Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 2 minutama:

Zdej mas priliko povedat, kako povezat sony wh1000mx3 s plejko? Preko bluetootha

 

jaz sem se samo smejal tvojemu ogorčenju, da ps5 ne zazna slušalk, ki si jih priklopil na tv

 

za kaj več povečaj vnos soje

  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Samo da javim za primer, če me jutri ne bo na mnenjalo ;) . Danes se mi je malce vrtelo in sem si za hec zmeril pritisk z enim takim hišnim aparatom. No, 190 je pokazalo. Sem ravnokar še enkrat, pa je pokazalo okroglo 200. No, zdaj se mi je sicer nehalo vrtet in grem kurit roštilj.  Pač, samo toliko, da malo podelim z vami . Živel 1. maj! 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ne vem če bo ta novi 3d zvok delal preko BT razen če imaš Virtual sorround sound /3d audio slušalke,.. pomojem je 100% najboljši zvok čim boljše slušalke + stereo v DS,.. Tudi uradne platinum za PS4 imajo veliko boljši stereo preko controlerja kot preko usb dongla Bluetooth,.. mal glupo ampak se opazi,.. Je pa res lame da ne podpirajo BT vsaj za vse svoje boljše slušalke,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

To je res dost trademark Sony poteza, da niti lastnih produktov med sabo ne podpirajo. Smo o tem ze jamral v PS5 temi. Zalostno.

 

Ne vem ce ni uporabnik @Bessie povedal, da lahko z locenim USB bluzub donglom na PS5 priklopis razne (tudi Sony) slusalke. Bi definitivno sprobal ker mam isto wh1000mx3, sam ne vem a more bit kak poseben dongle al kaj.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 4 minutami:

To je res dost trademark Sony poteza, da niti lastnih produktov med sabo ne podpirajo. Smo o tem ze jamral v PS5 temi. Zalostno.

 

Ne vem ce ni uporabnik @Bessie povedal, da lahko z locenim USB bluzub donglom na PS5 priklopis razne (tudi Sony) slusalke. Bi definitivno sprobal ker mam isto wh1000mx3, sam ne vem a more bit kak poseben dongle al kaj.

 

 

Sli so tok dalec, da k povezes slusalke s tvjem in ko igras multiplayer, ti glas soigralcev vseeno cez kontroler predvaja, kljub temu da imas noise canceling slusake na tintari in vsi ostali zvoki grejo cez slusalke😂 in ne mores spremenit, razen pazi to: sele ce v kontroler vkjucis npr one zicne slusalke k si dobil vcasih s telefonom, lahko pod "sound" nastimas output device (tv) in sele nato ti zvok soigralcev predvaja v slusalke

 

Toj to, ce hocs bit brezzicno povezan na slusalke

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 43 minutami:

Sli so tok dalec, da k povezes slusalke s tvjem in ko igras multiplayer, ti glas soigralcev vseeno cez kontroler predvaja, kljub temu da imas noise canceling slusake na tintari in vsi ostali zvoki grejo cez slusalke😂

 

mislim, zgleda gre za mega high level koncept, ampak če imaš zvok iz ps5 speljan v tv, pol valda ne prepozna noise cancelling slušalk, ampak, ne boš verjel... tv :rofl:

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 12 minutami:

Pizda si glup, ne me jebat 😂

 

a tega pa ne boš reportal? :rofl:

 

also:

Kočevc reče pred 1 uro:

Sli so tok dalec, da k povezes slusalke s tvjem in ko igras multiplayer, ti glas soigralcev vseeno cez kontroler predvaja, kljub temu da imas noise canceling slusake na tintari in vsi ostali zvoki grejo cez slusalke😂

 

Kočevc reče pred 13 minutami:

Pizda si glup, ne me jebat 😂

 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 urama:

Samo da javim za primer, če me jutri ne bo na mnenjalo ;) . Danes se mi je malce vrtelo in sem si za hec zmeril pritisk z enim takim hišnim aparatom. No, 190 je pokazalo. Sem ravnokar še enkrat, pa je pokazalo okroglo 200. No, zdaj se mi je sicer nehalo vrtet in grem kurit roštilj.  Pač, samo toliko, da malo podelim z vami . Živel 1. maj! 

 

To ti je mcdonalds, kitajska, arašidi dieta. 

 

Kurc gleda zdravje ane saj itak nimaš nobenga pube oh wait... 

 

Model no.... 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 46 minutami:

 

V doticnem primeru, da tudi ce ne bi  bilo slusalk   igri, da ne mores zbrat, da ti voip poteka preko zvocnikov od tv in ne preko zvocnika od kontrolerja

 

aya drugač če ne bi blo slušalk v igri pol normalno slišiš kontroler ker ni noise cancellinga, ti si pa specifično to omenil ker valda pol ne slišiš kontrolerja

 

sicer pa evo da te ne bom samo prcal, v tem primeru samo vtakni tiča karkoli (lahko kak adapterček ali samo konektor odrezan z nekih starih slušalk) v kontroler in se ti odprejo settingsi da poljubno nastaviš kam gre ker zvok, zgleja zoni še vedno ni sposoben izdati glitchless uporabne naprave

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 3 minutami:

 

aya drugač če ne bi blo slušalk v igri pol normalno slišiš kontroler ker ni noise cancellinga, ti si pa specifično to omenil ker valda pol ne slišiš kontrolerja

 

sicer pa evo da te ne bom samo prcal, v tem primeru samo vtakni tiča karkoli (lahko kak adapterček ali samo konektor odrezan z nekih starih slušalk) v kontroler in se ti odprejo settingsi da poljubno nastaviš kam gre ker zvok, zgleja zoni še vedno ni sposoben izdati glitchless uporabne naprave

 

 

To sem ze jaz napisal v tistem poastu k si ga nekajkrat quotal

 

1. Problem je pa itak da ne zazna lastnih bluetooth slusalk. I guess da bi kupil te Pulze 3D al whatever so, ce neb ze mel wh1000mx3

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...