Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Eeee, hvala ti za ta link. Ta stol sem iskal, ampak nisem se nikakor spomnil imena (ta stol lahko sprobam, ker  ga prodajajo blizu mene). :) . Glede  zgornjega stola. Sem prabral, da je mesh tekstil (k diha kar ok), pa kvaliteta izdelave naj bi bila fina (tekstil, šivi, ogrodje, etc). Neki švedi delajo to. Hja, diha že bolje od sedanjega (umetno usnje, ki se lušči :D ). Sprobat pa ga nimam nikjer, kvečjemu podobne. Je pa plus, da je velik stol, udoben, dovolj placa tudi za najvišje/težje (sodeč po reviewih). Cena na mimovrste je sicer ista  ali celo nižja od uradne. 

uredilo bitje carek
Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 15. 8. 2020 at 12:36:

Uno ko si v Pragi 1 teden in greš eno popoldne v muzej mučenja in se prvih 5 minut še malo smejiš in tauntaš napravam, čez 10 minut si tiho, čez 15 minut ti je slabo, čez 20 minut imaš pa popolnoma prazno dušo in se sprašuješ, kaj je narobe z ljudmi kot z vrsto in zakaj za vraga je šel folk razvijat te naprave...

 

...pol se spomnš da si bral da je 99% teh naprav fejk

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 40 minutami:

Kolk so v Ikei itak prijazni do priznavanja garancije :D Stol je šel sicer že prej v kurac, sam potem sva vseeno pustila, da ga je še mačka od zadaj skrempala k da je edini kos pohištva v flatu.

 

baje ful :D sploh ta Markus pač kao direkt menjajo, nimam pa pojma če je res. Pač probaš, če ne menjajo pa kupš novga.

Povezava do prispevka

Ne ne, v Ikei so ultra prijazni do menjav pa garancije itd. Pač jaz hodim v italijansko ob meji in so vse zmeri uredili na izi. Res grejo na roko. Izkušnja je bila taka, da sem kupil nek regal in je bil nek rob fizično sfukan. Sem obrnil telefonsko in jih poklical, nisem rabu niti slikat ali karkoli, so po pošti bp poslali replace sfukanega kosa v Slovenijo

Povezava do prispevka

Okej, mi kdo pove razliko med https://www.mimovrste.com/gaming-stoli/arozzi-vernazza-soft-fabric-gamerski-stol-temno-siv?src=bestsellers in https://www.mimovrste.com/gaming-stoli/arozzi-vernazza-gaming-stol-svetlo-siv-mehka-tkanina ?? Meni se zdi isti, mogoče je razlika v kvaliteti tkanine? Eden je 351,71€, drug pa 305,34€- Ali je razlika zaradi barve, materiala (tkanina, poliester) in velikosti (130kg vs 145)?

uredilo bitje carek
Povezava do prispevka

Kaj lahko sploh naredim, če mi shekajo Epic account in zamenjajo email ??? Support se sicer nekaj trudi, ampak nimam pojma, če bodo lahko kaj rešili.
pišem zgolj zaradi tega, ker sem res jezen. zame: adijo Epic za vse čase z moje strani (ker namreč ni bilo prvič, ampak takrat je bilo samo ime zamenjano in geslo in je support hitro uredil). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 9 urami:

Dearest beloved in the Lord,

I am Mr. DaCapo,a 50 years old man,i am from Stajerska Slovenia,i was born an orphan and GOD blessed me abundantly with riches but no children,i am not a happy man because i have no woman and children.i affected with cancer of the lung and i also had partial stroke which has affected my speech.I can no longer talk well and half of my body is paralyzed, i send this email to you with the help of my private nurse who is typing my request at china cancer research facility.

My condition is really deteriorating and is quite obvious that i may not live more than 3 weeks, because the cancer stage has gotten to its 3rd stage.After my Doctor Notice, i have decided to divide part of my fortune by contributing to the Charities & Motherless.
I don't know you but i am contacting you with the hope that,you will be able to carry out my wish for the sake of humanity.i am willing to donate the sum of ?10,500,000.00,Ten Million Five Hundred Thousand,Great Slovenian Euros to the poor through you.I have also made some cash donations to orphanage children in somalia, Syria,Ethiopian,Cambodia, Idrija, Philippines,south Sudan.


If you are willing and able to do this task for the sake of humanity then send me below information for more details to

receive the funds.my private email dacapo_fortnite@gmail.com

1. name.............................
2. phone number.....................
3. address..........................

May GOD guide you

Mr. Dacapo

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...