Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 11 minutami:

nism si nikoli mislil, da bom nekoga dal na ignore listo, ampak je pomoje čas - zdej že živčen ratam samo da vidim, da je bigboss82 postal nekje

 

meni deluje kot neki bratranec playgame-a

 

Hahaha... kaj pa mata vidva? Sem kaj spregledal al te je on spoiler, ki ga je pomotoma navrgel o GoW tak s tira vrgel al kaj? :D

Povezava do prispevka

To da govori o Gow Ragnarok spoilerjih...izven Gow teme. Ne razumem sploh kaj je tega treba, neke butaste izjave o temu kaj je on predvideval in kako je imel on prav. Pa ni prvič. Pol mu pa to fukneš v faco pa grozi po forumu, jaz sem pa neotesanec 

 

Ne morm pa tekme gledat, ker sm mogu po ženo. Bom jutr gledu posnetke

Povezava do prispevka

Alo pubeci...

 

Mikrovalovna yay or nay?

 

Spet so mrzli meseci in se kuhajo ričeti, jote, obare ipd. Samo se mi res ne da vsak dan pogrevat celega piskra pa pomivat ipd.

 

Bi bila kakšna mikrovalovna dobra izbira za pogret en ali sva talarja oz skodele? 

 

Neke žar funkcije mi ne zanimajo.

 

Hvala in lep lp.

Povezava do prispevka

Brez mikrovalovne sploh ne znam živeti. Celo življenje jo uporabljam, ampak za nič druga kot pogrevati jedi. Nikoli nisem v njej nič pripravljal. Krožnik juhe, pasulja, zrezki v omaki... vse jedi in tudi tople napitke dnevno pogrevamo v njej. Evo danes za kosilo imel kislo juho in se mi prej še enkrat zaluštala, velik pisker pa na balkonu na hladnem za jutri... kdo bo 3 litre grel? Napolnit krožnik, 2-3 min v mikrovalovko in dober tek.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

@trpotec65387628363
Tako kot je rekel Tomazek: Brez mikrovele mi živeti ni. 
Primerna posoda (kar dandanes itak ni problem) in to je to. Ali pa pogrevaš kar direkt na normalnem krožniku. Obvezno pazi pri določeni keramiki, ker marsikatera klasična keramika ni najbolj primerna za mikrovalove in se ti bo posoda totalno zagrela, kar je pa no-go. (v smislu, da bo posoda razbeljena, vsebina pa sploh še ne bo primerno pogreta).
Zame je tudi nujno, da ima pečica žar funcijo. Da kombiniraš (mikrovalovi+žar), Za določene zadeve je to skoraj nuja (+časovno  ogromno privarčuješ napram klasičničnim pečicam).  Npr. pogret bagett brez žar funkcije je bolj ali manj sranje. 

Btw: Čudno, da nimaš mikrovalovke. Skoraj prepričan sem, da se dandanes nahaja res v čisto vsaki kuhinji.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@DaCapo

Še do par let nazaj se je dnevno kuhalo.

 

Zdaj pa pomanjkanje cajta in skuham v nedeljo vlki piskr nekaj na žlico(plus to, da sm ratal obseden z jedmi na žlico v zadnjih letih :D) in imam za nekaj dni. Kakšno porcijo pa še v skrinjo vržem pa je. 

 

Pa ajde itaj je milijon možnosti, da nekaj na hitro in dobro narediš, samo se mi res ne da vsak dan. 

 

Tisto res proper mesu pa kampir pa župa je pa itak rezervirano za vikende. Pa zraven še kak flaškon vina. 😁 Pa Slaki na hreščečem radiu.

Povezava do prispevka

To je res, samo js nimam dobrih izkušenj s tem, sploh ker nikol ne veš kdaj ti bo kej explodiral v mikrovalovni, lih jedi na žlico so problematične.

 

Se še spomnim kok cajta sm mogu pucat mikrovalovno, ko je "eksplodiral" čokolešnik, ker sem ga najprej rabil 3x not dat, da je sploh ratal dovolj topel :D fuck it, raje grem pogret mleko na štedilniku, je fix vroč mlek, če ga pa kej mleka ostane si pa lah še potem v kavo dam. Tista ena dodatna posoda ni nič hudega, itak ponavadi gledam youtube videje/Better Call Saul, ko pomivam posodo 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...