Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Jaz se spomnim, da sem v prejšnji službi zavlačeval z bolniško, ker pač v šoli je nelagodno vzet bolniško

 

In sem ignoriral zjebano grlo

 

Do točke, da pridem enkrat v službo in fizično nisem moral več govorit, dejansko taka bolečina, da ko sem vdihnil zrak skozi usta je bil filing, da mi je nekdo nož porinil v goltanec

 

In pol sem bil 5x dlje na bolniški kokr da bi vzel na začetku in lepo v miru pocajtal v dveh dneh grlo ob čajčku

 

GG WP :D 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 10 minutami:

Jaz sem 2x v življenju "vzel" bolniško. 1x sem bil prisiljen (vodene koze), drugič pa pogojno zaradi bolj konkretne poškodbe kolena (res komaj da sem hodil, čeprav mi itak ni ustrezalo biti doma).  

Na s.p. itak nimaš bolniške. Na d.o.o. pa, če z direktorjem usluga to, usluga ono, cel kup piknikov,... pa si lahko praktično kolko hočeš.

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 1 uro:

To hvalisanje da joj jaz ne nism nikoli na bolniški mi je res wtf.. 

 

grem na bolniško vsakič, če je res treba

sam tbh v malih firmah je kr jebeno no in se te zna kr postrani gledat (ali se dvigneš na lestvici za morebitni odstrel)

k se konkretno bolj pozna če manjka  1 od 4, k 1 od 500 :D

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 5 minutami:

sam tbh v malih firmah je kr jebeno no in se te zna kr postrani gledat (ali se dvigneš na lestvici za morebitni odstrel)

k se konkretno bolj pozna če manjka  1 od 4, k 1 od 500 :D


V mojem primeru je bila sicer velika firma, ampak na svojem delovnem mestu sem bil samo jaz in dejansko nisem imel nekega pravega namestnika. Dalo se je seveda urediti kakšne manjše zadeve, tudi preko supporta na telefonu in "home offica", ampak vseeno.. Pa ni se mi šlo zaradi samega podjetja, pač tak karakter sem, da sem v svojem delu užival. Saj potem sem se sčasoma navadil, da sem na dopustu začel izklapljati fon in sprejel dejstvo, da ima človek tudi "svoj" lajf. :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...