy your agonija.

 

3) Ljuba sestrična operacija zarad črevesja neki neki, vse uspešno hvala bogu.

 

4) Foter se začenja slabo počutit, vročina itd. Zdravnica ga zaradi koronca na hitro odpika, tu so antibiotiki vamo tamo.

 

5) Med dopustom klic od doma: mama padla z biciklom in si zdrobila komolec, ki ga je med padanjem nastavila. Rezultat: cela roka v gipsu, bolečine hude.

 

6) Vmes zboli žena. Ni hudo, neko vnetje. Lepo skrbim zanjo in se imava OK, dobro pohendla, ker je tough.

 

7) Okej se vse umiri, postaja mal boljše, mama gips prenaša dobro. Danes uletim na obisk uno vesel, fotr mat kaj zdaj. Me na vhodu pričaka mati: fotr pred dvema urama nujno prepeljan v bolnico, neki ni bilo kul in so ga bolele ledvice, ne vejo kaj je, delajo teste. 

 

Pa daaaaj faaaak no, kaj bom še ta mesec dočakal? A lahko še več familije natrpajo v bolnico??? Faaak pardon za ta rant, samo sem res tok sfukan in utrujen od vsega, da sem prav moral vam zamorit

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...