Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Fagoti. Nekaj me zanima. Apple TV imava registriran na ženin mejl, jaz bi pa ga uporabljal na svojem IPADu, ker pač grem na službeno potovanje naslednji teden in bi tam do konca pogledal Severance. Ker imam main IPAD račun valda registriran na svoj mejl, ne vem, kako naj menjam login pri Apple TV appu. Pri third party appih seveda gre uizi menjat, Apple TV pa me ne spusti skozi. A se to sploh da al apple gonna apple in si ne smem sharat računa niti z ženo >.< . Googlam in redditam, pa kot da nihče nima tega problema

Povezava do prispevka

Nekaj me zanima glede zombijev, če kdo bolj pozna zadevo... A se zombijem, ko se transformirajo, tudi kosti full zmeščajo? Zanimivo mi je namreč, kako v vseh teh serijah čist ajnfoh z minimalno silo z nožem prebodejo lobanjo. Niti nobene udarne sile, ampak samo lagano porine. Če je kdo probal kdaj kaj takega, ziher ve, da je lobanjo prebiti ekstremno težko ali domala nemogoče. Je to samo za serije poenostavljeno?

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 29 minutami:

Se prav eno uro jem pa pijem pir za 1 uro pa dam 150


Nope, narobe si razumel: cena je za do 6 oseb za 2 uri. Lahko pa greš tudi sam, ja. :) 

Mene itak bolj zanima simulator, zato sem pa tudi vprašal.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 26. 1. 2023 at 22:25:

Podobno se zgodi z osebo, ki se cepi proti covidu - vodeneti začne. Telo se ti začne spreminjati v vodo, posameznik se lagmhko dobesedno utekočini. Vsaj tako je nazadnje zadevo razložil ženski visoko kvalificiran posameznik (voznik taxija).

 

Sodelavka ima partnerja, ki je na LPP zaposlen (bivši šofer), glede na pripovedi je očitno več kot pol šoferjev in osebja v delavnicah težkih antivaxxerjev :D

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

Kaj to je edini aranžma, ki ga ponuja?

150€ in kdo ti je kriv, da nimaš kolegov?


Točno to. Aranžmajev ima namreč cel kup. Npr. 30 minut simulatorja je 40 € itd.. Zato pa tudi sprašujem, če je kdo že bil. Plus predvsem to, da je lokacija Ravne na Koroškem (v smislu, da bi šel samo počekirat in odvozit en krog mi je enostavno no-go). 
https://sim83.simplybook.it/v2/#book

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...