Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 4 minutami:

Saj ne rabiš bit ti na posnetku, @KE RIT. Niti govorit ne rabiš. Samo posnami malo od zunaj videz mašine, pa vklop, zoom na glavni meni in mogoče še par sekund kakšne igre po tvojem izboru. Anonimno rukneš na net in samo postaš link..  
Point je, da je (vsaj meni) to bolj merodajno kot gledati random yatuberje.

Ma nimam stojala za telefon in se mi res ne da jebat s tem, da se me ne bo vidlo v odsevu in podobne fore.

Lahko ti pa potrdim, da so tisti videi na youtube merodajni. Experience je točno tak. Nalagalni časi, odzivnost, UI...

Povezava do prispevka

@tomazekV bistvu nisem pričakoval, da bo tako dobro kar se softwarea tiče. Vse dela ful dobro out of the box in ni nobenih komplikacij.

 

Edina stvar, ki me moti je, da je P1 joystick malo preblizu privzdignjenemu robu naprave na levi strani. Pri daljših seansah moraš malo prilagajat položaj roke, ker če jo non stop naslanjaš na un rob obstaja možnost, da res hitro fašeš kako vnetje ulnarnega živca. Če bi imel možnost revizije, bi naredil mašino, ki nima privzdignjenih robov ob straneh, ampak flush podlago za roke.

 

IMG_20201106_212327.thumb.jpg.6b144f51edc94448aa9926e6c4a64a8d.jpg

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 1 uro:

Napišem tle ker gnoj je gnoj. 

 

@Dejch model/bro zna bit čas da se greš z nekom pogovorit. Saj mogoče je to samo forum persona ma iz tvojih postov veje enako obnašanje kot od mojega kolega n let nazaj. No on je že odigral zadnji štih ti si pa še tle. 

 

 

To mu ze zadnje 3 leta govorimo avtotemasi, odkar se mu je zacelo pipat.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče Dne, 6. 11. 2020 at 14:05:

Ma Bondi. Jaz swm jih gledal zapusen in to so res uno cheeserski filmi.. pac danes so cheeserai vcasij je bil tip cool in mores gledar uno z rezervo, za smeh

 

Tip je pac idol pravega moskega.. dobi misijo, hud avto, hude gadzete.. pol pociza par zlobnih tipov, ki si to zasluzijo, s pistoljem.. pol pocheesa picko al dve, z drugim pistoljem.. pol ga dobijo al ga zajebe picka in tip itak ne zameri, dobi batine, spizdi iz zapora, ker mu pomaga picka, ker ji je zal, ker jo je dobro obdelal.. pol se mascuje, dobi pare, ki jih itak vrne drzavi, ker je pravi patrijot.. pol mu una stara milfa al nek big boss da roko in to je to.. kaj bi si moski vec zelel od lajfa

 

Sicer je ta debata že mimo, jaz bi omenil sam še to, da mi je blo pri starih Bondih najbolj rofl dejstvo, da tip obvlada ne samo pravomoške zadeve (streljanje, pretepanje, alkohol, gambling, fukanje bab, divjanje z avti itd.), ampak se mimogrede spozna na vse, od diamantov, botanike, fizike, živalskega sveta itd. Tko res uno, tip je popolno človeško bitje in vse ve o vsaki temi in se je sposoben z eksperti pogovarjat o tem.

 

Ne spomnim se, v katerih filmih, samo definitivno obstaja ene par scen, kjer intelektualni chad Bond poduči par virgin znanstvenikov (v službi glavnega negativca) o tem, da nimajo pojma in so se zmotli (neki neki o eni eksotični vrsti metulja al neke druge živali) :avadodo:

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Haha ja jaz imam nekega kolega.. tip ima 55 let.. in res se spozna na vse.. mislim res uno, dobro sej kdaj tudi naklada, sam res se spozna na ful zadev.. tipu je nacelo v lajfu kdorkoli te kaj vprasa mores znat odgovorit.. pol se krega v soli z ucitelji, da ne ucijo prav njegovih sinov in take, naj mu dokazejo ipd.. jaz ga klicem slovenski Jamea Bond :)))))

 

Tip res vse uno sport, znanost, picke, politika, finance, gradbenistvo, zgodovina, kemija, zdravstvo... vse razen knjizevnosti in filozofije 🤣🤣🤣

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 6. 11. 2020 at 13:34:

Meni so šli pa vsi bond filmi ful na kurac in nikdar nisem štekal, zakaj so tok popularni :D

 

 

bigboss82 reče Dne, 6. 11. 2020 at 13:37:

Jaja Bond filmi so ultra cheeserski sej to je uno smeh, ki tip cheesda vse po vrsti... pol ga dpbijo, dobi dve po jjacih, pol speezdi in gre na ultra chees do konca =))))

 

Fuksija reče Dne, 6. 11. 2020 at 13:37:

Men ful pašejo, glih prav over the top so.

