Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 9 minutami:

 

alo, ne mi Šiša žalit

konkretno nad "šiptarskimi" burgerji, sam nivo pod "hipsterskimi"

 

sicer že leta nisem bil

sam k bom naslednjič v MB, ziher pade

 

pa res se naješ k Tito

Sis je upgraded siptarski burek in krepko pod t.i.    “hipsterskimi”. Sem bil kr posteno razocaran ko sm po vsem hypu tle gor dobil v roke grozljivo velik kos kruha s priblizno 4x prevec majoneze&ketchupa (aka “omaka”) in plesko ki je v najboljsem primeru bila “ok”. 
Bi ga jedel spet sam glede na ceno je zgolj “ce drugega ni bo ok”. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Zanimivo. Sicer najmanj 3 leta nisem jedel v Šiš-u, ampak takrat mi je ravno pljeska bla všeč. Oni s slanino (kaj je kavbojc al marburger) in 2 pljeski... Komaj sem požrl kolko sem se nasitil. 

 

Siptarski so mi tako bedni, da jem res samo, če je sila. Hipster pa nikjer blizu niti nimam. Sem pa enkrat naletel na hipster za 11€ nekje in je bla pljeska tako suha in trda, da sem komaj požvečil. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Za Jack & Joe se ne spomnim, recimo v Hoodu pa lahko gladko pojem dva

 

Šiptarski so meni čisto okej, pač trash hrana, saj veš, kaj boš dobil. Mislim, na Ptuju do konca moje srednje itak ni bilo ne-šiptarskih, tako da ni bilo izbire (Arčija in Hamburger Hill na železniški štejem med šiptarske), jaz sem precej užival :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 16 minutami:

Zanimivo. Sicer najmanj 3 leta nisem jedel v Šiš-u, ampak takrat mi je ravno pljeska bla všeč. Oni s slanino (kaj je kavbojc al marburger) in 2 pljeski... Komaj sem požrl kolko sem se nasitil. 

 

Siptarski so mi tako bedni, da jem res samo, če je sila. Hipster pa nikjer blizu niti nimam. Sem pa enkrat naletel na hipster za 11€ nekje in je bla pljeska tako suha in trda, da sem komaj požvečil. 

ahh Kavbojc je bomba in edino kar sem naročeval, dvojni seveda :D

 

Šiš je čisto ok drugače, nič kaj estetike, samo meso po faci.

 

Jack&Joe je drugače odličen in nič overpriced, v primerjavi z ostalimi. En je dovolj, kar se mene tiče.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Saj eni majo čist ok šiptarske za potešit lakoto. Tudi Hip Hop ma čist korektnega. Para pa mi živce, ko pri kom naletiš na 2mm pljesko.

A hip hop ima še vedno tam pri šiptarju s kebabi štant?

 

Meni je bil dober mega burger, med srednješolskimi leti sem bil vsaj 1x tedensko tam

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 minutama:

A hip hop ima še vedno tam pri šiptarju s kebabi štant?

 

Meni je bil dober mega burger, med srednješolskimi leti sem bil vsaj 1x tedensko tam

 

Ja, proti centru prvi večji kontejner, drugi pa je šiptar s kebabi. Pred ene pol leta sma skočila s frendom in sem si naročil XXL burger al kaj je, al je mega? :D Full se nažreš za neke 4€ al še to ne hehe... Pa celega fuka vsega imajo na izbiro. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Pri tem sosedu na kebabu pa je ravno v petek bil en frend in skurcal našega lokalnega kako je za kurac in da je oni na Ptuju bil dosti boljši :)

Drgač ne vem, če sem že razlagal, ampak enkrat je bila smešna scena, ki je ta šiptar fatty rekel nekomu, da če mu pripelje 80 ljudi (ali neka podobna cifra), da evo roka pripravi zastonj kebab za vse, ker se mu je zdelo kaj takega nerealno, da bi 80 folka prišlo na kebab k nekemu random šipcu. Ta tip je pa naredil event na Facebooku in je dejansko prišlo še več ljudi :D :D :D 

Povezava do prispevka

Najboljši šiptarski je v MB še vedno Đabiri, pa je kak je (čeprav so na kvaliteti skozi leta vseeno malo izgubili). 
Šiš je drugače kul, edino njihov Trump mi ni najbolj sedel. Preveč nabasan, pa krompir je bil notri itd. Btw, Šiša tudi jaz zdaj že 2 leti nisem poskusil, tako da ne vem okoli aktualnega stanja. 
Hipsterski pa ne vem, če sem kdaj sploh kakšnega jedel. Razen če Meating & Pub spada v ta razred? Parkrat jedel in so bili odlični. Za 9 € mogoče celo preveč nasitini. Drugače pri Meatingu veliko raje vzamem pečena reberca. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jaz sem enkrat jedel v Šišu, zelo kul za tist p/p, definitivno stopničko ali dve nad običnimi šiptar placi. 

 

Pa ja, ajde, kar je @Arey rekel, ne oporekam, ampak raje sam vidim, da mi notri nafuka kečap in majonezo, ko pa da me nateguje z nekimi fancy pridevniki pa dobesedno lažmi (recimo Hood burger smeć vem for a fact, da je reklamiral, da uporabljajo domaćo brusnično omako v nekem burgerju, hehe, pa je bila kar lepo kupljena Natureta, jebeš to, od takrat me tak plac ne vidi več). 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

 

alo, ne mi Šiša žalit

konkretno nad "šiptarskimi" burgerji, sam nivo pod "hipsterskimi"

 

sicer že leta nisem bil

sam k bom naslednjič v MB, ziher pade

 

pa res se naješ k Tito

 

Ni blo v smislu žaljenja, ampak sem bolj mislil kot primer, da ne spadajo med hipsterske burgerje.

Drugače pa itak, ko si zmačkan v nedeljo paše burger iz Šiša, ko šamar budali :D

Zdej so končno tut izboljšal dostavo, ker so mel res slabo. Čakal si vsaj 1h30 s tem da si dobil mlačen burger, pomri je bil pa že čist razmočen.

Povezava do prispevka

A kdo ve kje bi se dalo kupit kakega velikega Božička, takega da pleza po vrvi ali lestvi, za obesit na balkon ali celo na streho ga položit...?

 

Če se le da, bi naročil online, ne da se mi skakat po raznih Merkurjih in Obijih in iskat to kramo na policah...

 

EDIT: Nevermind, sem našel na Mimovrste in ceneje.si. :)

 

EDIT2: LOL, vse razprodano. :no:

uredilo bitje Smoki
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...