Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Matej24 reče pred 4 urami:

 

Jaz sem se mu pa začel smejat (bizarno vem)

jz sm mel podobno sceno

mislm, pod vplivom alkota in parih drugih substanc

2i  dan po novem letu

od oka 12 let nazaj

sta naju  dva ganbangal ene  6 žeščih

 

fora je bla da  so naju  zamenjal  za eno grupo k so naredl neko pizdarijo kako uro nazaj

smešno je pa to da sm dejansko vedu kdo je to naredu ker naklučje

in  mi je blo mal bed za boyjse, k so bli opravičeno razburjeni, sam snitches get stitches - lepo sm jim pojasnu, da so me zamešal z nekom, pol je pa začel padat :D

 

mene je tip direkt  v  faco boxnu, je bil kr proper udarc k mi je kr dobr  telo premaknil.  jz sm se  mu  pa začel smejat v faco (ker sm dojel  da sm tok mrtu da sploh ne čutm udarcev)

pol me je še ene 2x, pa vidu da nima efekta pa so šli

najboljši part je bla tista desetinka k sm mu vidu v očeh da se je mal pokakal k je vidu kok mam melee resist nabildan

(še vedno bi me prefukal k nč)

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pizda js hvala bogu še nisem fasal resnih batin. Najbližje sem bil ene 10 let nazaj, k smo bili s kolegi na morju na Hrvaškem, mal šetamo 3 po plaži gor pa dol, nam zmanjka nosnega piva in kolega idiot pristopi do dveh mladenk in po uvodnem živjo zdravo, a vi kako te, butne "Imate možda nešto li za šmrkat". Groza, narkomani. Dekleti pokličeta lokalne momce, mi idioti tam čakamo namest da bi šli, pride 10 nabildanih hrvatov, en Bol razpizdjen k tadrug kaj slovenci narkomani nadlegujemo lokalna dekleta. Mal stojimo, oni nas sprašujejo kaj bomo (ja nc pizda, kaj da ti rečem, dej nas razbijte), sej ne vem kko smo se pol zmenil, ampak vem da smo odkorakal stran. 

 

Sej pol smo najdl enga lokalnega norca, ki nas je povezal z enimi cigani, ki so nam zdilal PCP (baje) in smo se neki časa mel kr luštno, mal pivičko, mal picigin mal biljard, pol je pa naenkrat ratu tak sketchy vibe in smo spizdil.

Povezava do prispevka

Jaz imam iz cele "zgodovine pretepov" zgolj parkrat razbito levo arkado in malenkost počeno levo ličnico (dejansko zanemarljivo, ampak na otip se vseeno čuti razpoka na kosti tik pod očesom). To je pa tudi to. Očitno sem jih zgolj "po levi" dobival. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 urami:

Jaz imam iz cele "zgodovine pretepov" zgolj parkrat razbito levo arkado in malenkost počeno levo ličnico (dejansko zanemarljivo, ampak na otip se vseeno čuti razpoka na kosti tik pod očesom). To je pa tudi to. Očitno sem jih zgolj "po levi" dobival. :) 


vecina ljudi je desnicarjev in tudi uzgejo z desno, ko pride do frke

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 5 urami:

mene je tip direkt  v  faco boxnu, je bil kr proper udarc k mi je kr dobr  telo premaknil....

Brez zamere, ampak znaš delovat full tak, da bi te vsak vsaj malo podprt z alkotom ošamaril :) Tak, da mogoče te je kje poslušal kdo pa niti ne veš in te ni zamenjal :D

 

O svojih srednješolskih iz 90 pa raje nem... pol na faksu smo v večini samo še pili in se za sebe brigali, pa raje fukali.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 10 urami:


Kam gre ta svet... Pred 2000, ko je bila pač še ta moja scena, tudi moji najbolj poznani "pretepači" niso nikoli kar nekaj ropali. Ajde, dostikrat je ktiri rekel: "Maš kaj dnara za posodit?" ali: "Boš plačal literco?", ampak to bolj tako, za brez veze in so reveža itak spustili naprej.
Dočim, enih par je bilo pa pač takih, da so se hoteli "pokazati". Mimogrede se je recimo zgodilo, da je "kolega" v družbi navrgel: "Glej tistega tam, zdaj ga grem malo zlamat." Pa je šel tja, kakih 50 m naprej in se zadrl: "Kaj me tak gledaš? Kaj bi rad?" in preden je oni revež sploh kaj rekel je že dobil par udarcev v glavo (povprečno: 1x z roko in 1x z nogo za zaključek).  Tako, čisto brez veze. 
Enkrat mi je bila kar muka, ker je en kolega zlomil nos enemu "neznancu" (spet čisto brez razloga) in potem sem skočil zraven in videl, da je ta poškodovani dejansko tudi moj kolega (iz drugih krogov). Jebat ga... pestro je bilo.

Kakšne smeti od kolegov si imel ti to, da so lomili nosove brez razloga?

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 22 urami:

Mati Marija milosti polna, to je dobesedno čudež, da katerakoli pravna služba vzame kot relevanten dokument. Pač dejansko napisana celi zapisniki, poročila in ovadbe v Šilc-slovnici, zaporedja in konsistentnost opisanega dogajanja v zapisnikih kot da bi se najprej na mrtvo napil in pol probal razložit, za kaj se je v bistvu šlo

Evo, se bom jaz obregnil ob tole, bom dal kudos policajem, izhajam pa itak iz lastne izkušnje. 

 

Januarja sem imel en incident z enim lokalnim troublemakerjem/junksom pred šihtom, ko je prišlo skorajda do pretepa med mano in njim (kar sem, milo rečeno, kar vesel, da ni, predvsem zaradi tega, ker je že on imel tudi incidente, kjer je z veseljem potegnil ven kakšen nož / kovinsko palico - nazadnje je zabodel enega 2-metraša v roko, istega modela pa so kakšno leto pred tem zabodli v jajca, lol). Skratka, on pobegne, pridejo policaji, vzamejo od mene izjavo za zapisnik, jaz sem itak bil pod vplivom adrenalina, roka mi je nekaj malega krvavela, kolegica iz sosednje stavbe popolnoma šokirana, me med vsakim drugim stavkom sprašuje, če sem res OK ... Ja, niti nočem videti, kako butasto izgleda tisti zapisnik :D

 

Situacija je potem še parkrat eskalirala z istim modelom, preden se je "skuliral" in prišel opravičit. 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče Pravkar:

Saj itak je drugače od primera do primera. Samo nek osnovni predmet iz kulture govornega in pisnega izražanja bi samo dobro naredil IMO :D

Haha, ja, se strinjam. To me spominja na nek vic, sori za tale Dacapo moment:

 

Prometna nesreča, mrtev voznik, deli telesa raztreščeni po cestišču. Policist dela zapisnik: "Leva roka pod avtom. Desna roka na cesti. Leva noga v kalani ... kanila ... kalina ..." Obupa, gre do kanalizacijskega jaška, vzame levo nogo, jo vrže na sredino ceste: "Leva noga na cesti." 

 

Ha ha. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...