Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@Me3do jaz sem prodajal avto za okroglega tisočaka, pa je bilo res noro

 

Drugi best experience pa, ko sem prodajal star Iphone na Facebooku, dobesedno ljudje iz Črne gore so mi pisali, kdaj bodo v Sloveniji in bi lahko prevzeli telefon :D 

 

Sicer pa tudi sam napišem samo email naslov in ne komuniciram preko telefona - načeloma -, ampak tudi po mailu je dosti ljudi funkcionalno nepismenih. Plus to zbijanje cene mi je nerealno. Napišem v oglas, da je cena absolutno zadnja in da pač že apriori dajem pod ceno, da se ne rabimo pogajat. Prodajaš stvar za npr. 200 € (toliko sem plejca prodajal, če se prav spomnim, zraven še joypad pa neke igrice). Gladko prvo vprašanje: "a se zmeniva za 180 € na roko?" WTF, kaj za vraga ima ta "denar na roko" tukaj veze, da bi vzel 20 € manj zaradi tega??? No v glavnem, ta z denarjem na roko je rekel, da bo še premislil, ko nisem spustil cene, potem je pa naslednji človek vzel :D

Povezava do prispevka

kolega je prodajal zjahanega Audi A3 za nek burek keš in se mu je gladko javil tip iz jebenega Kumanovega (pogooglaj kje je to sweet sweet tirolsko mesto) in ga ful ful prosil, če mu ga zadrži 2 dni, da on pride z busom iz tam do Ljubljane :D:D  In evo, sta se zmenila in je šla prodaja BP :D 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 26 minutami:

@Me3do jaz sem prodajal avto za okroglega tisočaka, pa je bilo res noro

 

Drugi best experience pa, ko sem prodajal star Iphone na Facebooku, dobesedno ljudje iz Črne gore so mi pisali, kdaj bodo v Sloveniji in bi lahko prevzeli telefon :D 

 

Sicer pa tudi sam napišem samo email naslov in ne komuniciram preko telefona - načeloma -, ampak tudi po mailu je dosti ljudi funkcionalno nepismenih. Plus to zbijanje cene mi je nerealno. Napišem v oglas, da je cena absolutno zadnja in da pač že apriori dajem pod ceno, da se ne rabimo pogajat. Prodajaš stvar za npr. 200 € (toliko sem plejca prodajal, če se prav spomnim, zraven še joypad pa neke igrice). Gladko prvo vprašanje: "a se zmeniva za 180 € na roko?" WTF, kaj za vraga ima ta "denar na roko" tukaj veze, da bi vzel 20 € manj zaradi tega??? No v glavnem, ta z denarjem na roko je rekel, da bo še premislil, ko nisem spustil cene, potem je pa naslednji človek vzel :D

ja to je res brutal izkušnja, jst sem namenoma odlašal s prodajo avta ravno zaradi tega .... :panika:

 

ampak ajd, da ne bom sam šimfal, sem prodal precej igric pa ps4 preko bolhe in je šlo oboje čisto lepo normalno čez ...

 

dostrat že razbereš a bo ok al ne iz pogovora preko sporočilnika/sms-a

Ko začnejo uletavat razni polpismeni sms-i/message-i veš da si ga najebal :D

Povezava do prispevka

Ne vem no, jst takemu folku bp rečem “ne”.

tut madzar mi je za gnilo hondo ponujal pol manj, pa sem rekel ne, ko te jebe. Itak mi je blo jasno, da ce se je z madzarske pripejal in ima se en fraj plac ma prikolici ob 17:30, da ga bo vzel. In ga tudi je.

Jst ne jebem sistema. Mam pa eno mobi stevilko, ki jo aktiviram ko kej prodajam.

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 3 minutami:

ja to je res brutal izkušnja, jst sem namenoma odlašal s prodajo avta ravno zaradi tega .... :panika:

 

ampak ajd, da ne bom sam šimfal, sem prodal precej igric pa ps4 preko bolhe in je šlo oboje čisto lepo normalno čez ...

