Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

kemik reče Dne, 31. 5. 2023 at 14:31:

Imam UK PSN account, ne vem točno zakaj. Če bi hotel proper popuste bi si mogu narest USA, ampak vprašanje kaj sem razmišljal back in the day. 

 

Skratka, zdej bi rad nehal komplicirat ker mi redno zavrača paymente s kartico in bi si naredil SLO PSN account s svojim pravim naslovom. Če zamenjam državo v PSNju moram narest nov account (userja)? Potem pa mi igre, kupljene v UK accountu, ostanejo tam in bom naprimer še vedno lahko tam žgal snowrunnerja iz tistega accounta, teoretično torej izgubim samo progress v online zadevah, ki jih na starem nebom mogel več furat? 

 

 

 

Chenier reče Dne, 31. 5. 2023 at 14:45:

Ja, stare igračke ostanejo na starem računu. Izgubiš ves progress v online zadevah in tudi ves progress v singleplayer zadevah, ker SP sejvi niso kompatibilni na različnih regijah. Tako da ja, spet boš obračal Elden Ring z nule :D 

 

Chenier reče Dne, 31. 5. 2023 at 15:07:

Samo pač lažje boš, če si priznaš, da si zafukal, in se v celoti prestaviš na nov račun

 

Če boš npr. začel igrat igračko pomotoma na UK računu, boš jo moral tam končat, sicer boš moral začet znova. Been there, done that, ker imam SLO in USA račun, prvega za igranje, drugega za popuste. Se mi je dvakrat zgodilo, da sem igro zagnal na USA računu, ker pač, igrice v meniju so itak iste, pa prej je vsak account imel svoje ozadje, na peti plejki niti tega ni, nakar sem veselo igral prvi dolg sešn, samo da sem ugotovil, da igram na USA računu in bom moral nadaljevati na SLO. Namreč tudi DLC-ji so združljivi samo z regijo igrice. Če kupiš ne vem Elden Ring na USA storu, boš moral tudi DLC kupit tam

 

Je komplicirano, najbolj optimalno je imet samo en račun pa mirna bosna, samo ja, USA popusti so včasih res nori, sploh v času PS3 generacije so igre na USA računu stale 59,99 USD, kar je ob res bednem dolarju (0,65 exchange rate z evrom, never forget) pomenilo ekstra poceni nove igrice :D 

 

kemik reče Dne, 31. 5. 2023 at 15:21:

Pizda konkretno sem si zafukal lyfe.

 

Citam tale tldr in ne stekam kje je problem.

 

Stare igrice bos nadaljeval na starem accountu, nove bos igral kjer ti pase. Online in offline. Nic ne bos izgubil, razen ce si dljal in igral kaksne free ps+ igrice in bos zdaj imel ps+ v drugi regiji

Povezava do prispevka
kemik reče pred 9 urami:

Men je bil takrat carski uporabnik. Kr neke random fotke sem in tja, res uno ko da je človek nek rogue AI ki se je pokvaril že desetletja nazaj in zdej samo izgubljeno roama forume in posta random shit

 

ma ta moderni sadhu, ki stalno probava baitat z nekimi podebiljenimi, clickbait, trans-ženske-catfishajo-moške YT videi in lejte-to-hot-debeluško slikami, mi je malo dosadan

 

včasih me je pa dejansko na trenutke nasmejal, res ko en pokvarjen robotek, ki leta 2019 v Igrovju odpre temo za nasvete glede ene misije v Command & Conquerju iz leta 1995 :D

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

 

 

 

 

 

Stare igrice bos nadaljeval na starem accountu, nove bos igral kjer ti pase. Online in offline. Nic ne bos izgubil, razen ce si dljal in igral kaksne free ps+ igrice in bos zdaj imel ps+ v drugi regiji

 

Če hočem stare igrice igrat online na starem potem rabim tam naročnino, valda je cilj da ne plačujem dveh naročnin. Zategadelj "izgubiš" (čeprav ne zares) progress na starem accountu tisto kar si igral online. 

Povezava do prispevka
Raz reče pred 29 minutami:

 

ma ta moderni sadhu, ki stalno probava baitat z nekimi podebiljenimi, clickbait, trans-ženske-catfishajo-moške YT videi in lejte-to-hot-debeluško slikami, mi je malo dosadan

 

včasih me je pa dejansko na trenutke nasmejal, res ko en pokvarjen robotek, ki leta 2019 v Igrovju odpre temo za nasvete glede ene misije v Command & Conquerju iz leta 1995 :D

Toj zato, ker si PC-jaš in nisi tok obiskoval Konzolca. V Konzolcu imamo tega modernega Sadhuja že 10 let. Meni je v bistvu res bedno, ker ima model sicer neke zanimive poglede na igre in bi pomoje bilo prav fino debatirat z njim, samo pač enostavno ga zapakira v res jadne poste. Pa tudi zanimiv pogled v nekoga, ki je nekje na spektru avtistične motnje (sicer ne vem, če diagnosticirane), samo zgodbe, ki jih je pisal tukaj, a la da po vsaki uporabi konzolo odklopi iz elektrike in zapakira nazaj v orginalno škatlo oziroma embalažo :avadodo:, so meni res zanimive in bi jih komot bral. Verjetno se dojema kot ful smešnega al neki, sam fora je, da je ravno to ne gre :D

Povezava do prispevka
kemik reče pred 21 minutami:

 

Če hočem stare igrice igrat online na starem potem rabim tam naročnino, valda je cilj da ne plačujem dveh naročnin. Zategadelj "izgubiš" (čeprav ne zares) progress na starem accountu tisto kar si igral online. 

Sj ne rabiš.

Če ima main/primary acc na konzoli PSN+ lahko z vsemi ostalimi accji igraš online.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 5 urami:

 

Če hočem stare igrice igrat online na starem potem rabim tam naročnino, valda je cilj da ne plačujem dveh naročnin. Zategadelj "izgubiš" (čeprav ne zares) progress na starem accountu tisto kar si igral online. 

ne. ps plus narocnina enga racuna da online zmoznost vsem accjem na konzoli.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...