Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 7 minutami:

To je ta "najtežji šport izmed vseh" o katerem mi Gorann razlaga.

Basically tok je enih športnikov iz drugih športov, ki pridejo potem v kolesarjenje in so zmagovalci, kar mi da misliti, da je tem športnikom tok izi kolesarjenje, da vse te ljudi, ki samo kolesarijo, gladko pojebejo v vzdržljivosti.

 

Če si kdaj šel s kolesom kaj več kot penzionerski tempo ob morju, ne rabiš goranna da ti razlaga koliko je težko kolesarstvo...

 

Povezava do prispevka
shure reče pred 3 minutami:

 

 

image.thumb.png.ecdc0871495271f7138c91163a8b763e.png

@Weraziel: primere prosim, drugače si nekaj potegnil iz riti. Nekaj je iz ciklokrosa, ki je pač samo drugačna oblika kolesarstva (Wout, MvDP, Pidcock) ali Wiggins iz velodroma.

pa un fuzbalerček

 

ma sej valda, da sem potegnil ven iz riti, fani kolesarstva se vedno najbolj vžigajo :D 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 52 minutami:

Ay momaki, ki spremljate/štekate kolesarstvo, dajte mi nekaj razložit

 

Na RTV SLO že par dni all day kucajo prispevke o Primožu Rogliču. Nič narobe, razumem, da je zmagal nek pomemben tour. Samo ni mi jasno, zakaj je glede Rogliča toliko več hypa kot glede Tadeja Pogačarja, ki je zmagal dirko po Franciji (in ki je, kolikor pavšalno razumem, še vedno večji dosežek od tega, kar je zmagal Roglič)? 

 

 

S tem ves čas provociram v kolesarski temi, pa noben ne odgovori, vsi so sam reee

 

resnično mislim, da še vedno mnogi, ki to gledajo, zamerijo Pogačarju, ker je bil 2020 pač boljši od Rogliča :rofl:

uredilo bitje Sovicha
Povezava do prispevka
Sovicha reče pred 12 minutami:

S tem ves čas provociram v kolesarski temi, pa noben ne odgovori, vsi so sam reee

 

resnično mislim, da še vedno mnogi, ki to gledajo, zamerijo Pogačarju, ker je bil 2020 pač boljši od Rogliča :rofl:

Daj vpraš jih še, zakaj se rangira giro z Rogličem, kjer mu je glavni konkurent odpadel zarad covida, kot ena resna dirka? :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

Bi bil presenečen koliko ljudi dejansko gleda kolesarjenje. Tudi, ko naših ni bilo pri vrhu, jih je bilo dosti... Sem se vedno tudi sam spraševal zakaj to prenašajo po TV in kdo to gleda. 

Vem, fotr skos gleda. 

 

Sej mamo vsi kej kar gledamo pa je komu drugemu totalno brezveze. Meni je fix to, ker da bi gledal večurno seanso kako ljudje gonijo kolesa ni lih zame kvalitetno zapravljen čas.

Povezava do prispevka
Sovicha reče pred 36 minutami:

esnično mislim, da še vedno mnogi, ki to gledajo, zamerijo Pogačarju, ker je bil 2020 pač boljši od Rogliča :rofl:

 

Zamerimo valjda ne, smo pa malo žalostni, ker tisto leto smo res vsi iskreno bolj privoščili Rogliču, po vsej smoli ki jo je imel na dirki...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Jaz ne gledam, je pa po moje čist dovolj kvalitetno zapravljen čas, ker si mislim, da ga večina kombinira z lenuharjenjem, dremanjem...dvomim, da so full naspidirani zraven :D Potem eni pač samo polezavajo na kavču, drugi kombinirajo z gledanjem takih športov. 

 

 

Točno to - ni ga boljšega za poleti poležavat in gledat kolesarstvo - ostali športi prehitro končajo :D

Potem te še nahajpa, da greš za vikend v hrib. :D

 

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 minutami:

Vem, fotr skos gleda. 

 

Sej mamo vsi kej kar gledamo pa je komu drugemu totalno brezveze. Meni je fix to, ker da bi gledal večurno seanso kako ljudje gonijo kolesa ni lih zame kvalitetno zapravljen čas.

