Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Chris reče pred 3 urami:

Se že bojim cest okoli Positana.

Zakaj to? Res, da sem nazadnje bil pred ene 10imi leti, sam cesta so bile čisto kul. Nobenih gužv ali norcev. Taglavna magistrala je direkt ista scena, kakor jadranska magistrala pri Hrvatih, sam manj natrpana. Res cute road trip.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 2 urama:

Zelo ne priporocam. Bil dva tedna nazaj in si ne predstavljam kako mora biti ko je high-season. Ce mas sanso ti je najboljse dobit nek b&b v Napoliju, ki ima tudi parking. Od tam dalje pa lepo vlak+bus. Vlak do Sorrenta je 4e nato pa lahko vzames dnevni bus pass za Amalfi coast ki te pride 10e. Ma nasploh ne vem ce bi ti priporocal tisti del Italije v casu "visoke sezone'.

Očistno so se stvari spremenile, ali pa sem imel res srečo. Mi nismo imelio nobene gužve na cestah, pa smo bili dol sredi avgusta.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Zakaj to? Res, da sem nazadnje bil pred ene 10imi leti, sam cesta so bile čisto kul. Nobenih gužv ali norcev. Taglavna magistrala je direkt ista scena, kakor jadranska magistrala pri Hrvatih, sam manj natrpana. Res cute road trip.

Kar sem se zanimal je katastrofa poleti. Že tako je ožja cesta od magistrale, pa še bolj vjugasta, poleg tega pa je en pas komplet zaseden s parkiranimi avti (k jih folk pusti da gredo na plažo), pol pa znajdi se, še posebej s kakim kombijem ali avtodomom. No vsaj italijansko govorim tekoče, tako da bom lahko lahu jebal mtko v njegovem jeziku ko se bo rinil.  

Klasičen primer ceste iz Google Maps: 422 Amalfi Dr – Google Zemljevidi

uredilo bitje Chris
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Izobraževalni intermezzo... Minuta za kulturo.

 

_________

 

Arheologi so znova ocenili najdbo, ki so jo leta 1992 odkrili v rimski utrdbi v severovzhodni Angliji. Takrat so arheologi predmet kategorizirali kot pripomoček za krpanje, zdaj pa menijo, da je leseni falus služil kot spolna igračka.

 

Predmet so znova preučili raziskovalci z dublinske univerze Newcastle. "Del mene misli, da je samoumevno, da gre za penis. Ne vem, kdo je predmet v katalog vpisal kot orodje za krpanje. Morda je bilo komu neprijetno, da bi v katalog zapisal, za kaj gre, ali pa je ta nekdo menil, da Rimljani niso počeli tako prismuknjenih stvari," je dejal predavatelj z dublinske univerze Rob Collins. 

 

Ima bolj gladke konce, kar kaže na to, da so ga redno uporabljali. 

 

595e56a92a6529807ba6_62907213.jpg.26880ea400dea9b13ad9fbb66d55f1a1.jpg

 

_________

 

Hvala za pozornost

 

lp

 

 

Povezava do prispevka

Istra vs Dalmacija

 

Istra

+ blizu

+ boljša kulinarična ponudba in nasploh lokali

+ raziskovanje notranjih vasic

+ več opcij za šport

- dražje od dalmacije, tudi lokali dražji

- grše plaže in bolj umazano morje

+- več Slovencev, to enim ni cool, men je. V premanturi je prav Kranjski kamp recimo

 

Dalmacija

+ Prelepa narava in otoki, plaže

+ veliko skritih kotičkov in krajev, kjer si res sam lahko

+ čisto morje

+ cenejše nastanitve in lokali

+ lepši del Bosne je blizu, če bi šel kdo naprej raziskovat

- daleč, pa še razne cestnine in trajekti

- večina lokalov je opremljena še takrat, ko je Lepa Brena snemala film hajde da se volimo

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Kaj pa priporočate, za zbežat iz depre. Tam novembra za krompirjeve počitnice ali februarske? Ugotovil sem, da mi ni tak filing več bordat, včeraj sem bil na Krvavcu in sem se 3x dol spustil in imel poln kurac mraza in goveje muske...

