Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

vstanem tam nekje ob 08:00 (budilko imam mal prej, ker se rad še malo potenstam). Idealka mi je biti v postelji ob 24:00, sam žal prevečkrat potegnem do 01:00 (špili, shitposting, bedarije na mobitelu). Ampak ja, 8 ur mi je majka, kadar mi rata sem potem čist na power še cel dan :)  7 ur je tudi še kul, 6 ur ali celo manj sem pa tuna polž.

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 7 urami:

Vstanem ob 5:30... spat grem ob 00+... 4-5h je nekje dovolj.:mafija:

 

jelly af

 

drgač med tednom okol 7h. 22.30 se začnem spravljat za v postlo, tko da zaspim nekje 22.45-23.00, vstajam 5:50

čez vikend probam 9h, pa tud velikrat ne uspe.

 

Sem mel pa zdej eno obdobje, k sem hodil isto spat, potem sem se pa zbudil 4.00-4.20 in nisem mogu zaspat nazaj (sem pa ležal to budilke).

Bil sem zombi

Povezava do prispevka

Pizda če je dedec res zmožen kul funkcionirati s 4 urami spanja na dan je to insane game changer proti takem polžu kot sem jaz, ki rabi vsaj 7 ur. Recimo da si "odrasel" od 20 leta dalje in da imaš nek normalen lajf do 80ega leta. To je 60 let * 365 dni * 3 ure = 65.700 ur oz 2.738 dni oz nekje 7 let in pol več aktivnega lajfa za Bessija, ffs :wacko: 

 

S tem da je dec razlagal da je iz zelo bogate plemiške družine in da ni delal niti še enega dneva u lajfu. Tko da tistim uram zgoraj dodajmo še cca 250 delovnih dni * 8 ur * 45 let. Rajši ne bom računal, samo neki bom napisal: ban.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Spim ene 6-7 ur dnevno, odvisno od tega, al delam od doma ali ne (2-3x na teden), ker seveda v slednjem primeru lahko kako uro kasneje vstanem

 

Zaspim ob delavnikih običajno okrog polnoči, pol ure gor ali dol; včasih v pojstli že prej malo berem ali gledam random shit na telefonu/tablici, kar me tudi precej hitro uspava

 

Če se vozim na šiht, vstanem okrog 6:30, ker ne maram zjutraj hitet in mam rad kombo tuš + zajtrk + kava + malo novic iz časopisa/telefona, to mi vzame dobro uro

 

sem pa ugotovil, da je telo že res ful navajeno na zbujanje malo pred 6. uro; tudi v prostih dneh se zbudim približno tak čas in ne morem več nazaj zaspat; lahko še kako uro dremam al pa zbujen malo na slušalkah muziko poslušam z zaprtimi očmi... tako je že precej let in sem kar jelly tistim, ki lahko takoj preklopjo v wekeend/vacation mode in brez problema ob sobotah in nedeljah potegnejo do osmih, devetih.

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 urami:

Pizda če je dedec res zmožen kul funkcionirati s 4 urami spanja na dan je to insane game changer proti takem polžu kot sem jaz, ki rabi vsaj 7 ur. Recimo da si "odrasel" od 20 leta dalje in da imaš nek normalen lajf do 80ega leta. To je 60 let * 365 dni * 3 ure = 65.700 ur oz 2.738 dni oz nekje 7 let in pol več aktivnega lajfa za Bessija, ffs :wacko: 

 

S tem da je dec razlagal da je iz zelo bogate plemiške družine in da ni delal niti še enega dneva u lajfu. Tko da tistim uram zgoraj dodajmo še cca 250 delovnih dni * 8 ur * 45 let. Rajši ne bom računal, samo neki bom napisal: ban.

LOL 

večeraj sem šel spat ne vem kdaj, spet 00+ glede na post, mal sem potegnil in imel zajtrk enkrat po 7:00 potem sem šel obrezovat drevje, pač, pomlad je, zdaj sem prišel domov. Na vrsti so družinske seanse, veretno do 22h+ potem je pa na vrsti čas zame, upam da grem spat pred 00h, ker jutri zjutraj peljem ta malo na avion, potem gremo pa gledat ene parcele... in bom cel dan na nogah... 

Napisal sem 4-5h spanja ni všteto nočno scanje in posteljne aktivnosti.

Včasih smo imeli eno on-line klapo kjer je prevladovalo mnenje, da je potreba po spanju samo mit in, da lahko gearse igraš v neskončnost... Xombiji pač.

V Battlefieldu pa tudi niso bile nič nenavadnega seanse do belega dne :fun:

 

Enkrat sem C&C igral do dneva potem sem šel pa v službo.

 

Sem bil pa na nogah v rl z lopato v roki tudi 4dni skupaj z minimalno količino spanja po max 1h-2h skupaj... sem pa potem vsaj 12h skupaj spal.

 

Večdnevni žuri, tud itak... edino alko naredi svoje. 

 

Lahko pa eno rundo 15min odspim na stolu in sem dober spet za nekaj časa.

 

Evo tole je bilo danes v delu...2071936837_20230318_1152222_copy_1024x768.thumb.jpg.404a8d409fc1a438dc5c6a527cfb103a.jpg

 

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 13 urami:

Mene edino zjebe tale premik ure... rabim pol leta, da se navadim, pol je pa OK :rofl:

evo to je ena stvar kjer mam js superpower in praktično ne opazim da se je ura premaknila

 

spim cca isto kot Berba, ajde zdej k on ne žura se zna zgodit da kšn vikend ne prinesem not tolk spanja kot on in ga pol mal pogrešam, sam se mi zdi vredno

Povezava do prispevka

Ne

20.3.

Navedek

Pozdravljeni,

 

Pošta Slovenije je sporočila, da je šla revija danes v dostavo, tako da bi morala biti jutri pri vas z redno pošto.

Še enkrat iskreno opravičilo za tokratno zamudo.

 

 

Lep pozdrav,

Martin Klemenc

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

ja, trgovina@jazbina.si

 

Na FB je Sneti napisal...

Navedek

Sergej Hvala
23 h  · 
Vem, zamujamo, tepite Jazbeca, preganjajte ga in mu nastavljajte strupene pasti, ampak končno smo z vami. Če pa nismo -- tepite Jazbeca, preganjajte ga in mu nastavljajte strupene pasti!

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...