 

Jaz recimo ne razumem, kako lahko folk gleda hokej, sploh po televiziji - to je moj šport, ki ga res ne morem gledat, pa da se ne vem kako silim. :D

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Od dirkalnih športov mi je znosen izključno MotoGP. Kolesarstvo mi je od nekdaj bil snoozefest, F1 pa mi je to postala pred kakimi 10-15 leti.

 

Moja žena ni nikoli gledala kolesarstva, dokler ni spoznala mene in sem jo začel bolj zares gonit na kolo - zdaj ne da gleda, komaj čaka velike dirke. :D

 

Aja; F1 je meni spet postal zanimiv, odkar dirka Max...

Povezava do prispevka

Jaz spremljam motogp, nekoc fanaticno, zdaj samo uzivam v dirkanju. Pa mi tudi hodimo na dirke vsako leto.

Najboljsi kolega je F1 fanatik, in dokler se nisma zacela druzit, mi je F1 bil snoozefest. Zdaj ko malo poznam zadeve tudi iz tehničnega vidika, mi je super gledat. Pa tudi vsako leto gremo na Hungaroring kampirat in gledat.

 

Edini sport, katerega ne maram, niti malo, je rokomet. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Enostavno mi ni dovolj zanimivega dogajanja. Ko ti je gledanje pokraijne bolj zanimivo od športa samega, pol veš, da neki ne štima. :D

 

Ne, sej ravninske etape so res malo dolgčas za gledat, če nisi fan - to tudi jaz gledam bolj v ozadju ponavadi.

Hribi (in pogojno kronometri) so tisto pravo...

Povezava do prispevka

@Stipe2
jaz sem včasih hokej gledal vsaj svetovna prvenstva in OI, zdej raje samo posnetke NHLa. Hokej na visokem nivoju je res lep prikaz koordinacije in taktiziranja, samo mnja, ni tko kot basket al pa fuzbal k lah redno gledam s kolegi pa se napijemo in debatiramo. Je pa hokej fajn gledati samo na res velikem zaslonu, jebiga, starejši k smo, težje je pak najdt :D

Fuzbal spremljam redno svoj klub + vse tekme za katere se mi zdi, da bi znale bit odfukane, npr. zadnja tekma Sir Alex Fergusona je bla 5-5 :D. Še vedno gledam veliko manj kot sem 10+ let nazaj, ker imam druge obveznosti in kup drugih hobijev

 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 33 minutami:

 

Vedno sem navijal za Ferrari, samo odkar je prišel Max, mi je tip totalen kralj - disciplina, nepopustljivost, novi Schumacher...Alonso mi je tudi kralj.

Hamilton mi je pa včasih bil všeč, dokler ni šel v kretene...

Ma ja Max je itak odlicen dirkac. Ampak splosno ga ne maram, ker je kreten svoje vrste. Privoscim Perezu, da jih pojebe, ker cel Redbull noce, da Perez zmaga. Alonso mi je letos taki car, boli ga, fura na tretjem mestu, uziva, nobenih konflikov, pac legenda :D

 

Hamilton #blessed je pac Hamilton :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 minutama:

Ma ja Max je itak odlicen dirkac. Ampak splosno ga ne maram, ker je kreten svoje vrste. Privoscim Perezu, da jih pojebe, ker cel Redbull noce, da Perez zmaga. Alonso mi je letos taki car, boli ga, fura na tretjem mestu, uziva, nobenih konflikov, pac legenda :D

 

Hamilton #blessed je pac Hamilton :D

 

Ma jaz ne bi reku, da ne privoščijo Perezu - če je gusto za točke, pol itak dajo prednost prvemu driverju, to delajo vsa moštva - zdaj pa ko imajo tako prednost pred drugimi, jim pustijo, da se dajata.

 

Hamiltona je pa Scherzingerjeva totalno zjebala zgleda - manjka samo še da se oglasi z neko zgodbo za #metoo, da ga je Ron Dennis svoj čas posilil al neki :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...