Tko, da ni preveč drago. Za family? So to kanarci? Sam tam takrat niti ni tolk vroče? Tajska? Tajska je kar drag šport? Kaj Sharm el shejk? To je vedno dost poceni...

Povezava do prispevka

Jaz februarja ponavadi grem na nek semi-topel kraj, tam da je cirka 20 stopinj. Ponavadi so kakšni zanimivi otoki, Španija etc., rentanje avta je poceni ko svija (recimo 7 dni andaluzije full protection avto scena = 100 € rang) 

 

Krompirjeve počitnice pa so vedno neko evropsko mesto. Je pa res, da če bom imel otroke, da se mi ne bo dalo toliko po mestih šetat in bo mi tropi scena bolj dogajala :D 

 

Drugače za morje pa sva zdaj bila dve leti zapored na Cresu, letos bo pa nekaj drugega. Lani za super bonus dobil še korono na morju, tako da sem pol z vročino dobesedno umiral v kempu, dokler nisem požrl trme (ki bi jo moral požreti takoj), pospravil vse robe v kemper in naju zapeljal domov :D:D:D Tako da zdaj mi je Cres malo odbijajoč in bom rabil nekaj novega

Povezava do prispevka
atomic reče pred 7 urami:

Kaj pa priporočate, za zbežat iz depre. Tam novembra za krompirjeve počitnice ali februarske? Ugotovil sem, da mi ni tak filing več bordat, včeraj sem bil na Krvavcu in sem se 3x dol spustil in imel poln kurac mraza in goveje muske...

Tko, da ni preveč drago. Za family? So to kanarci? Sam tam takrat niti ni tolk vroče? Tajska? Tajska je kar drag šport? Kaj Sharm el shejk? To je vedno dost poceni...

 

mehika je bla res bolana. Februarja tho, novembra je dež :D realno ne vem, če ma kakšen minus, ogromno stvari za videt, cenoteji, plaže, itd. Edino, da te u bol turističnih delih probajo poscamat. Sam ok to je še kr tipično tud za kej druzga.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Dejmo ne ignorirat kupov morske trave, ki izgledajo svinjsko grdo in smrdijo po crknjenih ribah, ko že govorimo o mehiški obali :) pa o cenah, ki so v kakem Tulumu take ko v New Yorku. Pa da je vsa lepa obala v lasti resortov, na javnih plažah pa tok da se folk ne špika v žilo ob cesti.

 

Meni je bil Jukatan 6 / 10. Notranji del, džungla, cenote, razni majevski fuki, Merida in ostala mesteca 8 / 10, res lepo in zanimivo, Tulum, Isla Mujeres in ostali turistični trapi pa 4 / 10 in fuck the USA.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 minutami:

Dejmo ne ignorirat kupov morske trave, ki izgledajo svinjsko grdo in smrdijo po crknjenih ribah, ko že govorimo o mehiški obali :) pa o cenah, ki so v kakem Tulumu take ko v New Yorku. Pa da je vsa lepa obala v lasti resortov, na javnih plažah pa tok da se folk ne špika v žilo ob cesti.

 

Meni je bil Jukatan 6 / 10.

 

Men se je zdel smešno cheap, morje je blo hudo, v Tulumu sm mel 200 kvadraten apartma z bazenom za nekih 50e na dan, po lokalih valda nism hodu :D (ker sm bil s familijo), povprečno cena na obrok je bla med 5-10e na osebo, pivo 1.5e, Valladolid je bolano hudo mestece, ruševine nore, holbox ma res super obalo (glede trave se strinjam), toplo morje, lahk si sam. Resorti mi pucajo, ker so večinoma v Cancunu, kjer očitno nism bil več kot en dan. V vseh kurčevih cenotejih smo bli SAMI, tko dobesedno nobenga in človk plava po mili volji.

