Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

darksaga reče pred 23 minutami:

@lizz poglej ta link .

 

A metoda z listom solate je delovala? ;)

 

a nima GPS tm do 5m odstopanja?

 

 

tomazek reče pred 23 minutami:

Key finder ji nalimaj na oklep, pa pol greš po vrtu in zažvižgaš pa ti bo želva nazaj bipkala.

 

61hAOwuxLuL._AC_SX425_.jpg.2b0fbbca02bd2cc4a1307b67bfc56555.jpg

 

 

tole dejansk ni zanic ideja

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Letos ko je bil odpovedan jih je par prišlo, ki so se predhodno testirali na Covid 19. Rezultate si seveda moral prej po ZS poslat njemu. 

Tam sem bil, zadnja slika, dve mizi, po mojem štetju so bili trije... razen, če se zadnji šteje 2x zaradi dveh miz :D

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 10 minutami:

Aja, ne, na prvem meetu me še ni bilo. Nisem vedel niti, o katerem srečanju je bilo govora tule.

 

Samo na drugem meetu sem pa bil zraven, kot tedaj še edini nečlan mn3njalnika :)

No, tudi na prvem meetu smo imeli nečlana, ampak po spominu se tisti ni potem nikoli registriral 

 

Si je najbrž mislil jebeš te retarde :D 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 1 uro:

Bil je še en random model zraven Bessija, samo mislim da ni bil ČLAN

 

Drugače letošnji meet zares ne šteje, ker se nas je slučajno srečalo par forumašev v Lokusu :D 

@Slinch fuck, emšo...KŠ itak, še mi zdi da, sem celo jaz predlagal plac, ja zraven je bil Jackobi(KSi) na mn3 pa ne vem kak nick je imel, ga je pa imel, itak ni bil ravno aktiven tukaj, sva pa kar nekajkrat skupaj obiskala Infogamer sejem in posnela slideshowe... 

Povezava do prispevka

Prvi spil na Pocketstationu je bil  mini spilcic Chocobo World iz japonske razlicice FF8 (to sem nahekal adapter in potem se Ir protokol na palmu da sem preko emulrianja multiplayerja svojega chocoba spravil na 9999, good times). PS1 nikoli nisem imel. :( Prvi PS1 spil, ki ga vtaknil v launch PS2 je bil Vagrant Story. PS2 spil pa Gradius III. Prvi spil na PS3 je bil Super rub'a'dub, metem ko na PS4 import PS3 verzije Assassin's Creed Black Flaga.

Povezava do prispevka

Ko sem kupil PS2 od sošolca je imel ful igrc zraven in ne spomnem se kaj sem najprej igral. V spominu mi je takrat najbolj ostal MGS, fak kako mi je to trgalo gate takrat, malokatera igra je segla tako globoko vame kot MGS takrat, spominjam se poetike, osamljenosti Sniper wolf, ko nekako po tem, ko jo spoznaš kot zajebano hladnokrvno morilko, jo še spoznaš kot človeka ki je zataval, "looking the world through the scope" ... Silent Hill še se spomnem da sem ful nažigall (enkrat sem igral ponoči sam v temi, ležal na kavču in pes je ležal na meni, tko na pol spal, pol pa najbolj random v enem momentu samo zalajal proti moji faci kot da me bo ugriznu, sredi nekega mojega presranega tavanja po megli, kr cel sem se stresu, mislim da sem ponesreči še z nogo neki brcnu playstation in pol bil ful žalosten).

Povezava do prispevka

A lahko nek šerif pogleda, zakaj je moj račun ĆENIR zaklenjen? Ne spomnim se, da bi delal sranje, ko se probam loginat mi napiše "tvoj račun je zaklenjen". 

uredilo bitje Chenier_
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...