Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 6 minutami:

 

Rusa, ki je ubil črnca - in potem govor v smislu "mi smo ipak jači, ampak dejmo si prizadevat za mir, jebeš to prepucavanje" :D


Ja, saj točno to pravim. Takrat so bili pač taki časi in film je za moj okus šel absolutno preveč v politiko. Dejansko sta mi štirica in nato petka najslabša filma v franšizi.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

to je isto ko da aktiviraš invisibility cloak in greš v trgovino in ukradeš komplet štumfov in gat

change my mind

 

velik direktorjev si zarad tega lahko privošči samo eno hišo z bazenom in dve jahti, za tatretjo zmanka keša

kako sploh lahko spite ponoči??

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Kdo bo odprl temo za pogovore o Videoigricah in resentimentu (po domače fight med woksterji in nonwoksterji)

 

Berem članek o tem, da bodo cenzurirali knjige Agathe Christie

 

Navedek

Niti znamenitim knjigam Agathe Christie o Herculu Poirotu in gospodični Marple, napisanim med letoma 1920 in 1976, se v novih izdajah očitno ni uspelo izmuzniti preureditvi nekaterih odlomkov, ki bi se lahko sodobnemu občinstvu zdeli žaljivi.

 

Si mislim, okej, da vidimo, kaj je najslabše, kar je sproducirala ...

 

And Then There Were None - Wikipedia

 

Ok, I get it :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...