 

Sam tko za kot B izkušnjo, pa ne mislim, da tvoja ni relevantna, sam pač ta Mehika ma kr tko no več načinov kako jo lahk izkusiš :D

 

Men je bil uizi 9/10, pomoje eno redkih potovanj (pa grem relativno pogosto), ki bi ga ponovil.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Mnja ne vem kje si ti jedel v Tulumu za 5-10 € na osebo, predvsem pa nočem vedet kaj. Glede na to da je bila vsaka normalna stvar tam 15€ za jed minimalno, v trgovinah pa take cene ko v Franciji. Si bil ziher v Tulumu ti al si kaj pomešal? Mogoče si bil v Tolminu?

 

Drgač pa @atomic, če ti uspe dobiti kakšen dober deal, glej Maldive. Resno. Mega huda destinacija, meni čista 10. Pa ne seri s kakimi resorti (itak jih lahko obiščeš čez dan s čolnom, če se zmeniš). Pejdi na otoke, kjer živijo domačini ( in najdi kak domačinski hotel, so ful poceni. In potem delaš dnevne izlete, snorklanja, plavanja s kitovci itd. Res insane zanimivo, tko za odrasle kot za otroke.

 

Tole si poglej za referenco, na ta način bi ti predlagal:

https://www.shappa.si/potovanja/azija/potovanje-maldivi-xl.html

Povezava do prispevka

meni je bla tajska ful všeč, ko smo šli družinsko, najprej smo iz bangkoka šli na sever do chiang maia, pol smo pa z avionom letel na phuket se namakat za ene par dni. kolikor spremljam te zadeve je tajska še vedno ful poceni, sam tja prit nekaj stane. 

 

vietnam mi je bil dost smeti v primerjavi. 

 

jordanija je bil meni izjemno hud izlet. petra je 10/10, kopal smo se pa v rdečem morju. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

Mnja ne vem kje si ti jedel v Tulumu za 5-10 € na osebo, predvsem pa nočem vedet kaj. Glede na to da je bila vsaka normalna stvar tam 15€ za jed minimalno, v trgovinah pa take cene ko v Franciji. Si bil ziher v Tulumu ti al si kaj pomešal? Mogoče si bil v Tolminu?

 

Drgač pa @atomic, če ti uspe dobiti kakšen dober deal, glej Maldive. Resno. Mega huda destinacija, meni čista 10. Pa ne seri s kakimi resorti (itak jih lahko obiščeš čez dan s čolnom, če se zmeniš). Pejdi na otoke, kjer živijo domačini ( in najdi kak domačinski hotel, so ful poceni. In potem delaš dnevne izlete, snorklanja, plavanja s kitovci itd. Res insane zanimivo, tko za odrasle kot za otroke.

 

Tole si poglej za referenco, na ta način bi ti predlagal:

https://www.shappa.si/potovanja/azija/potovanje-maldivi-xl.html

 

Ne vem mel sm avto, jedl smo lokalno. Lahk ti kšno slikco dam, ni blo pa nikjer več k 10e na osebo za pač res hudo hrano. Trgovina je bla k leclerc tud (Chedraui), je blo dost overpriced stvari, predvsem ena pekarna je mela (sicer hude) rogljiče po 5e :D Blo je nivo une Ana Roš pekarne, pač overpriced smeti, sam zlo dobr generalno. 

 

pač obična hrana, ceviche, tacoti, ne govorim o neki fensijadi. 

 

https://goo.gl/maps/GjUU8DcWkh8rhWdZ6

 

Maš tud menu na googlu, mislim da nobena stvar ni bla nad 10e, večina pa okol 5e. Pa večina teh pač lokalnih restavracij je bla u temu rangu, verjamem pa da obstajajo tud tourist trapi, kjer ti overpriced hrano in koktajle uturavajo. Pač nism šel v takšne place, niti se mi ni zdel težko izognt temu, valda je lažje, ker pač smo hodil večinoma čez dan, ne pa zvečer, ko je v TULUMU pa drugih podobnih placih akcija :D. Apartma (ZAZEN@LUMINA) je bil res majka za 100e. 177 kvadratov, ogromna terasa, ogromne spalnice, fitnes, bazen, pač men je blo noro. Prou smešno mi je da si mel neko obratno izkušnjo.

