Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 1 uro:

Enostavno mi ni dovolj zanimivega dogajanja. Ko ti je gledanje pokrajine bolj zanimivo od športa samega, pol veš, da neki ne štima. :D

 

Rajši vloži teh par uric v From špilčiće in bo bolj zanimivo. Pa tam spremljal okolico :D

 

Vučko3 reče pred 1 uro:

Edini sport, katerega ne maram, niti malo, je rokomet. 

 

Meni pa je glih rokomet :D Ne gledam pa fuzbala sploh. To je po moje tudi krajevno pogojeno, ker živim v kraju kjer je rokomet od nekdaj kraljeval (v mojih otroških letih sploh ni blo fuzbala). Po rokometu pa košarka, kjer pa tudi samo večja tekmovanja spremljam kolikor toliko.

Povezava do prispevka

Imam UK PSN account, ne vem točno zakaj. Če bi hotel proper popuste bi si mogu narest USA, ampak vprašanje kaj sem razmišljal back in the day. 

 

Skratka, zdej bi rad nehal komplicirat ker mi redno zavrača paymente s kartico in bi si naredil SLO PSN account s svojim pravim naslovom. Če zamenjam državo v PSNju moram narest nov account (userja)? Potem pa mi igre, kupljene v UK accountu, ostanejo tam in bom naprimer še vedno lahko tam žgal snowrunnerja iz tistega accounta, teoretično torej izgubim samo progress v online zadevah, ki jih na starem nebom mogel več furat? 

 

 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 17 minutami:

Ja, stare igračke ostanejo na starem računu. Izgubiš ves progress v online zadevah in tudi ves progress v singleplayer zadevah, ker SP sejvi niso kompatibilni na različnih regijah. Tako da ja, spet boš obračal Elden Ring z nule :D 

 

Ampak elden ring grem lahko bombat na stari account v offlajnu, brez da bi zgubil progress? 

Povezava do prispevka

Samo pač lažje boš, če si priznaš, da si zafukal, in se v celoti prestaviš na nov račun

 

Če boš npr. začel igrat igračko pomotoma na UK računu, boš jo moral tam končat, sicer boš moral začet znova. Been there, done that, ker imam SLO in USA račun, prvega za igranje, drugega za popuste. Se mi je dvakrat zgodilo, da sem igro zagnal na USA računu, ker pač, igrice v meniju so itak iste, pa prej je vsak account imel svoje ozadje, na peti plejki niti tega ni, nakar sem veselo igral prvi dolg sešn, samo da sem ugotovil, da igram na USA računu in bom moral nadaljevati na SLO. Namreč tudi DLC-ji so združljivi samo z regijo igrice. Če kupiš ne vem Elden Ring na USA storu, boš moral tudi DLC kupit tam

 

Je komplicirano, najbolj optimalno je imet samo en račun pa mirna bosna, samo ja, USA popusti so včasih res nori, sploh v času PS3 generacije so igre na USA računu stale 59,99 USD, kar je ob res bednem dolarju (0,65 exchange rate z evrom, never forget) pomenilo ekstra poceni nove igrice :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

RIP

 

P.S.: Kaj pa, če jim pišeš, da si se preselil v Slovenijo v zadnjem letu in bi želel prenesti račun? Saj ob raznih selitvah, bi morali omogočiti zadeve...

 

Vsak teden kdo na Redditu sproba, pa mu verjetno Indijc od PSN supporta javi, naj se na novo registrirajo, ker tega ne omogočajo :D 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 39 minutami:

Samo pač lažje boš, če si priznaš, da si zafukal, in se v celoti prestaviš na nov račun

 

Če boš npr. začel igrat igračko pomotoma na UK računu, boš jo moral tam končat, sicer boš moral začet znova. Been there, done that, ker imam SLO in USA račun, prvega za igranje, drugega za popuste. Se mi je dvakrat zgodilo, da sem igro zagnal na USA računu, ker pač, igrice v meniju so itak iste, pa prej je vsak account imel svoje ozadje, na peti plejki niti tega ni, nakar sem veselo igral prvi dolg sešn, samo da sem ugotovil, da igram na USA računu in bom moral nadaljevati na SLO. Namreč tudi DLC-ji so združljivi samo z regijo igrice. Če kupiš ne vem Elden Ring na USA storu, boš moral tudi DLC kupit tam

 

Je komplicirano, najbolj optimalno je imet samo en račun pa mirna bosna, samo ja, USA popusti so včasih res nori, sploh v času PS3 generacije so igre na USA računu stale 59,99 USD, kar je ob res bednem dolarju (0,65 exchange rate z evrom, never forget) pomenilo ekstra poceni nove igrice :D 

 

Isto je tudi, če igrico pobereš na USA računu, igraš pa na SLO - če jo boš kasneje pobral z SLO računa, ti save ne bo delal...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 19 minutami:

RIP

 

P.S.: Kaj pa, če jim pišeš, da si se preselil v Slovenijo v zadnjem letu in bi želel prenesti račun? Saj ob raznih selitvah, bi morali omogočiti zadeve...

 

Pomoje te samo prašajo če si fukjen da se seliš v rupetino iz zibelke človeštva. 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 22 minutami:

Zakaj vas tako moti sadhu?

Sej ni škodljiv...

Predstavljaj si muho, ki ti leta okoli mize, ko ješ kosilo. Niti ona ni škodljiva.

Drugače valjda nisem mislu resno, da naj se ga bana lol. Bla je bolj fora, da to omenjam šerifom, s tem, da je Škifu en od njih.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...