Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Chenier reče pred 6 minutami:

Jaz bi te mopede prepovedal. Pač ne poznam stvari, ki bi bolj zvočno onesnaževala prostor. Pomoje da mi je najbolj nadležen zvok na svetu, pa klasika je, da se otroci s tem vozijo samo gor pa dol po domači ulici, da ti zamorijo dan. Samo prepovedat

Which brings us nicely do tega da seveda ga je pubec dobil. 
 

Anywho ne vem kaj se je za spoznat, fukni na bolho in upaj da nekdo sovrazi svoje sosede kot ti :D

Povezava do prispevka
Arey reče pred 3 minutami:

Anywho ne vem kaj se je za spoznat, fukni na bolho in upaj da nekdo sovrazi svoje sosede kot ti :D


Ma, če bi vžgal bi ga že itak dal na bolho. Zdaj je pa vseeno malo butasto, ker ne morem ravno v nevoznem stanju prodajat... Moral bi vsaj zvedet, koliko bi servis stal (če se mi splača bi dal servisirat in potem prodal, če se ne splača ga pač dam v takem stanju, torej take-it-or-leave-it ;) 

Btw, o tej kosilnici govorim:

motor_1.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 minuto:

Zakaj ne mors takega prodat, das ga za neke male pare pa je. Bos pa vec iztrzil ce najdes mehanika da ti to popravi, sam to ti bo vzelo cajt. 


Se strinjam. Jutri še malo povprašam znance okoli mehanikov, drugače pa bo šel v takem stanju, kot je. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Se strinjam. Jutri še malo povprašam znance okoli mehanikov, drugače pa bo šel v takem stanju, kot je. 

 

Jebeno je, ker dejansko ne veš kaka napaka je na mopedu. Mogoče je samo totalna malenkost (smet v fergazerju) in ti bo to full zbilo ceno, ker bojo vsi iziljevali, da kao ni ispraven in ti dajo samo nek drobiž.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Jebeno je, ker dejansko ne veš kaka napaka je na mopedu. Mogoče je samo totalna malenkost (smet v fergazerju) in ti bo to full zbilo ceno, ker bojo vsi iziljevali, da kao ni ispraven in ti dajo samo nek drobiž.


Igla "šteka" in posledično bencin izteka, to je vse, kar lahko rečem, ker se ne spoznam. Verjetno bomo pa vseeno rešili zadevo, ker kot praviš: ful bi ceno zbilo. In čas je na moji strani. :) 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 24 minutami:

lso komaj čakam da bo mulc 18 in bo uletel dacapo z vprašnjem: pubeca bom peljal na kurbe, pozna kdo kako dobro?


Jaz ful ne bi rad čakal, da bo 18. Pri 16 mora začet, pa je kak je! :) 
 

tomazek reče pred 24 minutami:

jaz poznam eno dobro za uvajat pubece v spolnost... pa niti draga ni.


No ja, upam, da ni kot ona teta iz filma Rane (Dule Savić scena) :) 

dule_savic.thumb.jpg.909edcf5a9c2212b3bfb7323fc133ea7.jpg
 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...