 

Valladolid je bil še cenejši, hrana pa na res nenormalno visoki ravni, plus da je spucan, brez klošarjev, not sami mrki zajebani 1.50 veliki Maji, nobenih nategunov, taxi nas je cel dan fural okol za 30e. 

 

Nategnt so nas hotl pa nekje 2x in to obakrat v Tulumu, pred enim muzejem od enga hipi fotografa so kao ti mahal da parkiraj pri njih in ti pol hotl uturit dvakrat dražje karte. Pol pa isto v Tulumu pred ruševinami je neko divje parkirišče za dvojno ceno. Sej tega je še velik, sam načeloma se da uizi izognt tko da ignoriraš ljudi, ki ti mahajo. 

 

Del tripa sem mel avto, del pa javni transport, pomoje če bi šel še enkrat bi šel 100% z javnim transportom, ADO busi so carski, pocen pa povsod te prpelejo, taksiji pa urejeni pa poceni praktično povsod.

Vbu1cwnJXt998tgyYRzstj0hPaj_-NHrcnFsUj3sSgXTOOXcSfQTA69ddR6sbY0o4Y2LI20M6oak1GPYO9rIvHtaNtfFYbn2MX_KrSzfuS90xlcr6VIqMVWdIPCis9arJlEv4HmfizQWwnSCx4SRoUKM3UWbNWLzVbQvdtWlQZnoLVAYC2IhQr4uPc9krxgRpsKUT780KGeOsFWWKH1U681G_lHWKSWWBmiCsj0SIEabuKxsQgaKO2NUI07OPmU0U6xg4--xC0PmQtu2qrdvQww_B3_PFJHq3kt2H9vjBcv7n0sK7lTvGas0ujxzJuTI0Fl6KzyBdpa7LDGPbMu6XzhJdne-Vn119IQIcEUzm_7B_dSBs5xr48hOZx0DY8tHwHt-7d4MTLCkveng_IoEX3-95Gk5rUi2ADWKISP5h8KbV2_o5f9ywCpKw6JO9ao5gxqTG8O2BoRj87lNcP4gFnVNQuWMcLs4KoRcMlFcIWMMOpOrEjCLN1rJzRcKiQwri3i6JMM4X0pC73rJIRT3KitplJ1ZhVv75NIkutZRW5gOwVtxtAB_u7bKuRPEb0o4deQixj89mGxYeTeRLCaz26MOXVnEkiSg_60sllgZ2Womo3h1tuGkAcuuI27RJKTgo_HJuT58jOprQRMTlIB1fvcOnfJ7EAxEEtASttLxzvHEcYSADC_2v1qSDO1kzhS6SwkJOCa-MkR2MEOddEgThfkrmKtNMhNOPGfkwDGvLAy4E7_btRJDQCyn-biSKct0wo6E5SjTpGiet-eo382lkpaFs2mmzG-v4ELy4DVxa8Uh_EofeRu0C9Yj1pl5TpeLzb6_oQbr2ZKlmPJlP256iRJPwgCG6b9u19DRgRpLDrEF3TkZvCONTv-dU91cu5sjo-Lbh0k23S9YJryCGAqbkZz5HhXm79XzQUrtV20-UOWdjUrASSAJsefFqFU1kTLc1rCyXZvuEtrRv8c=w1719-h1289-no?authuser=1