 

dostrat že razbereš a bo ok al ne iz pogovora preko sporočilnika/sms-a

Ko začnejo uletavat razni polpismeni sms-i/message-i veš da si ga najebal :D

 

Jaz sem imel tudi čist kul izkušnje, razen enkrat ko sva se z enim tipom dobila na res ultra weird in temnem mestu nekje na obrobju šiška/litostroj industrijske cone, tisto je bilo mal scary

 

Pa enkrat ko me je en idiot 2x nategnil da sem ga prišel čakat v center, 2x ga ni bilo, z mano se je pa po SMS-jih menil kot da sva 30 let best frenda

 

stariiiiiiiiii jaz bi špilallllllllllll

lej sorrrrrrrriiiiiiiiii k me ni blo

zdej bom pa ziher

dej no ne bit takkkkkkkk

men se špiiiiiiiiiilaaaaaa

 

sam uno WAT DA FAK

Povezava do prispevka

Ker je bilo samo pol ure razlike in isti plac :D Mislim da sva bila najprej zmenjena ob 14:00, jaz ga čakam 10 minut, se odpravim domov, dobim podoben hype SMS Ej soriiii neki me je fotr zajebu, pridem čez pol ure a kul???? In evo, sem šel vmes na sladoled (tip pa verjetno na nov šus), prišel nazaj na spot, čakal spet 10 minut, se pobral domov in vmes nakazal 300 € SDS podmladku Okovan škorenj, društvo za alternativno zdravljenje odvisnosti

Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 minutami:

 

Jaz sem imel tudi čist kul izkušnje, razen enkrat ko sva se z enim tipom dobila na res ultra weird in temnem mestu nekje na obrobju šiška/litostroj industrijske cone, tisto je bilo mal scary

 

Pa enkrat ko me je en idiot 2x nategnil da sem ga prišel čakat v center, 2x ga ni bilo, z mano se je pa po SMS-jih menil kot da sva 30 let best frenda

 

stariiiiiiiiii jaz bi špilallllllllllll

lej sorrrrrrrriiiiiiiiii k me ni blo

zdej bom pa ziher

dej no ne bit takkkkkkkk

men se špiiiiiiiiiilaaaaaa

 

sam uno WAT DA FAK

fak ja, teji sms-i mene tudi ubijajo

 

alpa uvaljivanje pikic za vsako besedo 

 

zdravo ....

ura velja ...

jst sm tuki .... pr merkatorju .....

ko boste tuki dejte poklicat .....

 

 

Povezava do prispevka

Jz sm glih s tem telefonom bil FUL sumicav, tip mi je, ne vem zakaj ampak izkusnje pac, deloval ful sketchy iz prve po smsih. Pol pa mi je zacel razlagat neki o odprtih paketih ampak da telefon se ni bil przgan pa sm bil zdej al bom prisel tja pa mi bo dal razbit telefon pa pustolo v trebuh in pobral kes, al pa ni vesc prodaje na bolhi ker vsi vemo da mors bit kr hardened prodajalec da te ne vrze to iz tira. 
Pol pa se dobim z njim, tip totalno legit, in mal gledam telefon levo desno in tip zacne frustrirajoc razlagat kaksni tipi so ga to klicali da mu ponujajo 300€ za 600€ vreden nov telefon(ki je bil med cenejsiki na bolhi) in mi je blo vse jasno - tip je sam hotu zakljucit to poglavje v svojmu lajfu :D

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 uro:

@Me3do jaz sem prodajal avto za okroglega tisočaka, pa je bilo res noro

 

Drugi best experience pa, ko sem prodajal star Iphone na Facebooku, dobesedno ljudje iz Črne gore so mi pisali, kdaj bodo v Sloveniji in bi lahko prevzeli telefon :D 

 

Sicer pa tudi sam napišem samo email naslov in ne komuniciram preko telefona - načeloma -, ampak tudi po mailu je dosti ljudi funkcionalno nepismenih. Plus to zbijanje cene mi je nerealno. Napišem v oglas, da je cena absolutno zadnja in da pač že apriori dajem pod ceno, da se ne rabimo pogajat. Prodajaš stvar za npr. 200 € (toliko sem plejca prodajal, če se prav spomnim, zraven še joypad pa neke igrice). Gladko prvo vprašanje: "a se zmeniva za 180 € na roko?" WTF, kaj za vraga ima ta "denar na roko" tukaj veze, da bi vzel 20 € manj zaradi tega??? No v glavnem, ta z denarjem na roko je rekel, da bo še premislil, ko nisem spustil cene, potem je pa naslednji človek vzel :D

 

image.thumb.png.c9bfd775711a0813f073caa81f82285e.png

 

Potem greš pa pod njegove oglase, pa vidiš, da je reseller :D

 

Ampak zadnji message je pa tut.... Ne vem, kaj je pričakoval ... da mu bom pisal nazaj in ga prosjačil naj vzame?

