Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Evo srkam kavico in čekiram navidezne diske... 

 

in evo takoj biznis...

Navedek

Zdravo.

  

 Jaz sem Azim Hashim Premji, indijski poslovni tajkun, vlagatelj in filantrop, ki se je odlocil, da vam doniram znesek 1.200.000,00 EUR. Prosimo, kontaktirajte za vec informacij. E-pošta: XXXXXXX
Vec o meni si lahko preberete tudi na spodnji povezavi
XXXXXX

Lep pozdrav

Generalni direktor Wipro Limited

Azim Hashim Premji

E-pošta: XXXXX

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

A nismo že imeli debate o spanju? Oh well, jaz potrebujem za kolikor toliko normalno delovanje vsaj 7 ur spanca, če slučajno več dni zapored spim manj, sem itak že lahko mrtev. Med tednom vstajam ob 5.30, vlak imam ob 6:23, če grem z avtom, pa spim ponavadi do 6.00, pa se odpravim od doma ob 6:45 (zjutraj še nekako v LJ, popoldne pa ali raje delam do 17.00-17:30, da se izognem rush hour, ker če grem že ob 16.00 domov....oh boy....ubijajo me kolone, raje vidim, da ima vlak 1h zamude in sedim na vlaku pa spim/berem/igram). Ob vikendih pa vstajam nekje med 8.00 in 10.00, spim tudi po 10 ur da, ker grem zadnje leto redkokdaj po polnoči spat... emšo or smth. Ampak se trudim vstati okol 9.00 vsaj, da v miru pojem zajtrk, spijem kofe in potem čim več opravkov narediti do kosila, da jih imam popoldne manj ali nič.

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 19 urami:

Ma neki posebi ni ozdravljivo, izgine pa praktično 100 % v obdobjih, ko imam zdrav življenjski slog (gibanje, spanje, hrana). V petek sem spil dva pira in pivo mi ful slabo vpliva na dermatitis. Kriv je pa Slinch, ker smo bili jaz, Slinch, Galko in Feget povabljeni v Kranj in sem pil pivo, da sem pozabil, da @Slinch ni prišel in mi ni pomagal pri zastopanju woke teama :(  

 

Po eni strani dobra motivacija, da se držiš zdravega načina življenja, če gledaš na stvar pozitivno. :)

To imaš od malega, al se ti je pojavilo kasneje? Možno da pride tudi od preveč kozmetike?

Vprašam, ki jaz sem pred časom imel težave s prhljajem (ni sicer isto, ampak je tudi neko stanje), ker sem si prepogosto umival lase s šamponom, ker so se mi hitro mastili (sem se zaciklal - več kot so se mi mastili več sem umival in več sem umival, več so se mi mastili) - ko sem se odločil presekat in zmanjšat šampon na kake 1/4 prejšnje količine, nimam več ne problemov s prhljajem, ne s hitrim maščenjem las - prvih par tednov so se mi še vedno enako hitro mastili in sem zgledal malo neurejeno, ampak potem se je vse uravnalo.

Kurac je tudi vsa ta kemija, v kateri smo natopljeni - zdaj probavam tudi vse ostalo zmanjšat na minimum - ne uporabljam več parfumov, balzamov po britju ipd. kar ni nujno...

Povezava do prispevka

Meni so pa v zadnjih nekaj letih začela ful smrdeti jajca. Pa ne pomaga nič, ne britje ne molitev ne cvet vrtnice v riti. Pač po parih urah minimalne aktivnosti pride do pojava: Rotten egg. Ko sem bil 10 let mlajši sem pa lahko po več ur delal kolesa in prevale z jajci zavitimi v plastično folijo, pa nič.

 

Kurčeva starost ej. Sam še čakam da začnem nenadzorovano srati v hlače.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Galko reče pred 28 minutami:

Meni so pa v zadnjih nekaj letih začela ful smrdeti jajca. Pa ne pomaga nič, ne britje ne molitev ne cvet vrtnice v riti. Pač po parih urah minimalne aktivnosti pride do pojava: Rotten egg. Ko sem bil 10 let mlajši sem pa lahko po več ur delal kolesa in prevale z jajci zavitimi v plastično folijo, pa nič.