 

 

Men je Skyfall res res proper akcijski film, tako kot pravi jay to ni več oriđi bond po filingu, ampak kot film mi pa res moško stoji. 

 

Če me spomin ne vara je tut cheezy over the top foric precej manj, tako kot v vseh ostalih craigovih bondih. Njegov del bondiade mi je gladko najboljši,  verjetno zato, ker že v osnovi nisem fan bonda. To si pomoje lahko samo, če si mal gor rastel s temi filmi, ampak v času ko sem jaz gor rastel je bil bond Pierce Brosnan, tisto je blo pa kar za kozlat v zaprta usta. 

Povezava do prispevka

Jaz sem pa z James Bond filmi vseeno nekako gor rastel. Spomnim se, da so bili starši feni in smo gledali te res stare, prve dele, na TV (od Dr. No in še par naslednjih). Potem pa se je celo najdel en "stric", ki nam je redno prinašal video kasete (Beta format) in večinoma so bili to Bondi. Posledično smo torej vedno gledali že pred "premiero" na takrat dosegljivih TV kanalih. O ja, lepi zlati časi + nostalgija na polno! :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 14 minutami:

Evo na A kanalu je Bond


Ne rabim A kanala, ker imam komplet vse Bonde na disku. Ampak vseeno tnx, mogoče bo gledal kdo od familije ;) 
Btw, ktiri film pa vrtijo? (vprašam, ker iskreno povedano, se mi ne da TV vklopit)


Je pa ta scena iz prvega kar kul:
bond1.png.75c0e9d54593e288037afad8b569d60b.png

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Rad bi podaril ps4pro, najraje pediatricni kliniki, sicer pa kaksnemu mladinskemu centru al pa kaj podobnega. Imam 2 dualshocka, vendar niti ene (primerne) igre. Bi bil kdo pripravljen zraven podariti kak spil, predvsem kaksne sportne igre, avte, lego igre, itd. pac primerno za mularijo? 

Also, ima morda kdo kaksen kontakt oz. pozna koga, ki bi mi lahko pomagal stopiti v stik z neko relevantno osebo (preden pac zacnem na slepo posiljati maile)?

Povezava do prispevka
UnKn0wn reče pred 22 minutami:

Rad bi podaril ps4pro, najraje pediatricni kliniki, sicer pa kaksnemu mladinskemu centru al pa kaj podobnega. Imam 2 dualshocka, vendar niti ene (primerne) igre. Bi bil kdo pripravljen zraven podariti kak spil, predvsem kaksne sportne igre, avte, lego igre, itd. pac primerno za mularijo? 

Also, ima morda kdo kaksen kontakt oz. pozna koga, ki bi mi lahko pomagal stopiti v stik z neko relevantno osebo (preden pac zacnem na slepo posiljati maile)?

@Ćamir (izbrisani)

Povezava do prispevka
UnKn0wn reče pred 7 urami:

Rad bi podaril ps4pro, najraje pediatricni kliniki, sicer pa kaksnemu mladinskemu centru al pa kaj podobnega. Imam 2 dualshocka, vendar niti ene (primerne) igre. Bi bil kdo pripravljen zraven podariti kak spil, predvsem kaksne sportne igre, avte, lego igre, itd. pac primerno za mularijo? 

Also, ima morda kdo kaksen kontakt oz. pozna koga, ki bi mi lahko pomagal stopiti v stik z neko relevantno osebo (preden pac zacnem na slepo posiljati maile)?

Jaz sem zraven konzole dobil Batman beyond Gotham al kaj je že, pa ga nisem kaj dosti igral. Tako da ti lahko pošljem če želiš.

 

Edit: sem šel pogledat kaj še imam :) Lahko dodam še Overcooked. 

uredilo bitje Jake the Mess
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...