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Sem prodajal en otroški gugalnik.... Tip, ki mi je pisal, je živel na moji poti domov iz službe. Ni panike, prpeljem... Pridem tja, in me odpelje v stanovanje veliko 10m2, notri dojenček, mlada mamica.... brez službe....Me je že zategnil, da bo zdej hotu zastonj, ampak sva na koncu sam za 10 eur spustila ceno :D

Povezava do prispevka

Meni ga zmaga en tip s primorske - 22 sporočil na bolhi in 9 smsov za igrico Resident Evil 2 - nova znižana iz 20 evrov na 15. Od tega je bilo vsaj 10 sporočil, če bi mu spustil ceno na 10. Fucking bolha pacienti:mehkoblato:

 

 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

ne vem prejšnjo hondo sem prodala dost bp (sam enga k mi je zbijal ceno sem z ogleda poslala domov ker 200€ je 200€)

pa ta zdej je realno še mal bolj upokojenska od prejšnje, po mojem ne bi smel bit preveč problem

 

anyways prodajava avto če ga kdo hoče :D

jazz 1.4 2009, vitalni deli vzdrževani, videz pa ne

Povezava do prispevka

Men se res ne da ukvarjat z bolho več. Eno otroško omaro sem sedaj hotel kar podariti na Facebook grupi "Podarim". Napišem vnaprej, samo osebni prevzem, nimam avta za prevažat. Prva ženska, če bi ji pripeljal.... ja, NE. Na koncu je en frend vzel, k je glih bajto kupil pa dojenčka dobil, pa potrebuje omaro.

 

Imam 4 letne gume v garaži, ki sem jih uporabljal samo eno sezono (sem potem prodal avto avtohiši, pa niso hotl še letnih gum zraven), ker se mi jih ne da prodat na bolhi. Pa so še čisto v redu :D Mi sedaj že dve leti ležijo. Se bodo postarale prej ....

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 4 minutami:

Men se res ne da ukvarjat z bolho več. Eno otroško omaro sem sedaj hotel kar podariti na Facebook grupi "Podarim". Napišem vnaprej, samo osebni prevzem, nimam avta za prevažat. Prva ženska, če bi ji pripeljal.... ja, NE. Na koncu je en frend vzel, k je glih bajto kupil pa dojenčka dobil, pa potrebuje omaro.

 

Imam 4 letne gume v garaži, ki sem jih uporabljal samo eno sezono (sem potem prodal avto avtohiši, pa niso hotl še letnih gum zraven), in se mi jih ne da prodat na bolhi. Pa so še čisto v redu :D Mi sedaj že dve leti ležijo. Se bodo postarale prej ....

uf double post... 

 

a koga zanima

CONTINENTAL ContiPremiumContact 5 205/55 R16 91V FR :D

 

kupljene aprila 2018, v uporabi v letni sezoni 2018, od takrat so v garaži na suhem :D

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

Jaz sem prodajal pred tremi leti na avto.net Megana za ~2000, pa sem dobil ene 5 klicev, da mi dajo 800-1000 eur, pa ga TAKOJ, ampak res TAKOJ odpeljejo. Na koncu sem ga prodal enemu Hrvatu, ki je prišel z vlakom iz 3pm za isti denar, edino tedensko vinjeto sem mu dal gor. 3 sekunde po prodaji sem preko telefona umaknil oglas. Fucking retardi.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
Sovir reče pred 14 minutami:

nova relevantna rtvslo oddaja comin' tru'

 

Seks je zame preveč stresen, raje se samozadovoljujem

Evolucija užitka

 

https://4d.rtvslo.si/arhiv/evolucija-uzitka/174759963

 

to sem js bral kar je blo člankov, same oddaje nisem nobene poslušal

količina facepalmanja je bla kr huda

 

kr dost fucked up primerov sicer, pa cel kup tega, kako si folk pač "dela probleme"

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...