Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 1 uro:

Mislim da si se zmotil fantek in si hotel napisati Nintendo. 

 

Never forget!

japan sales.PNG

Updejtaj podatke. Evo ti nove (according to Famitsu).

Tu maš za celo leto 2021 na Japonskem:

1. Nintendo Switch: 5.3m

2. PS5: 942.798

3. PS4: 103.786

4. Xbox Series X/S: 95.598

5. 3DS: 28.224

 

Omaka

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Uporabnik Feget me spominja na enega sošolca Tomota v osnovni šoli, ki je pri fuzbalu vedno kar med igro menjal ekipe in šel vedno k tistim, ki so zmagovali :D res je bil cool guy, tko mu je lastni golman podal žogo pa sam dubu z vso silo šus nazaj v gol in res uno insanity happiness GOOOOOOL!!! pa tauntanje lastnim soigralcem :D:D

 

U bistvu je bil res car :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Naj nekdo pove Bigbossu, da je dežurni contrarian spet začel trollat.

 

Drugače mi je res noro, da je Nintendu uspelo nategniti tolk folka s temi smetmi od konzole. :avadodo:

Bojim se, da jim bo še letos uspelo nategniti tudi mene pa nisem imel nobene Nintendove konzole od SNESa in Gameboya naprej. :(

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 17 minutami:

Bojim se, da jim bo še letos uspelo nategniti tudi mene pa nisem imel nobene Nintendove konzole od SNESa in Gameboya naprej. :(

Mene so že predlani. Sam pol sem se streznu in prodal naprej vse skupaj. :D

 

Enostavno ima premalo res dobrih iger, ki bi upravičile švoh hardver, slabo ergonomijo in res ogabne antipotrošniške poslovne prakse . :hmm:

Pogojno bi svetoval samo nekomu, ki nujno potrebuje handheld konzolo, pa še tam je zadeva (meni) povsem neuporabna, če ne daš gor 3rd party ergonomskega nastavka, ki doda daljši grip.

 

tl;dr Res daleč najslabša konzola kar sem jih kdajkoli posedoval.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Galko reče pred 32 minutami:

Uporabnik Feget me spominja na enega sošolca Tomota v osnovni šoli, ki je pri fuzbalu vedno kar med igro menjal ekipe in šel vedno k tistim, ki so zmagovali :D res je bil cool guy, tko mu je lastni golman podal žogo pa sam dubu z vso silo šus nazaj v gol in res uno insanity happiness GOOOOOOL!!! pa tauntanje lastnim soigralcem :D:D

 

Jaz sem team Nintendo že od rojstva:mafija:

 

Drugače pa je tako, da je switch za prave gamerje, ki cenijo old school klasike in prave igre.

 

Za casual popcorn sranje pa imate Sony drek. Recimo pasja jajca Returnal ne bi bil na switchu niti top 10 igric v letu 2021, na sony sranju od konzole pa kar igrica leta:rofl:

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Mene so že predlani. Sam pol sem se streznu in prodal naprej vse skupaj. :D

 

Enostavno ima premalo res dobrih iger, ki bi upravičile švoh hardver, slabo ergonomijo in res ogabne antipotrošniške poslovne prakse . :hmm:

Pogojno bi svetoval samo nekomu, ki nujno potrebuje handheld konzolo, pa še tam je zadeva (meni) povsem neuporabna, če ne daš gor 3rd party ergonomskega nastavka, ki doda daljši grip.

 

tl;dr Res daleč najslabša konzola kar sem jih kdajkoli posedoval.

Pozabil si eno pomembno komponento - carski špili za home multiplayer. Tu zaenkrat Switch preseka ostale. Zdej če to teb nič ne pomeni, valda, bedno met Switcha, tu pri nas pa je to kar stalnica vsakega obiska.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

Pozabil si eno pomembno komponento - carski špili za home multiplayer. Tu zaenkrat Switch preseka ostale. Zdej če to teb nič ne pomeni, valda, bedno met Switcha, tu pri nas pa je to kar stalnica vsakega obiska.

Ma sej Switch ma definitivno svoje dobre strani. Nad vsem so zame to Nintendo IPji. Sam men se res ne da več požirat Nintendo govna. Sem se pač odloču, da bo moj keš letel drugam, jebat ga.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Ma sej Switch ma definitivno svoje dobre strani. Nad vsem so zame to Nintendo IPji. Sam men se res ne da več požirat Nintendo govna. Sem se pač odloču, da bo moj keš letel drugam, jebat ga.

Sej vem, sej vem, nisi prvič tega napisal. Jaz dokler imam še šanso bolj poceni dobivat vse te drage Switch špile, bom to izkoriščal :D samo se pa strinjam, da ni veliko exclusive IPjev sploh. Z mojo se pogovarjava, a bi raje imela Hades na PS5 al na Switchu. Isto Disco Elysium :D

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 3 urami:

kako je s cyberpankom na 5ki zdej

a je še vedno banan

a saj laufa dobr

 

Cyberpunk je postal meme kot Duke Nukem Forever.

 

Bolj bi bilo haska, če rečejo CD Project da sorry pač ne moremone znamo naredit open worlda, bomo naredili linearno v smislu Deus Ex sam isti stil ista zgodba.

 

Profit.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
Galko reče pred 16 urami:

Uporabnik Feget me spominja na enega sošolca Tomota v osnovni šoli, ki je pri fuzbalu vedno kar med igro menjal ekipe in šel vedno k tistim, ki so zmagovali :D res je bil cool guy, tko mu je lastni golman podal žogo pa sam dubu z vso silo šus nazaj v gol in res uno insanity happiness GOOOOOOL!!! pa tauntanje lastnim soigralcem :D:D

 

U bistvu je bil res car :D

niti ene carske stvari ni na tem opisu osebe

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...