ryvEr91_-ukiWFoArenKwD_w1DWIyUCDa5KTCMV2Hfb-K2598saUPnAevhIOA6bxq_nKgBQRachCyOiUPovjLkWfyaq-IKGFSY-8YSMIogC6xIWAHtb8y-E7OaS95S-6JmYBxQHarYQ0v1vxXIi1apkWYUtLfKr0-H8Zw1FhihwszpS5w54pqMSS9F8Ra4GklZ69ZRfa8TOZa1WKt7_jc5p2zh4BbUzsi8pzAj2XTTxl8SU6r6BaJzqRbl8duY1YyUQzWxRQifMdo5ufea_QdqSSygD9B4RjvG5iu-m5ra8QHcMEFOzkxokT_Di4TJqNSNDiKfQrULv0L1FIcF5_ycLBG2nwgaL8dA-Bj03j-iV7ZC_rsOh7wd7YgadoPWi64WgvrtSQObgSuiI4rQqacBZ_aeDdJzCSH9YUtHJBmYJoFMX5tdHj-zA2fqmcU5WBILgwm6p4d5BTKsbk5KlEVzqaknH_YF10xtHxrXXr_RIqj0W0f5oCNEIXKr4L4kufAAbsoew_-XiL7226sSX4GD576ngTUa2JT0C9ARdpelZb8xH2X09gQI6FaXB6SUuylrzpS4LbWpOdQg_KngnD2ys5mo_bhEXFceU94ju7sXaJa1i4S1G0JJtlSN4j4aSJ-kj1tuS7WbRNym1NPwD9Dd4liEBfG8nrvpDdNl4uthuHdNIJuPWxZV4aFTbVysF4gFpDVZM9jarfhpKhodaF6MfHIlTe_5331GswOWXxBXxFzE2z4-ifL9iDDVoCbiPKh0_zfe6ORR99mnhtkNnsA7WgEh5yVvyHecTKaKcViUzUe2rPP2NcGyzhnBfvXxVxxR7dEi8AMVWAMfAjomSHvs7_ExIiLim1xFJZOnCdg9vBLbSUyazf2BWu3rOiE3DJzCEVw6Kg1bJdn3uqeHE2bOpuxfSki9J4Owm6CBgSRh2Rk4-okTnKcENQdEIV-Z1xe6LXZY8Y-RUWb9Y=w1719-h1289-no?authuser=1

 

NdBhtUVeg9qauNAG6OeU8XMuGy206Ns2M4cQZjH-HpJmwzevRi2HAa_A9mnAFa2z_2RktiQM46Tneiq892nAd2mOiONrocxdPWMty_fNtg1S7BQjLo9vgcWHmvlXwXa9o8OsLMCtfCEHoP9gOywGiQjC_MmohcEeJvsR6aX4waOXGHIobkg46Wh6vz8fx8f8Vlb-Z_GZ0x2xwVgN9t-bk7IGrER8x_-vrHlTN1E8sBmcG-dDKpqe7JIqAuWFLtIghn7yK7q7F-Wwb8gV9Oc8L1gSO6h1yx5CWC-ru59T1V9KrASbfI89cp0NlZz0dd1VFrnm38WGgrPlQzO-SWtTxLB88XswwDaGXkqp4wH3d06dvs7XGXsS9yemCqHJ8lPyS2jMjOAR6AoxKTmW5gVv59hx8A5cYRxs7eEyBg00rOMcOqX-SFWnIMQt-czxdR3A0Uot2dsGy96dPNnE9fn5pO3MhjW3vjupRUM9rbZBV50IRMB-T84goZMKn2KddgZ1HWMQ5qabaAByHPqM-Wnb-WaJEEoswX7Fphk7sd-PNHaAbw4hzN9qKBHjKgbUfD-v9J9rZDOT_eWArQLERZ2Z2g0s8wpi1WPu6mNGVgaetdF-Mx4Q_9QFVnEa3OAtpoYdb-J33GLmZC2wIqsx3LQkRV1iQ0IfZJTqT002d8Ef1169yvr_gkN_mc5tL3WpcvAV3D-G_J9ILtuYwCBkBXAV7Vn5LNlfHMR1jOdgNwAyeps1MDWuxeJJB-I4cY0YgIcXtX6u3F1HYh0GoMuRi4gWv_FMH0lqHxmIOewRR3lyUz71Q3zXX4DomZPQp3V2p_oG-De3tX6mANGBGiiaFNAJKhxqij3SIUXY2eH87I3RD9ze0KKjPfA_d2-8BRy2yajv7oKleIE4Q5fbMQqUyyI_or9QE3WYk8yiB8ZyCbQKIZ-SF_T6lgf7eXX8oM0MnRJ0u8NMhJIrGJhndgA=w1719-h1289-no?authuser=1