 

Kurčeva starost ej. Sam še čakam da začnem nenadzorovano srati v hlače.

 

Boli te kurac, folk po koroni itak slabo voha :D

 

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 38 minutami:

Mnjah, jaz sem zaradi prhljaja vsa ta leta uporabljal head&shoulders, kar mi je stanjšalo lase, sedaj sem pa presedlal na nek šampon, ki naj bi kao jih zgostil (in menda celo deluje, vsaj žena tako pravi), ampak se mi je pa prhljaj vrnil :/ Upam, da se bo uravnalo....

tomazek reče pred 34 minutami:

Za prhljaj meni najbolj pomaga rumeni Vichy Dercos, ki se dobi v lekarni. Ne uporabljam ga vedno, ker ni priporočljivo preveč. Operem pa lase 2 ali mogoče 3x v enem tednu (ko se pojavi prhljaj) in izgine za nekaj časa... ta je za suho lasišče, za mastno je neke malo drugačne barve.

Pejta k zdravniku in se zmenita za recept za Belosalic. Meni in nekaj kolegom, ki sem jim svetoval zadevo, je rešilo vse probleme s prhljajem/luskavico.

Pred tem mi ni nikoli nič zares pomagalo. Tole je faking čudežno zdravilo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 40 minutami:

Za prhljaj meni najbolj pomaga rumeni Vichy Dercos, ki se dobi v lekarni. Ne uporabljam ga vedno, ker ni priporočljivo preveč. Operem pa lase 2 ali mogoče 3x v enem tednu (ko se pojavi prhljaj) in izgine za nekaj časa... ta je za suho lasišče, za mastno je neke malo drugačne barve.

+1. Jaz sem ga sicer tudi že kupil v DM. Sem pa pred tem uporabil ene par različnih šamponov in edini ta je meni pomagal. 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Chenier reče Dne, 19. 4. 2023 at 13:10:

Nisva v pričakovanju, varianta: ne blokiramo in ko bo bo oziroma če bo bo :D 

Ma imam eno obliko dermatitisa, zaradi katerega je moja rutina takšna: nanesem eno zdravilo na lase, pustim 5 minut, nanesem šampon 1x in pustim 10 minut, nanesem šampon drugič, pustim 5 minut, sperem lase, nanesem drugo zdravilo in posušim. Če delam tako, se mi na lasišču pozna minimalno, sicer imam ob določenih okoliščinah (ko slabo jem, spim itd.) izbruh

fak, in tle je šlo men na kurac k sem mela podaljške in sem rabila najprej 15min drgnjenja pod tušem in pol 15min sušenja da sem opravila z njimi

na srečo nimam mastnih las in sem lahko to delala na 5 dni al pa celo 1 teden če sem žrtvovala mal več suhega šampona

 

zdej mam končno spet kratke lase in jih lahko zrihtam cele v 10-15min k človek

 

Vučko3 reče Dne, 19. 4. 2023 at 16:05:

Sam najboljsi obcutek, ko se zbudim kako uro dve prej, ugotovim, da še lahko spim mmmmm mm

men se je kr gadno zbudit prej, sicer ponavadi komot zaspim nazaj (razen danes omg od 3h zjutri sem se sam še premetavala), ampak nekak zjutri nisem ista kot če bi spala v kosu

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 7 minutami:

Drgač zadnje noči je neki fucked up v zraku, jaz slabo spim

 

+111

 

Ne vem če sem spal 4 ure danes. Na šihtu pa ko zombi. Zdej pa ne vem al bi šel spat za dve-tri ure in si dokončno sfukal ritem al naj gledam v steno al nej neki še za job nardim. Totalna katastrofa, počutim se k drek.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...