 

4y6UdaOyQQF8Wuw6uSHGqEO-1m14pTRyWFV2Uo6CVZzTlmV1lbsCUYVbWmsVY0V3Fba-zPbR8CIyV-6bpHrEPkOkexZ7fWBngfxtJ8j01N5F8b_GSchoIfqF6f-ra0V5HwWxkH4iHfMG3DmlDYm_jKn1FtpA9T5c8T1j3K5Nqk9YCF8jtkMIZ3RD-6J2pLSl3ZGrL3EdRHcXB2LQMLXny_oThyYaazSJyWKB2TYRI5BUczjZ9w6uvHlWzJp3nG3XbePc1noi1f0zrM7z1vpqKGkfhnwS3PAChcMXKXxwIUTk3wzzgf00gtTI7UHO0rYv-qHJuBEOrJ2rqWwzkcxYBM9wj2OweZG7xZmrZcfYW-chdu7VV0MI-sv17-a3EQQyX53g0OtBp7V2iW9_ZtY8KmIjNHLHfCHkVW-BA_4JXLcnhVUHMwm7W_s-SwZXt90GjlmpSlEDse0M397ir8RwkQfrReko_UcExBia0qsF54HbPlSg-C1XhUZzYGwr3ALHFUvyxUvxsDSNNtIJvhf8lD7nMVcAQjXiuauMWBUR0rlZCp-VCHauFWEqgS01JkxsZGbM-ZHvZhXsfOzzZL0U5urwGtM4jvxMOYN-8wDKjMH3Ymtakr0ke58yigAjwhc3jar3iSlxKCcGhLV246Y7ogsxsT4XBM6b-lgYpD7pS5fqa7m4M8xUBl9SVHppyFKlQBdlP1VG-zyY-y_efLGAVQxUQPe-Rdke0SxBRSVWl58hLo4d2ji9Ijgm69iCgqWbPQIkU_T5kscJpwH4npJsUnmkfWnr14r0r_BKjzih5mUVNnoobqdL9iIa5Gt0UtUmihNDjnUsUiDHPsghe0rLx68uMSwiM7jTjlbV8K80PULKxXLuF8vmD_BAAhK47fP_WaS3stwZey7BPwKSGRv4F02cekC9S2dbNPoCXuhUz1qqFwUM5QqLLKtrjt0ECAHnoJWSuyb2KtjCYJo=w2560-h1152-no?authuser=1

 

 

 

fo2n4AClt9wTqtxOC30y_N8tM5Ddhq8VQSwVor-PkKhAxOFjAKZhFzoX9mXkWeX7ghBAaAla2EnI7icDFBkqrzyW43ZOtvwcRnJStBsYkhPWA2FXIAT6KkF_njqTYM4QSBPOD1IfICMBSArwI4LkZ-bNsPyJnqX8mzWP0tdMnWP0uwA2i7zHxAjc7ETtv3sSibm69GcgJoJnBNA9X7eF9RTXFt-7Vj4nOpt5xyGm7ovGPeyc5GNOr6igYjKCY3EIBOEAPw0uq3ATrhkJ8_S7ngomXhH67BjtyVMArxQ35COFfYv2J7JYBugy85RQrKEj73fV810AH3vNbYBfw_4Tzd6EskVnouTaRWfIVsjKHa0-9voM3yZqfhLdZzTlQCSg4NsOF8jSolRpE0tWrEdL5cRpNbbTNpXquKe3D8FvAZd5FEpIa3EBLQYp0cRvlIpYj75H3U4gF4acNb8gHzMk54AlVZdtkH3RUxIJAFoxdW6NwSfa8vA-y1mtx5fjTpcrucqBbTSbcF9G-25Y4dcvaFeCZmis78hb2zIMqGTSLY5TDdhuGNjb2eZJeOCCUe6-FscOf66Q0DBHEtLUoLiJydU8R-W1oRZ3uFVG4G4vxRolO-YfpAaPFpxG2oZ-ow6ecWiKACQNZbU2E-6e9_RTIQhE2coCnfa1C45ZJ6EN6Bzu43tHX0suNRHrHfB_ZmY1NlDv2A-wltrbwsehrkIiyFbbs_ioYqvv_RIsE3jmPE--7fZhFf98JfghNmfroLj7084uQeUxmre7OeEnn7hrT1JWk-Tex9K4oKT6Vg5ptBHbrDBcmvWORYy5VgRO9gq31Gl2fPNECSxNz4PaJPNQTlNo6Mo9482w7Kee7bzK3777mmSN9aItcao5Hh9TrE2Lt5JB3Y3Gg01cLaoEMrgbOn-vgbLQ2selPSfUG5KLdADmvG6QIN_0QD6S1iuycsPGHMaR_iywVC1v_mk=w1719-h1289-no?authuser=1

Povezava do prispevka

Vis je res lep, plaže so bomba, fotogeničnost otoka je nenadjebiva, carske stvari za raziskovat (rovi od podmornic, vojaška baza na hribu, zakotne plaže), super kulinarika in enološka notranjost otoka

 

minus je sam da se voziš cel dan (štartal mnde ob 3h zjutri da smo ujel trajekt ob 7ih pa pol še 4 ure trajekta), za manj k 10 dni se ne splača it

Povezava do prispevka

Jaz zdaj malo več hodim po trail tekmah dol in od tega kar sem bil:

- Krk mi je kul, predvsem Baška in oni konci dol, je pa v sezoni gužva ...

- Rab mi je presenetljivo kul, sam spet izven sezone, zadnji dan sem bil lani na mivkasti plaži in je blo noro dobro, prej pa na gozdnem delu Kalifront, ki je tudi zelo kul,

- Pag mi je še najmanj seksi, bom letos videl, če bo kak boljši občutek.

- Opatija mi je carska, zraven Učka, greš lepo gor dol in se zjebeš do jaja, potem pa se  sam fukneš v vodo, se je pa tisti konec tako brutalno podražil, da niti ni več smešno :( 

Povezava do prispevka

Pag je kul za žurat za mladino, ni mi bla nikoli všeč destinacija za neko relaksacijo. Rab je top če imaš nek mali čoln. Maš ful majhnih otokov tam in se lohka voziš okrog in greš na kak pohod in vidiš te divje koze tam al kaj so. Pomojem sem najmanj tam bil prav na tej glavni plaži. Brač in Krk sta oba top!

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 5 urami:

Men je drgace Vis najbolji otok od vseh kaj sem bil na hrvatskem.

 

vlaho reče pred 4 urami:

Vis je res lep, plaže so bomba, fotogeničnost otoka je nenadjebiva, carske stvari za raziskovat (rovi od podmornic, vojaška baza na hribu, zakotne plaže), super kulinarika in enološka notranjost otoka

 

minus je sam da se voziš cel dan (štartal mnde ob 3h zjutri da smo ujel trajekt ob 7ih pa pol še 4 ure trajekta), za manj k 10 dni se ne splača it

 

hvala za tale soft sell, nigger brothers  :D  Zdej imam na "must-visit" spisku Vis, Dugi otok in Mljet.

 

pizda no res kar preveč blizu vse troje :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...